Jump to content
Dogomania

Leszno 4-5.06.2011 CACIB PRESTIGE


gidelskie-psy

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobrze,że w końcu jest rozpiska na ringi, niestety spisu wystawców chyba nie będzie.
Ja mam w klasie 11 bernow...:crazyeye:
Nadal mam wolne miejsca w busie, nasza trasa to:
Puławy-Radom-Piotrków tryb.-Kalisz-Jarocin-Leszno.
Jeżeli ktoś chciałby się po trasie dosiąść to zapraszamy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krzysio']Tak stawka "ładna":(
A Ty jedziesz ze swoją słodkością w sobotę?[/QUOTE]

nie, myśleliśmy o tym, ale koszta podróży własnym autem są dość spore, do tego nocleg itd.
ostatecznie szukałam transportu tylko dla siebie, żeby pomóc wystawić znajomym psa ;)
moja słodkość nie wiem gdzie i kiedy znowu wyruszy (teraz bedzie cieczkować,chociać nieśmiało jej to idzie) ;)
narazie chciałabym czarnej bestii zamknąć Ch. ale też nie wiem kiedy to zrobię ;)

Link to comment
Share on other sites

czy znajdzie sie samochodowy transport dla psa z Gory kolo Leszna do Warszawy? A dokladnie do Olszewicy Starej?
Albo chociaz Leszno-Wrocek?

Jesli ktos moze to zapraszam na watek:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/200595-szukamy-trasnportu-na-trasie-Góra-k.-Leszna-Warszaw-Spaniel-Brego-musi-opuscic-DS-.?p=16993323#post16993323[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']czy znajdzie sie samochodowy transport dla psa z Gory kolo Leszna do Warszawy? A dokladnie do Olszewicy Starej?
Albo chociaz Leszno-Wrocek?

Jesli ktos moze to zapraszam na watek:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/200595-szukamy-trasnportu-na-trasie-Góra-k.-Leszna-Warszaw-Spaniel-Brego-musi-opuscic-DS-.?p=16993323#post16993323[/URL][/QUOTE]
Ja w sprawie tego właśnie psiaka.
Kochani czy ktoś będzie jechał na tę wystawę z Warszawy?

Poszukujemy transportu do Warszawy (a dokładniej parę km za Legionowem) dla spanielka na szkolenie resocjalizacyjne, gdzie będzie przebywał przynajmniej 2 miesiące. Psiak może tam przyjechać po 3 czerwca, czyli gdyby ktoś jechał na wystawę i mógł zabrać w drodze powrotnej psiaka, to byłoby super. Psiak nie zżera innych psów, jest dość grzeczny w podróży (sama go wiozłam samochodem), tylko się emocjonuje i lubi poszczekać i popiszczeć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']czy znajdzie sie samochodowy transport dla psa z Gory kolo Leszna do Warszawy? A dokladnie do Olszewicy Starej?
Albo chociaz Leszno-Wrocek?

Jesli ktos moze to zapraszam na watek:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/200595-szukamy-trasnportu-na-trasie-Góra-k.-Leszna-Warszaw-Spaniel-Brego-musi-opuscic-DS-.?p=16993323#post16993323[/URL][/QUOTE]

czy ktokolwiek z Warszawy wybiera sie na te wystawe? Albo nie ale mogłby pozyczyc klatke do przewozu psa? Znalazla sie osoba chetna do zabrania psa ale potrzenbny jets kenel. Klatka wrocilaby tego samego dnia do stolicy.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak napisalam w watku tego psa, wezme go, ale nie zaryzykuje luzem wiezienia go. Nie mam kratki, zeby mogl sam w bagazniku jechac, jade sama ze swoim psem i po prostu musza psiaki byc oddzielone na takiej trasie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='massima']Czy pojawi się może spis wystawców ??[/QUOTE]

Już raczej nie :shake:.



Ponawiam pytanko:
czy ktoś z Głogowa lub okolic ma miejsce w samochodzie dla jednej osoby z pieskiem,na sobotę (dokładam się do paliwa ),
lub szuka transportu,to możemy pojechać moim.

Link to comment
Share on other sites

A nas nie będzie.... w celach towarzyskich jedynie musiałabym nadrobić pociągiem ponad 100km ,żeby tam dojechać... Jakbym jechała z psem to jeszcze bym się przemęczyła,ale sama jednak odpuszczę bo trasa Zielona Góra-Poznań-Leszno jest trochę męcząca pociągowo.
Proszę was o duuużo zdjęć ! :)

Link to comment
Share on other sites

Witam, mam pilną prośbę. Czy ktoś, kto jedzie z Poznania mógłby zabrać bardzo grzeczną suczkę setera irlandzkiego ( z kl. młodzieży ) w dwie strony? Ja bym ją odebbrała na miejscu wystawy. Suczka nie jest moja, tylko koleżanki, która leży w szpitalu, a nie chce zmarnować pieniędzy, ja natomiast nie mam już miejsca w samochodzie. SPRAWA BARDZO PILNA! Proszę o odpowiedź na PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sandra&ABC']A nas nie będzie.... w celach towarzyskich jedynie musiałabym nadrobić pociągiem ponad 100km ,żeby tam dojechać... Jakbym jechała z psem to jeszcze bym się przemęczyła,ale sama jednak odpuszczę bo trasa Zielona Góra-Poznań-Leszno jest trochę męcząca pociągowo.
Proszę was o duuużo zdjęć ! :)[/QUOTE]
Dlaczego nie Zielona -Głogów-Leszno?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...