Jump to content
Dogomania

Łaciata Sunia już w STAŁYM DOMKU!


Drama

Recommended Posts

[CENTER][SIZE=5][B]Witam kochane cioteczki ![/B][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=5]Po raz kolejny zakładam temat o nowym piesku[/SIZE]
[SIZE=5]i mam nadzieję, że on również będzie miał happy end :)[/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=5][SIZE=4]Wczoraj wieczorem siostra będąc na spacerze z psem zauważyła, że chodzi za nią jakaś sunia. [/SIZE][/SIZE]
[SIZE=5][SIZE=5]Sunia przyszła za siostrą aż pod nasz dom. [/SIZE][/SIZE][SIZE=5]
[SIZE=5]Mama widząc pieska od razu wzięła go na ręce i przygarnęła do domku więc sunia ma domek tym czasowy, nie chcieliśmy aby marzła na dworze bo wiemy, że taki piesek nie pożyłby długo.[/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=5]Dlatego po raz kolejny zwracam się do was o pomoc.[/SIZE]
[SIZE=5]Znajdźmy dla Suni nowy, stały dom![/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=5]Prosiłabym abyśmy nie obciążały już Pipi ani Joi bo one mają już bardzo dużo psów, mimo iż na pewno kolejny nie był by problemem.[/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=5]Sunia jest naprawdę cudowna! [/SIZE]
[SIZE=5]Grzeczna, załatwia się na podwórku, tylko trzeba wychodzić z nią na zamknięty teren aby nie uciekła bo jest wystraszona jeszcze. [/SIZE]
[SIZE=5]Jest strasznie milusia, uwielbia układać się do spania obok kogoś ale po jakimś czasie ucieka.[/SIZE]
[SIZE=5]Lubi bardzo się bawić, jest jeszcze młodym pieskiem.[/SIZE]
[SIZE=5]Ma kontakt z kotem i psem i nie ma żadnych problemów.[/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=5]Dopóki nie znajdzie się dom stały może zostać u nas :)[/SIZE][/CENTER]


[CENTER][SIZE=5]O to zdjęcia suni :)[/SIZE][/CENTER]


[CENTER][/SIZE][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5659/p1120993.jpg[/IMG][/CENTER]

[CENTER][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/5284/p1120995.jpg[/IMG][/CENTER]


[CENTER][SIZE=5][SIZE=5][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/21/p1120994.jpg[/IMG][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][/SIZE][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8201/p11209970.jpg[/IMG][/CENTER]

[CENTER][SIZE=5][SIZE=5][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/5328/p11209980.jpg[/IMG][/SIZE][/CENTER]

[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Moja mama doszła do wniosku, że jest to córeczka "PUNI", dla której również szukaliśmy jakiś czas temu domku ;)
Punia mieszkała pewien czas w tartaku i tam się oszczeniła, robotnicy dostali po psiaku i jeden z kolegów moich rodziców ma takiego samego psa jak nasza Łatka :) więc coś w tym jest.

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja. To wykapany Kajtuś, któremu pomagalismy rok temu. Jest w moim awatarku.
Łatka jest śliczniutkim, typowym kudłatkiem i jestem pewna, że szybko domek z ogłoszeń znajdzie i to w Stolicy - zobaczycie. Warszawa kocha kudłacze.
Mamo Dramy, a może przygarniecie jeszcze tę biedę, proszę :modla::modla::modla: - pomyśl chociaż, może dacie radę???????;););)
Ja popędziłabym natychmiast, gdyby nie taka pogoda i dostarczyła ją gdzie trzeba, byle nie na drugi koniec Polski :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ależ oczywiście, że mogę.

Przyjechało małżeństwo w podeszłym wieku. Bardzo sympatyczne, widać, że kochają pieski, bo razem z nimi była też sunia, a w domu mają jeszcze 3 psów ze schroniska. Pan i Pani nie mogli nadziwić się misią, a misia nimi. Myślę, że będzie jej u nich bardzo dobrze.
Pani ma zadzwonić jeszcze i zdać relacje więc napisze na pewno co mówiła :)

Link to comment
Share on other sites

Super:multi:!!! A skąd przyjechali? Skąd znaleźli ogłoszenie suni?
Najwyraźniej zwierzolubni:loveu:, chwała, że na takich trafiła.
Drama, ukłony w Waszą stronę, dzięki Tobie już druga sunia będzie szczęśliwa:lol:.

Pipi, a po Białą nikt się nadal nie odzywa:shake:? Może coś dla niej potrzebujesz, nie rępuj się, pisz PW, w końcu to ja Ci ją wcisnęłam:oops:.

Link to comment
Share on other sites

A co ze sterylizacją? Podpisali Ci umowe adopcyjną?, czy tak wydałas? Daleko pojechali? Będziesz mogła ją zobaczyć?
Mnie troche dziwi,że piatego psa wzięli. No, ale stało się i nie ma co juz gdybać. Tylko jakos tak zaniepokoiłam się, po przeczytaniu Twojego posta Drama.
Dreag, trzeba ją zaszczepić, odrobaczyć i ciachnąć. Już raz odrobaczona, ale cos kaszle. Jak był wet u kotków, to akurat widział, jak kaszlała i mówi do mnie, robaki ma.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co ze sterylizacją, o czymś takim nawet mowy nie było. Mało kto pisał za tym wątku więc nie miałam zamiaru czekać i zaufałam państwu i oddałam Misię w ich ręce. Państwo włącznie z Misią mają 4 psy, a nie pięć. Jeżeli będę chciała to mogę przyjechać i zobaczyć Misię, są z Olsztyna.
Co do umowy adopcyjnej to nie posiadam takiego papierka więc nic nie podpisywali, ogłoszenie znaleźli na jakiejś stronie, ale wspominali coś o Dogo, więc raczej z tej strony.
Jutro mama zadzwoni i zapyta się o Misię, nie ma o co się martwić. Ważne, że ma nowy domek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...