Jump to content
Dogomania

Szarik, mamy 160zł deklaracji stałych!!! Nadal potrzebujemy waszej pomocy!!


P78

Recommended Posts

[quote name='Paulina78']DIF dotarło 10 zł 08 marca - o to pytałaś ? o marcowe ?[/QUOTE]
Nie, Paulinko! Pytałam o kwietniową wpłatę. Zawsze płacę z góry i wysłałam 1 kwietnia za kwiecień, sprawdź proszę. Jak nie masz to będę szukać w banku, ale poszło na 100%!
Jeśli chodzi o ryż postaram się kupić obiecane 10 kg, ale dopiero w przyszłym tygodniu.:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 675
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:oops::oops::oops: o matko, fakt! Jest jeszcze z 1 kwietnia 10 zł od DIF!!! Soooorrrryyy:(

[B]Czyli 275 zł, czyli brak 25 zł do poniedziałku!!![/B]

Sooryyyy DIF:loveu: ja zakręcona, myślałam, że zgubiłam 200 zł szarikowe dziś, uuuffff, ale już wszystko ok ;););)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina78'] o matko, fakt! Jest jeszcze z 1 kwietnia 10 zł od DIF!!! Soooorrrryyy

Sooryyyy DIF ja zakręcona, myślałam, że zgubiłam 200 zł szarikowe dziś, uuuffff, ale już wszystko ok [/QUOTE]

Nic nie szkodzi! :p Ja ostatnio przy rozliczaniu Berga zgubiłam 10 zł Abrusi, ale na szczęście odnalazłam. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

jeszcze będzie 52zł z bazarku :) Paulina to może zakupicie Szarikowi ryżu na ten miesiąc? A mam jeszcze pytanko czy może będziecie się wybierac do Szarika jakoś, bo ja bym chętnie pojechała, obfociła go teraz taka ładna pogoda jest :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kam.']jeszcze będzie 52zł z bazarku :) Paulina to może zakupicie Szarikowi ryżu na ten miesiąc? A mam jeszcze pytanko czy może będziecie się wybierac do Szarika jakoś, bo ja bym chętnie pojechała, obfociła go teraz taka ładna pogoda jest :)[/QUOTE]
ja też bym mogła pojechać w odwiedziny do Szarsona.. :)

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny...
Sorry za ciszę, te powalone święta... ech...

[B][SIZE=4]Mam bardzo złą informację :( SZARIK TRACI DT :([/SIZE][/B]

[B][SIZE=4]Nie mam pojęcia co dalej z Nim będzie, bardzo prosze o głoszenia!!!, może do 18 maja uda nam się Go wyadoptować???[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]kam. tak mam pieniążki - dziękuję, wszystko opiszę jutro...:shake:[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szarik-pies-w-srednim-wieku-po-przejsciach-szuka-domu-W0QQAdIdZ278263942[/url]

zrobiłam Szarikowi na razie jedno, zobacz Paulina czy dobry tekst i jak ok to jadę masowo ;)

Link to comment
Share on other sites

Fajnie by bylojestem z Pania w kontakcie, jak maz wroci z delegacji to da mi znac. Pani jest super i kocha starsze pieski ma 4 Szarik bylby piatym, powiedziala ze zataji przed mezempewne fakty dotyczace Szarego, problemu ze stawami i wiek, bo maz by chcial troche mlodszego piesa. No czas pokaze, zbliza sie weekend to zrobie mu wiecej ogloszen.

Link to comment
Share on other sites

Szary nie ma problemów z nogami już, nie... On jest zdrowy jak ryba!!! Biega, skacze, tylko nie lubi za długich spacerów, ale to normalne nieTylko łazi jak stary ONek, ale niedawno był badany - on potrzebuje być na dworze po prostu - jakiś ogród KONIECZNY, no i zero schodów to wiadomo, ale to jak ze wszystkimi dużymi psami... na starość jest ciężko...
kam. a kiedy ta Pani da znać??? Możesz jej dać mój numer jakby co - jakieś szczegóły itd... zawsze chętnie opowiem :)UBŁAGAM :)
Mój telefon milczy :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...