Jump to content
Dogomania

Szarik, mamy 160zł deklaracji stałych!!! Nadal potrzebujemy waszej pomocy!!


P78

Recommended Posts

Jestem dziewczyny :) sluchajcie to bez sensu szukac winnych, skupmy sie teraz na tym co najwazniejsze. Jesli chodzi o bazarek to ja bardzo chetnie! Po wstepnym przekalkulowaniu Szarik na te chwile ma jakies 160zl (deklaracja Dif, moja i pieniadze od fibi za zrobienie bazarku). Kiedys wysylalam pw, troche to mozolne, ale jak trzeba to w niedziele moge sie tym zajac, wczesniej nie dam rady.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 675
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

widziałam zdjęcia Szarika, rzeczywiście wygląda jak beczułka,
myślę jednak, że nie jest to spowodowane tylko i wyłącznie przekarmianiem psa, więc nie można winić DT i Państwa, którzy przez tyle czasu się Szarym zajmowali.
na pewno jego wiek, stan zdrowia i kastracja ( o ile dobrze pamiętam został wykastrowany ? ) były głównymi czynnikami, które się przyczyniły do tego jak teraz wygląda. Ja muszę przekalkulować kilka spraw i zobaczę ile będę mogła miesięcznie płacić na nowy DT.
Jestem za tym, żeby Szarik jak najszybciej pojechał do Czarodziejki.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dzwoniła do mnie pani Ewa. Skończył się ryż dla Szarika. W przyszłym tygodniu postaram się dostarczyć 5 kilo. Niestety więcej finansowo nie dam rady.:placz::oops:

Ale z drugiej strony... Już chyba o to pytałam wcześniej, ale nie mam czasu na kopanie wątku ile stron wcześniej ;)
Dlaczego Szarik nie je suchej karmy typu light tylko jest [B]pasiony[/B] tym ryżem i mięchem? Przepraszam jeśli głupio pytam... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']
Dlaczego Szarik nie je suchej karmy typu light tylko jest [B]pasiony[/B] tym ryżem i mięchem? Przepraszam jeśli głupio pytam... :oops:[/QUOTE]

DIF, odpowiem za siebie, bo dostarczam to mięso ..
"Załatwiam" je w pewnym miejscu za free. Dlatego Szarik jest nim karmiony. Jesli miałybyśmy przestawić go na jedzenie light - koszt jego utrzymania wzrósłby znacznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']DIF, odpowiem za siebie, bo dostarczam to mięso ..
"Załatwiam" je w pewnym miejscu za free. Dlatego Szarik jest nim karmiony. Jesli miałybyśmy przestawić go na jedzenie light - koszt jego utrzymania wzrósłby znacznie.[/QUOTE]

No tak...Rozumiem...

Link to comment
Share on other sites

Cześć...

i niestety nie pojechaliśmy w ten weekend, nie udało się...
Nie wierzę już, że on znajdzie dom... Nie ma nikt tyle wrażliwości, żeby dac psu na stare lata kawałka ogrodu, szlag mnie trafia!!! :(
Ogłoszenia wiszą, na FB wszyscy się litują, a pies sterczy gdzie sterczał :(
kam. Dominika ma te rzeczy na bazarek, może by to jakoś zrobić? 18 muszę znowu opłacić psa... :( No chyba, że go przewieziemy..., ala kasa i tak musi być :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina78']....
No chyba, że go przewieziemy..., ala kasa i tak musi być :([/QUOTE]

a od czego to zależy??
Przyznam się, że nie za bardzo rozumiem... podobno Szarik szukał pilnie DT bo obecne traci... miał jechać do weta w tym tygodniu...?
Żeby zebrać jakąkolwiek kasę trzeba powysyłać dziesiątki, czasem setki PM z prośbą o pomoc !!
Czy ktoś się tym zajął??

Paulina gdzie Szarik ma ogłoszenia?
na wątku nie ma aktualnych informacji ani zdjęć psa - proszę tekst do ogłoszeń z kontaktem ws adopcji i kilka porządnych zdjęć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']a od czego to zależy??
Przyznam się, że nie za bardzo rozumiem... podobno Szarik szukał pilnie DT bo obecne traci... miał jechać do weta w tym tygodniu...?
Żeby zebrać jakąkolwiek kasę trzeba powysyłać dziesiątki, czasem setki PM z prośbą o pomoc !!
Czy ktoś się tym zajął??

Paulina gdzie Szarik ma ogłoszenia?
na wątku nie ma aktualnych informacji ani zdjęć psa - proszę tekst do ogłoszeń z kontaktem ws adopcji i kilka porządnych zdjęć[/QUOTE]
Szukał pilnie DT, ale może jeszcze zostać, nie mam postawionego ultimatum, sytuacja się zmieniłą, aczkolwiek chciałabym, żeby miał już dom stały...
Kasę przecież zbieram od grudnai i wysyłamy setki PW, robimy bazarki, przecież pies nie spadł z nieba nagle...
Ogłoszenia robię ja i kam. zamiennie :), do tego prowadzę wydarzenie na FB, jest też na stronie Vivy, rozsyłam maile...
Do weta nie mogliśmy go zabrać w weekend. Pojedzie jak będzie auto, ja niestety nie mam :(

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam właśnie maila do jeszcze jednej osoby, która mam nadzieję, że mi pomoże... Tam byłoby miejsce dożywotnie... czekam na odpowiedź :)

Podaj maila, to wrzucę Ci fajne fotki, ja z nimi ogłaszam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett'][email][email protected][/email]

dzięki:lol: allegro mogę zrobić Szarikowi - tylko Paulina w ogłoszeniu pisze, że Szarik jest zdrowy, sprawny i uwielbia spacery czy to nie wymaga korekty?[/QUOTE]
Jak był u weta 2 miesiące temu tak powiedział weterynarz... On jest upasiony, ale kurcze wiesz ile wetów tyle zdań... dlatego chcemy go przebadań, tylko brak auta i jeszcze ten koszmarny wrzątek, musi być auto z klimą...

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co jak już ktoś zadzwoni to można z nim po ludzku pogadać i powiedzieć jak jest, że w sumie zdrowy mówił wet, ale spasiony :(, niestety nikt nie dzwoni... :(
Dziś porobiłam mu nowe ogłoszenia...
Z tym Allegro dzięki :), wysłałam Ci maila z masą zdjęć, niektóre dobre inne gorsze, ale zawsze wklajam wszystkie jesli chodzi o maile...

Link to comment
Share on other sites

[B]Szarik miał opłacony 18 kwietnia 300 zł i w maju 300 zł, tzn, że na plusie na opłatę czerwcową mamy 27 zł[/B]
[B](na dzień dzisiejszy 6.6.12011), kam. jeszcze nie dolazło :), ale doliczę oczywiście i będzie jasne ile musimy uzbierać do 18 czerwca... :([/B]


[B]Twoje 137 zł będzie i 27 to yyyy 164 zł..., czyli brak połowy :( do 18 czerwca...[/B]

Link to comment
Share on other sites

no jestem, już ogarniam wszystko. 100zł jest moje, 27 od fibi za zrobienie bazarku. powiem mamie to jakieś 30zł prześle. ja mam zdjęcia na mailu jakieś Szarika, ale jak wracam z pracy to padam. tak na dobrą dnia mi nie starcza :(
allegro nie robiłam mu nigdy, ale ogólnie miał małe zainteresowanie, tylko jedna pani się nim zainteresowała, tylko że decyzja należy do męża.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B][FONT=Arial][COLOR=black]Kochani, sprawa wygląda tak:

na konto Vivy zbieramy pieniądze na KARMĘ LIGHT dla Szarego, na odrobaczenie, odkleszczenie :), wizytę weterynarza (wet zapewne dojedzie do psa), bo nie będziemy ryzykowali wieźć go bez klimy :(

Dziś byłam w kontakcie z Panią Ewą, psa zostawiamy w tym DT, ponoć troszkę schudł już :), zamierzam w weekend podjechać tam, choć nie wiem czy Abra znajdzie chwilkę (rozumiem Ją - jest zalatana i każdy prosi ją o pomoc :( )

Bardzo proszę WAS wszystkich o wpłatę na pobyt Szarika na to konto,które BYŁO.
Natomiast jeśli ktoś chce pomóc w zakupie karmy, proszę o wpłaty na konto Vivowe - z dopiskiem SZARIK...

kam. błagam zmień TYTUŁ, nie mam na opłacenie pobytu w DT!!! POMOCY!!!

[/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=black][COLOR=darkred][B]22 1370 1109 0000 1706 4838 7304[/B]
Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!
ul. Kopernika 6 m 8, 00-367 Warszawa

NA SZARIKA



[/COLOR][/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

DIF czy wpłacasz na Szarego w tym miesiącu :(? Proszę zero kasy...
A ryżyk uda się podrzucić? Pani Ewa napisała, że płaci ze swoich super :( Ja nie mam z czego oddać - KOSZMAR!!! POMÓŻCIE!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina78']
DIF, a Ty w tym m-cu wspomożesz Szarego ?[/QUOTE]

[quote name='Paulina78']DIF czy wpłacasz na Szarego w tym miesiącu :(? Proszę zero kasy...
[/QUOTE]

Paulinko, wpłaciłam na Szarika 1 czerwca! Od razu jak otrzymałam wypłatę.
Nie miałam zwrotu na konto, sprawdź dobrze!:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Paulinko, wpłaciłam na Szarika 1 czerwca! Od razu jak otrzymałam wypłatę.
Nie miałam zwrotu na konto, sprawdź dobrze!:cool3:[/QUOTE]
Boże specjalnie się gapiłam, żeby znowu nie było...:( juz patrzę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...