Jump to content
Dogomania

CACIB-Łódź, 7-8.05.2011 r.


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

z radością informujmy, że już jutro w Łodzi odbędzie się I Krajowa Wystawa Dobermanów "Doberman Star" podczas, której będzie mozliwość wesprzeć naszych podopiecznych!!!

strona wystawy: [url]http://www.dobermannstar.pl/[/url]

będziemy zbierać: koce, legowiska, zabawki, smycze, obroże, karmę, fanty, które można wystawić na bazarku a pieniążki ze sprzedaży przekazać na nasze potrzeby (bizuteria, psie gadżety, coś z ciuszków...)

po terenie wystawy będzie też wędrowała uratowana przez Nadzieję Dobermana suczka MOZA, wraz z ochroniarzem, która będzie zbierała datki na kolejne psie bidy, z racji tego, że bilon ciąży i brzęczy mile widziane banknoty ;)



szukajcie nas od rana!!! do zobaczenia!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']UWAGA UWAGA

Szukam osoby która mogla by zabrac z warszawy karmę dla suczki PwP na wystawe.
Sprawa pilna !![/QUOTE]
Jesli by mi ja ktos przywiozl dzis 'na wies' to moge zabrac, bo jutro nie ma opcji bo wyjezdzamy o 5, a wlasnie wrocilam z centrum...

Link to comment
Share on other sites

Sprawa bardzo pilna - Shila ma dostać karmę Brit Care Salmon od cioteczki "blaira" z Warszawy, jednak transport tej karmy nam się "popsuł" i nie mamy możliwości przywiezienia jej do Łodzi.. Czy ktoś z Was, drogie cioteczki, mógłby wziąć ze sobą 10kg karmy na wystawę w Łodzi? Byłybyśmy bardzo wdzięczne...

691 185 448 - to numer do mnie


Shila to sunia z ciężkim przypadkiem Nużycy i pilnie potrzebuje tej karmy...


EDIT: Widzę, że blaira działa... Wielkie dzięki - ja niestety nie będe miała dostępu do internetu jednak na wystawie będe już od ok. 8:30 i będe pod telefonem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniecha93']Ja będę w sobotę i też postaram się zrobić parę zdjęć ;) (będę kręcić się z ONkiem, także poza ringami tej rasy będę rozpoznawalna :D )[/QUOTE]

Gdybys robila zdjecia suczkom ON to my bedziemy potem z mila checia fotki wyludzac :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Sprawa bardzo pilna - Shila ma dostać karmę Brit Care Salmon od cioteczki "blaira" z Warszawy, jednak transport tej karmy nam się "popsuł" i nie mamy możliwości przywiezienia jej do Łodzi.. Czy ktoś z Was, drogie cioteczki, mógłby wziąć ze sobą 10kg karmy na wystawę w Łodzi? Byłybyśmy bardzo wdzięczne...

691 185 448 - to numer do mnie


Shila to sunia z ciężkim przypadkiem Nużycy i pilnie potrzebuje tej karmy...


EDIT: Widzę, że blaira działa... Wielkie dzięki - ja niestety nie będe miała dostępu do internetu jednak na wystawie będe już od ok. 8:30 i będe pod telefonem...[/QUOTE]
Karilka masz pelna skrzynke wiec nie moge wyslac do Ciebie wiadomosci - niestety dzisiaj wyjechalam juz z Warszawy do Tomaszowa i stad lece dalej na Lodz wiec juz nie dam rady zabrac karmy, bardzo mi przykro! Ale mam nadzieje, ze znajdzie sie jakas osobka, ktora ja przewiezie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...