Jump to content
Dogomania

żywienie szczeniaka wycieńczonego pasożytami i mrozem


Blever's

Recommended Posts

We wtorek trafi do mnie dwumiesięczna suczka, kundelek, malutka. Jest bardzo zarobaczona, do tej pory nie była odrobaczana. Do tej pory siedziała w stajni w zimnie. Pierwsze odrobaczenie dopiero przed nią, na pewno ma bardzo wycieńczony organizm. Oprócz tego co powie weterynarz (a pewnie poleci jakas super droga weterynaryjna karme) to może ktoś z Was miał podobny przypadek, lub wie jak żywić takiego malucha, o czym pamiętać, karmić normalnie, czy wprowadzić jakas specjalna diete? mialam szczeniaki wcześniej, ale nigdy w takim stanie, suczka bedzie poprostu odratowana ( mam nadzieje) i chce zrobić wszystko żeby doprowadzić ją do zdrowia. proszę o sugestie

Link to comment
Share on other sites

spróbuj kupić Vet Food Recovery Balance- preparat stosuje się w formie posypki do pokarmu- więcej się dowiesz na stronie firmy, poszukaj w googlach. Preparaty są rewelacyjne, chociaż jeszcze mało znane. Cena 280 gr- około 75 zł, dla takiego malucha do 5 kilo daje się 10 gr dziennie.
Stosuję Recovery w kombinacji z innym preparatem dla mojego chorego rottka i efekty są niewiarygodne, a nie jestem osobą niedoświadczoną. Oni zrobili po prostu świetne rzeczy i to w Polsce. Szczerze polecam.

Link to comment
Share on other sites

ja swojego psa karmię Pronature Holistic ( kanadyjska organiczna karma: [URL="http://www.pronatureholistic.pl"]www.pronatureholistic.pl[/URL] ).

Myślę, że dobrym rozwiązaniem zanim zaczniesz stosować cokolwiek warto spróbować czegoś co jest produktem unikalnym i o najwyższej możliwej jakości.

to karmy, które maja wyjątkowy skład oparty na najwyższej jakości składnikach (organicznych) i dobrych źródłach białka (mięso) , potrafią bardzo pomóc.
polecam, ja sie do nich bardzo przekonałem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...