Jump to content
Dogomania

Szarik, mamy 160zł deklaracji stałych!!! Nadal potrzebujemy waszej pomocy!!


P78

Recommended Posts

[quote name='anula42']witajcie- przeslijcie mi numer konta to dołożę te brakujące 70zł (a dlaczego nie wypalił ten domek u Czarodziejki?)[/QUOTE]

Dziękuję! Już wysyłam na PW :)

Domek u Czarodziejki to tylko DT miał być, znaczy hotelik...
A tu też mamy super hotelik i blisko i co najważniejsze wystawia faktury, a Viva musi mieć faktury...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 675
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Kochane, dziękuję, że jeszcze ktoś tu wchodzi, choć i mi trudno, bo mam tak już zje..ne życie, że słów brak :(
O SZARYM NIGDY NIE ZAPOMNĘ i Was o to proszę, doszły wpłaty, oczywiście wpiszę kto i ile i dziekuję z Serca całego!
Byłam z Szarym (Abra dziękuję Ci jak zawsze za pomoc!) w lecznicy w poniedziałek... Szary siedzi tam do teraz... dziś miał kardiologa,lecz nie znam jeszcze diagnozy...
jedno jest pewne pies jest stary, ma chore stawy, jest ogromny i łapy mu ledwo funkcjonują...
Do końca życia musi brać codziennie Artofos na stawy, potem wejdzie leczenie lekami, sterydami pewnie :(
Szarik ma bardzo chore uszy, dostaje teraz krople...
Wyniki badań krwi ok...
Tylko czekam co z sercem Szarika... :(
Od razu dam znać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina78'][B]a tym ****, które go zostawiły... mogę tylko powiedzieć, że jesteście NIC NIEWARTE!!![/B][/QUOTE]

Paulina!
Ja nie opuściłam Szarego i Ciebie! Moje wpłaty idą regularnie, co miesiąc w zadeklarowanej kwocie!
Bardzo Cię proszę odezwij się do mnie na maila ( [email][email protected][/email]) i powiedz jaka jest obecnie sytuacja Szarika!!!
Cholera no..... :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']A ja nie dostałam numeru konta...[/QUOTE]

[B]Paulina chwilowo nie ma dostepu do internetu. Dowiem się o nr konta i wyślę Ci PW :)[/B]

Przy okazji.. Może ktoś zajrzy do Diary, zagłodzonej suni z lasu?

[url]http://www.dogomania.pl/threads/216514-Kto-sobie-drog%C4%99-skraca-ten-do-domu-wraca...-z-zag%C5%82odzon%C4%85-starsz%C4%85-suni%C4%85-%28-Diara-...?p=17860109#post17860109[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witajcie sorry za ciszę, matka trafiła do szpitala na serce, a ja własnie po ostrym dyżurze, mam jakies zapalenie jelit i ledwo dycham... :(
Podliczyłam Wasze wpłaty:
bazarek 21 zł
DIF 20 zł
Lida 70 zł
Lida 50 zł
Anula 70 zł
Dziękuję serdecznie!
Tak jak pisałam teraz pieniążki zbierane są na konto Vivy, DIF i Lida, bo Wy mi wpłacałyście, faktycznie lepiej już wpłacać na Vivę od razu, bo robi się bałagan :(
Dzięki wielkie!Zaraz prześlę te uzbierane pieniążki na konto Vivy.
W tej chwili Szarik na koncie Vivy na 265 zł...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Cześć,

nie miałam netu długi czas :(, czy wpłata doszła zajrzę, ale na priv konto czy na Vivę???, na Szarika zbieram teraz najchętniej na Vivę (chyba, że ktoś woli słac do mnie to przekazuję)...
Szarik jest na lekach na serce, bierze też Koenzym Q10, leki na stawy... Koszt hotelu to 300 zł, leków na m-c to 100, karmy 100, niestety w sumie 500 zł! :(
Nikt szarika nie chce, coć dwoje sie i troję i szukam wszedzie domu...
Jak mam w opisie na Dogomanii już nie pisuję, bardzo rzadko ...
U psiny nic sie nie zmienia, więc co pisac, ech straszne psie żcie :(((
Nikt nie chce dac mu kąta na stare lata... Nie wiem jakim cudem nikt nie ma kawałka nawet ogrodu...? Bude kupię mu, karmę bedę załatwiać, ale do cholery gdzie ten dom :(?
p.S. Mój Michu Gwiazda Zakopower kibuje u mnie już tez PRAWIE ROK :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam, przepraszam ze wtracam sie tak, ale mam taka sprawe: szukam kogos kto moglby pomoc psu w typie Husky, ktory od 3 miesiecy przesiaduje na stacji paliw Bliska ok. 30 km za Radomiem w Zdziechowie (nr1 chyba) gmina prawdopodobnie Szydłowiec,trasa E77. Prawdopodobnie ktos go wyrzucił, pracownicy stacji podobno go dokarmiaja. Pies wyglada dobrze, jest towarzyski, podchodzi do ludzi, chyba szuka swojego podlego wlasciciela. Niestety nie moglam go zabrac nie mam warunkow. Jesli mozecie prosze przeslijcie te informacje do ludzi mieszkajacych w tych okolicach, moze ktos jest w stanie go przygarnac. Pies wyglada ładnie, jest chyba dosc mlody, nie sprawdzilam czy to pies czy suczka, wylecialo mi z głowy. PROSZĘ POMÓŻCIE!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[B]Dziś zmarł Szarik, po cięzkiej i koszmarnej operacji... Pękł mu żołądek...
Tego psa monitorowałam i kochałam, kam,i jej siostra okazały się podłymi oszustkami i babami bez serca... zostawiły psa mi bezrobotnej już dawno... to w sumie mało ważne... Psa nie ma - możecie się cieszyć POTWORY - siostrzyczki z Tarczyna Kamilo i Marzenko.., Fiałk...skie ... Oby was sumienie ruszyło....:([/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...