Jump to content
Dogomania

Seminarium agility - Lublin (wiosna 2011r.)


Russellka

Recommended Posts

Jak na razie, żeby cokolwiek zorganizować musimy wiedzieć ile osób byłoby chętnych do wspólnego działania,
żeby nie było tak, iż terminy i wszystko zostanie ustalone, a ilość osób będzie niewystarczająca.
Więcej informacji na pewno będzie, jak tylko coś będę wiedzieć, natychmiast napisze :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A może jednak dałoby radę wysupłac jakies informacje? :)
Chociaż w jakim miesiącu miałoby się odbyć spotaknie?
Planujecie w weekend czy na tygodniu?
Ilu dniowe?
Kogo zamierzacie zaprosić?
O koszty to się boje pytać, bo tego to pewnie wogóle nie wiecie, ale zaryzykuje ;). Może jakiś przedział cenowy?
Ile osób jest Wam potrzebne?
Jakieś pomysł chyba przecież macie ;). Wiadomo, że jeszcze dużo może się zmienić, ale coś tam może będziecie potrafiły powiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Słuchajcie, sprawa wygląda tak. Dziewczyny które miały organizować to semi w lublinie przeprowadziły się bodajże do Wrocławia. Ale jest możliwość przeprowadzenia tego seminarium w Siedlcach, które to od Lublina tak daleko nie są. Czy nadal byłoby tylu chętnych? Tutaj dołączam mapkę:
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/797/dc1edcdabab009e2med.jpg[/IMG][/URL]
Fajnie byłoby się w końcu zebrać, ale tutaj potrzebna jest współpraca wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze jak długo trwałoby to seminarium, i jak jest wyposażony tor w Siedlcach? Ja się bym pisała, ale trza by jakieś konkrety, jak oglądałam stronę psiej szkoły w Siedlcach (mowie tu o Ami) to szczerze chyba nie wyprzedzają jakoś szczególnie Lubelskiego Frombosu, dla mnie jednej nikt nie zorganizuje seminarium... może coś w Lublinie dałoby się zorganizować bo przecież mamy możliwości...

Link to comment
Share on other sites

Pisałam do Frombosu, jednak pani nie czuła się na siłach poprowadzić seminarium, a ja niestety z Lublina nie znam nikogo, kto miałby na temat agility wiedzę na tyle dużą, że chciałby się nią podzielić. Z tego co mi wiadomo, tor w Ami jest kompletny, jutro tam jeszcze zadzwonię, dowiem się wszystkiego i napiszę.

Link to comment
Share on other sites

No to zadzwoń po informacje, mi nie chodzi o to czy kompletny, bardziej se zastana wiałam nad wytrzymałością, bo niektóre psiaki maja tyle werwy, ze mogłyby im roznieść tor;) Szczerze to chodziłoby mi o to by Panią z Wrocławia ściągnąć do Lublina :D

Link to comment
Share on other sites

No więc tak. W piątek dzwoniłam do Ami, pani ma mi napisać maila kiedy byłby termin seminarium (musi się jeszcze skontaktować z tamtymi dziewczynami). Torek na pewno wytrzyma, w końcu wiele psów już na nim biegało. Napiszcie mi jeszcze w jakiej grupie chcielibyście być - zaawansowana czy początkująca? To informacja którą również muszę przekazać. I kochani piszcie czy możecie przyjechać bo w szkole muszą wiedzieć ile byłoby chętnych, w końcu to podstawa seminarium.

Pozdrawiam
Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...