Jump to content
Dogomania

Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie


ifka

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

szukam pieska do adopcji na posesję w BP
pies ma być młody, najlepiej roczny, nie szczeniak,
nie za mały - wielkość do kolana,
bedzie przebywal na podworku, ale tez bedzie mial dostęp do domu;

okresowo bedzie przebywal rasowy ON 8-letni, dlatego musi sie umiec ulozyc z doroslym psem.
Pipi, moze ty cos masz?

Link to comment
Share on other sites

Tak jest, dodaje Betę i Midi. Właśnie Midi i Beta wrocily z kastracji. Wszystkie trzy moga, a nawet dobrze byloby gdyby mialy ogrodki do wybiegania. Beta dzisiaj od kad jest u mnie pierwszy raz pojechala do miasta. I wiecie jaka to madra, grzeczna sunia? U weta siedziala ze mna, bo trzeba bylo poczekac na Midi, to nawet usiadla na komende i nigdzie ode mnie nie odeszla na krok.Na smyczy chodzi bardzo ładnie, nie ciagnie i nawet przy nodze potrafi jak ja sie poprosi. Cudowna sunia. A Midi, w miescie sie boi troche. Obcych ludzi sie boi. Najzwyczajniej u mnie zdziczala na tej wiosce biedula.

A jak tam nasze sceniacki sie majom, a?
Pati, co slychać?

Link to comment
Share on other sites

To ja wrzucę zdjęcia suczek-kandydatek :)

[SIZE=3][B]Midi:
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy50/693473/1301615/previews/43978818_dsc01037.jpg?1318871484[/IMG]

Beta:
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy50/693473/1301615/previews/43979696_dsc01134.jpg?1318871670[/IMG]

Alma:
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy50/693473/1266385/previews/42556603_img_3211.jpg?1318871870[/IMG]
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vicky62']Pipi więcej szczegółów plizzzz :modla:[/QUOTE]

ja nic jeszcze nie wiem. Poproszono mnie, bo sytuacja tragiczna. Piesek w lesie byl, chudy, zamorzony i nie ma gdzie go wsadzic. Jedyne wyjscie to schron. Zgodzilam sie na probe, czy Miska z Kaja zaakceptuja. Jesli nie, to nie mam gdzie go wsadzic. Zobaczymy jak to bedzie.
Jestem strasznie chora i juz kilka dni nie przechodzi, a antybiotyk przyjmuje. Bardzo meczy mnie kaszel i ogolnie slabo jakos. Jeszcze i to sie przyplatalo ku... jego m..

Link to comment
Share on other sites

Pipi, wylecz się ciotka!, bo jak Cię choroba rozłoży, to.....klops, sama wiesz....Wzmacniaj się domowymi sposobami.Herbatę z miodem i imbirem pij, oczywiście pomiędzy antybiotykiem.Tylko jak Ty się "szlajasz" po zimnie, zamiast siedzieć w ciepłym domu.....to szybko nie wydobrzejesz....Wiem, wiem, że inaczej nie potrafisz....

Link to comment
Share on other sites

to czekam na fotki, ale fakt doris66, ze z suką to bardizej stary pies sie dogada, zwlaszcza, ze jest b dominujący;
teraz mieszkam na innym osiedlu w bielsku (nareszcie!!) i od razu wypatrzylam fajnego pieska, ma 2 lata, jedna pani co ma dwie suczki go dokaramia i daje spac na klatce, i to ona go wyleczyla, bo myslalam, ze ma na grzbiecie nuzenca albo cos , a okazalo sie, ze to dzieci go podpalily...pani dlugo go leczyla, byla sącząca sie rana...ale on dominator, i na pewno na ta posesje sie nie nadaje, ale jak mozna..."dzieci" wychowywane przez dziadkow, rodzice za granica na szmacie latają, a ci sie nudzą :( masakra

Link to comment
Share on other sites

A u nas nie za wesoło. Szczeniorki rosną jak na drożdżach ,a domków nie ma. Dostałam jeszcze jednego maila- odpisałam i cisza. Dzwonili też jacyś państwo z Ożarowa ,porozmawialiśmy, mieli się zastanowić (chcieli Piracika i Bolusia -obu,bo zżyte,no i będą miały weselej razem..) i już się nie odezwali. O Beja NIKT się nie pyta..
Co do samych psiaków ,to mają się świetnie- apetyt mają nienasycony, bawią się już niemal 24h/dobę, rozrabiają i dokazują -są jak małe tsunami ;) Na dokładkę od tygodnia mają nową ciocię- leonbergerkę - "mała" także czeka na super domek.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie sporo urosły- kiedyś uwielbiały spać w kociej budce- 3 mieściły się bez problemu, teraz ledwo wchodzą 2 :roll: Bej jest oczywiście największy. Piracik za to jest najsłodszy- najspokojniejszy, najbardziej miziasty i najdelikatniejszy- będzie z niego taki subtelny piesio :) No i jest najmniejszy z nich wszystkich. I też jestem w szoku,że nie ma na niego chętnych..

[IMG]http://i51.tinypic.com/2rw48wh.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Cudny ,to fakt :) Pozostałe też są kochane :)
Bej wyrośnie na mocnego psychicznie psiaka, jest odważny i przebojowy, niczego się nie boi. Nawet kiedy nowa ciotka na niego nawarczała (mniej-więcej 15razy od niego większa),to stanął 2m od niej i ją obszczekał ;)

[IMG]http://i54.tinypic.com/2iblohj.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...