Jump to content
Dogomania

Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie


ifka

Recommended Posts

[quote name='enia']no jak Lisek??? to Lusia, Lola, Lisia.....tylko nie lisek kurka..... :)
ta mała jedna mogłaby być Doda, nie???:evil_lol::loveu:
fajnie, że jest dt...idę liczyć kasę.....i to nie swoją:evil_lol:[/QUOTE]

no tak tak właśnie myślałam żeby coś podobnie brzmiącego do Lisek.

Dodą może zostać jedna brązowa sunia jest taka najbardziej charakterna z całej trójki:)
licz licz ciotka tą kasę prosimy:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='buniaaga']ona reaguje na imię Lisek ,tak do niej krzyczeli robotnicy,bo ich zainteresowanie psami jest na takim poziomie że nie zwracają uwagi na płeć:angryy:[/QUOTE]
Ba, jeden z nich zanim sie nie oszczeniła myślał że to pies ( tak powiedział ) , choć z brzuchem była. Juz pisałam, ze inteligencja u niektórych z nich na poziomie nogi od stołu.

Link to comment
Share on other sites

Czyli co dwie siostry dostały imie Kora i Doda. Fajne imiona. Czekamy na dalsze propozycje. Ja jednak mamusie Laską bym nazwała. Ona bardziej laska niż mamusia, dziećmi mało sie interesuje, tylko lata za facetami z budowy albo teraz za nami i bez przerwy sie przymila. Pasuje do niej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nevada']Laska? Doda? no co Wy! I tak je będziemy ogłaszać? :-o:crazyeye: to ja już widzę jakie domki się skuszą na takie panny :roll: :lol:[/QUOTE]

[URL=http://smajliki.ru/smilie-934020711.html][IMG]http://s16.rimg.info/7158a6e8a9433b7cdad2296e5f60acfb.gif[/IMG][/URL]
Trochę się dziewczyny zapędziły, to chyba z radości

Link to comment
Share on other sites

Matko, joi, Moli@, kocham Was baby:loveu::loveu::loveu:, dziekuję.
Doris66, buniaaga, jestescie super kochane:loveu::loveu::loveu: baby, dziekuję. Tak mnie meczylo, ze nie mam jak sie wlaczyc do Was, ze myslalam, myslalam, az weszlam tu i czytam i oczom nie wierzę:-o. Ale super, ze jadą do joi. Ło matenko . . . . .:multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

No jak sie nie rozczulac? jak taka wiadomosc wspaniala. Ja az sie poryczalam ze szczescia. Egoizm???? po prostu lzej sie zrobilo i bede dzisiaj spac lepiej.
Jutro tez Evelin zabiera pieć suniek. I jak sie nie cieszyc, albo rozczulac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']No jak sie nie rozczulac? jak taka wiadomosc wspaniala. Ja az sie poryczalam ze szczescia. Egoizm???? po prostu lzej sie zrobilo i bede dzisiaj spac lepiej.
Jutro tez Evelin zabiera pieć suniek. I jak sie nie cieszyc, albo rozczulac.[/QUOTE]

Pipi jasne rozumiemy my też od rana do góry z radości skaczemy że psia rodzinka będzie bezpieczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']No jak sie nie rozczulac? jak taka wiadomosc wspaniala. Ja az sie poryczalam ze szczescia. Egoizm???? po prostu lzej sie zrobilo i bede dzisiaj spac lepiej.
Jutro tez Evelin zabiera pieć suniek. I jak sie nie cieszyc, albo rozczulac.[/QUOTE]

Tak, jutro bedzie wspaniały dzień. 5+4 czyli 9 suniek pojedzie po lepsze zycie. Wszyscy święci chyba maczali w tym palce.

Link to comment
Share on other sites

Hej, ciocie wybierajcie imiona a żywo. Żeby jutro nie jechały do Królowego Mostu jako bezimienne. Jeszcze jedna panna czeka i mamusia.
Labkowata czarna to Kora, odważna brązowa ( szczekliwa zarazem, czyli z ciętym języczkiem ) to Doda. A dalej?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny juz zabezpieczone, nakarmione i wycałowane. W bezpiecznym miejscu czekaja na transport do dt. Liza bez większego problemu weszłą do samochodu, bardzo grzecznie sie zachowywała, dzieciaki obok niej leżały, troche popiły mleczka mamy. jest ok.

Link to comment
Share on other sites

U nas też wszystko ok. Małe po długiej podróży pół nocy szalały. Apetyty im dopisują. Największa suńka to prawie terminator- rządzi się na całego, potrafi poodganiać pozostałe od misek, jak urośnie będzie z niej niezłe ziółko ;) Najmniejsza jest płochliwa i nieśmiała, trochę boi się ludzi,ale widać ,że głaskanie sprawia jej wielką przyjemność- wyrośnie na malutką ,nakolankową przytulaskę. Beżowa jest najbardziej zrównoważona-ani zbyt płochliwa,ani dominująca. Wszystkie są wesolutkie i rozbrykane :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati-c']U nas też wszystko ok. Małe po długiej podróży pół nocy szalały. Apetyty im dopisują. Największa suńka to prawie terminator- rządzi się na całego, potrafi poodganiać pozostałe od misek, jak urośnie będzie z niej niezłe ziółko ;) Najmniejsza jest płochliwa i nieśmiała, trochę boi się ludzi,ale widać ,że głaskanie sprawia jej wielką przyjemność- wyrośnie na malutką ,nakolankową przytulaskę. Beżowa jest najbardziej zrównoważona-ani zbyt płochliwa,ani dominująca. Wszystkie są wesolutkie i rozbrykane :)[/QUOTE]

Pati pokaż nam Twoje nowe tymczasowiczki:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...