Jump to content
Dogomania

Bestialskie zakatowanie psa husky - aż do urwania mu głowy


swithart

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dopiero dzisiaj znalazłam tutaj ten temat.
Słuchajcie, Lipnica jest w tej samej gminie co Jabłonka. A że jest to wiejska gmina to kazdy każdego zna i plotkują na potęgę.
Ci sami, co urwali huskiemu głowę, powiesili bernardyna na drzewie i rzucali do niego siekierami :|
Poza tym, znajomi znajomej mówili, ze kiedyś palili z nimi ognisko i byli lekko pijani i zaczęli opowiadać historię, każdy myślał, że to ściema, a teraz już nikt nic nie wie co było fantazją a co rzeczywistością. Podobno spalili kota żywcem, a skomentowali to cytuję "ale **** skiercoł".
To się nie mieści w głowie, to są jacyś psychole!
Jeżeli ktoś może coś w tej sprawie zrobić, nich robi. Ja też, jeżeli dam radę to chętnie pomogę.
Podpisałam petycję.

Link to comment
Share on other sites

General Mateusz Janda (FIC) z Policji i strazy dla zwierząt w Sylwestra miał wyrzucic z balkonu w kamienicy w Warszawie sukę owczarka niemieckiego.Podała to Rzeczpospolita
w artykule autorstwa Agnieszki Niewinskiej i Izabeli Kacprzak".Latający pies" ma duze podobienstwo do psa Huski ktoremu gorale z Nowego Targu urwali głowę,bo ciągnęli go na sznurku za autem.Tylko że Mateusz Janda jest szefem Policji i Strazy dla zwierząt organizacji, która zajmuje się ochrona i opieka nad zwierzetami,zbiera pienadze na "opieke" nad zwierzetami w całej Polsce,głoszac szczytne hasła....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swithart']założyliśmy konto o tej sprawie na fb:
[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=176470705704708[/url]

aktualnie zbieramy podpisy pod petycją:
[url]http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-w-sprawie-orzeczenia-bezwzglednej-kary-pozbawienia-wolnosci/66[/url]


mam nadzieję, że mimo braku odpowiedzi w tym wątku, są tu osoby zainteresowane tą sprawą.[/quote]

mnie się te petycje nie otwierają!!! A bardzo chcę złożyć swój podpis w obronie zwierząt przed ludzką bestią!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

No cóż, myślę, że wysyłanie takich petycji do Sądu jest najlepszą drogą do tego, że by winni NIE zostali skazani na bezwzględne pozbawienie wolności. Sąd jest niezawisły jako instytucja i do tej niezawisłości jako konkretni ludzie wydający wyroki bardzo przywiązany. Próba bezpośredniego nacisku w celu wydania konkretnego werdyktu będzie moim zdaniem przeciwskuteczna. Co innego nagłaśnianie sprawy i tworzenie klimatu oburzenia wokół sprawy. Ale nie oszukujmy się, to akcja na lata, jeśli nie na dziesięciolecia i konkretnych przypadków to nie załatwi.

Link to comment
Share on other sites

Czy wyobrażacie sobie co czuła ta sunia przywiązana do tego samochodu? Taka krzywda ją spotkała - najpierw schronisko potem mały promyk nadziei że w końcu ktoś ją przygarnie i pokocha . Swoją drogą ludzie biorący zwierzę ze schronu powinni być sprawdzani ,nie wyobrażam sobie jak można wydać żywą istotę i to tak bezbronną komuś kto sobie przyszedł nie wiadomo skąd.Ludzie biorący zwierzę z DT są sprawdzani czemu w schroniskach tego nie ma ? Czasem by wystarczył wywiad wśród sąsiadów .W tym wypadku jak i w wielu innych uratowało by to życie zwierzęciu Przecież sąsiedzi wiedzieli jak ci ludzie traktują zwierzęta.A co do kary powinna być najwyższa z najwyższych .Petycję podpisałam,więcej pomóc niestety nie mogę ale mam ogromną nadzieję że ci zwyrodnialcy odpokutują za to co zrobili .ŻYCZĘ IM Z CAŁEGO SERCA ŻEBY CHOCIAŻ PRZEZ CHWILĘ SWOJEGO NĘDZNEGO ŻYCIA POCZULI SIĘ TAK JAK TA BIEDNA PSINA A TO NA PEWNO NIE BĘDZIE MIŁE!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja już o tym pisałam,ale się powtórzę.Żadnych więzień dla tych gnid!Dane wraz ze zdjęciami i znakami szczególnymi do publicznej wiadomosci i przez rok obwożenie w klatce z wielkim transparentem nad ich głowami i szczegółowym opisem zbrodni jakiej się dopuścili i wystawianie w centrach miast. Byliby wyleczeni z okrucieństwa na całe życie!

Link to comment
Share on other sites

Nie obejrzę tego filmu.
Obejrzałam ten z kotem,
przeżyłam strasznie.
Każda z nas mogłaby takiemu łobuzowi wsadzić kawałek czegoś ostrego i posypać solą, wiem.
Ja też mam wielką nadzieję, że ich krzywdy wyrządzone tym zwierzętom, wrócą do nich po stokroć większe.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, ze krąży sms o tym wydarzeniu - dzis dostał taki mój tż. Im wiecej ludzi wie, tym lepiej. Podobno musi byc 500 tys. podpisów? a jest blisko 100 tys. -to potwierdziła pani w radiu, przedwczoraj słyszałam rozmowę o zmianie ustawy o ochronie zwierzat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...