Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Iwanka

Darmowy Dt od stycznia dla kilku pieskow

Recommended Posts

Witam aktualnie interesuje sie pomoca Pieskowi kubusiowi i od stycznia wezme go na Dt o ile bedzie taka mozliwosc.. Moge pomoc i wziasc od nowego roku kilka pieskow pod moja opieke o ile pomozecie w poszukiwaniu im domkow. i pieski beda [B]zaszczepione[/B]( poniewaz mam swojego tak dla bezpieczenstwa) mieszkam w domku wlasnym na wsi mam duzy plac i stajenke w budowie, pieski beda mialy ciepelko i opieke na pewno . Polecam sie po nowym roku. :)niestety nie bede mogla wziasc ich za wiele ale moge za gwarantowac ze pieski bede pod stala opieka beda wyprowadzane na spacery tyle moge zagwarantowac milosc swoja z calego serca i miejsce cieple z pelna miska.
[B][I]warunkiem przyjecia psa jest takze podpisanie umowy o to ze w razie chorob (itp) bede miala pomoc ze strony oddajacego oraz zobowiazanie do stałych poszukiwan Domu dla czworonoga[/I][/B]

a psy to gdzie będa mieszkać? w domu?

takiego byś wzieła?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/197493[/url]

Będzin/ Preczów sa to bliskie okolice katowic taka mała wies.:) i oczywiscie mozna zajac miejsce dla psiaka ja z konce grudnia poinformuje o mozliwosci wziecia juz psiakow do siebie.:) Pozdrawiam Maja

tak wiec pisalam juz mniejsze pieski beda w domku bo mam trzy pokoje na mnie z mezem ale te duze to dla nich mam taka stajenke ogrzewana z 4 boksami budowana (ogrzewana dostep do picia jedzenia) staram sie jak najbardziej domowe warunki zapewnic pieskom poki mam taka sytuacje finansowa ze moge sobie na to pozwolic(powiedzmy ze prawie wygralam w totka:D) dlatego tez pragne pomoc.

witam.
poszukuję schronienia dla małej suni, czy mogę zarezerwować dla niej miejsce?

oto sunieczka:

[IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1891/a354add80028030f4cff8c37[/IMG]

witam czy mogę zarezerwować dwa miejsca dla niewielkich piesków ?

Guest ambird
Grzecznie ustawiam się do kolejki ;)

Zanim zaklepiecie- proscie o foty i nie tylko.[B] Moze ktos mieszka w poblizu i jest w stanie zlozyc wizyte w BDT Iwanki[/B].

Bez urazy, ale juz rozne przypadki bywaly na dogo

[quote name='dusje']Zanim zaklepiecie- proscie o foty i nie tylko.[B] Moze ktos mieszka w poblizu i jest w stanie zlozyc wizyte w BDT Iwanki[/B].

Bez urazy, ale juz rozne przypadki bywaly na dogo[/QUOTE]

Zaklepac można bez sprawdzenia ;) a sprawdzic można przed umieszczeniem psiaka ;) spokojnie.

[quote name='dusje']Zanim zaklepiecie- proscie o foty i nie tylko.[B] Moze ktos mieszka w poblizu i jest w stanie zlozyc wizyte w BDT Iwanki[/B].

Bez urazy, ale juz rozne przypadki bywaly na dogo[/QUOTE]
ja jak załatwie auto to bede u Iwanki z naszym Terim. Zresztą pisałam jej, ze wole sama przywieźc psa i zobaczyć warunki :)

a ja sie chetnie zgodzilam na to niewiem w czy problem. No bez "urazy" ale nie mozna z gory zakladac ze wszyscy sa zli .zreszta polowa pieskow jak nie kazdy przybywajacy do mnie bedzie przywieziony przez kogos to chyba widac gdzie go zostawia, Takie ograniczone zaufanie napewno tutaj wystraszy/ zniecheci niejednego dobrego czlowieka , nie pisze tutaj o sobie bo ja wiem jacy sa ludzie... niestety ale sa tacy co daja sie zniechecic jednym postem. bez "urazy"

Witam mi tez bardzo prosze o zaklepanie miejsca:lol: jezei to mozliwe.
Czy jestes w stanie zajac sie psiaczkiem chorym wyciagnietym ze schroniska?

ja też bym bardzo chciała jedno miejsce bardzo, jest w pewnym schronisku taka sunia taki dłuższy rudy włos, młodzik, raczej spokojna, nie widziałam Jej już jakiś czas, bo w schronisku nastąpiły zmiany, ale poszukam! sunia ma około 20 kg.

prosilabym jezeli maja watki o linki do pieskow albo chociaz jakies info na pw o pieskach jakie mialby do mnie trafic charakter szczepienia itd stosunek do zwierzat ew. chroby, dieta itp.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Announcements

• Create New...