Jump to content
Dogomania

Leszno 4-5.06.2011 CACIB PRESTIGE


gidelskie-psy

Recommended Posts

[LEFT][B]Międzynarodowa wystawa psów rasowych - PRESTIGE, Leszno [/B]

SOBOTA, 4.06.2010 - GRUPA I, III, IV, V, VIII
NIEDZIELA, 5.06.2010 - GRUPA II, VI, VII, IX, X

Przedłużony termin przyjmowania zgłoszeń: [B]8 maja[/B][B] 2011[/B]. Opłata za zgłoszenia wysłane i oplacone w tym terminie zostają bez zmian. [/LEFT]
Opłata po 8 maja 2011 - [B]130 PLN[/B] za każdego psa

***

[LEFT] [B]Krajowa wystawa psów rasowych VIII grupy FCI,[/B] [B]5 czerwca 2011, Leszno
[/B][/LEFT]
Przedłużony termin przyjmowania zgłoszeń: [B]8 maja 2011[/B]. Opłata za zgłoszenia wysłane i opłacone w tym terminie zostają bez zmian.
Opłata po 8 maja 2011 - [B]130 PLN[/B] za każdego psa

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='krzysio']Ja jadę z Lublina i mogę kogoś po trasie zabrać.[/QUOTE]

krzysiu - którego dnia jedziesz?


Czy jedzie ktoś w [U]sobotę[/U] z [B]LUBLINA[/B] (lub okolic Bychawy lub "po drodze") i miałby wolne 1 miejsce dla osoby bez psa?
Ewentualny (orientacyjny) koszt dorzutki do paliwa proszę na PW ;) muszę sobie wcześniej zaplanować wydatki ;)

Link to comment
Share on other sites

Widzę,że nie tylko ja mam problemy z dojazdem.. nie jeździ od nas ani pkp ani pks do Leszna ...
Wybiera się ktoś z forum posiadający yorka ? :) Kuzynka zdecydowała się na psa i padło na yorka , a więc z chęcią byśmy zapoznali jakiegoś właściciela ,żeby zdradził sekrety życia z taką miniaturką :D

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy raz jadę do Leszna na wystawę. Czy ktoś mógłby powiedzieć jak ta wystawa wygląda pod względem organizacyjnym /czy hala, czy teren pod chmurką?...../
No i czy planuja na swojej stronie zamieścić spis wystawców i plan sędziowania.
Do wystawy już nie daleko a przyjmowanie psów już zakończone....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krzysio']Pierwszy raz jadę do Leszna na wystawę. Czy ktoś mógłby powiedzieć jak ta wystawa wygląda pod względem organizacyjnym /czy hala, czy teren pod chmurką?...../
No i czy planuja na swojej stronie zamieścić spis wystawców i plan sędziowania.
Do wystawy już nie daleko a przyjmowanie psów już zakończone....[/QUOTE]


Wystawa jest pod chmurką ;).Spis wystawców i plan sędziowania powinien być,ale terminy przedłużali,więc pewnie poślizg będzie.Parę dni po wysłaniu zgłoszenia dostałam listowne potwierdzenie przyjęcia psa z informacją,że numerki będą wydawane na wystawie(znaczy się będzie zamieszanie w sekretariacie i lepiej przyjechać nieco wcześniej).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...