Jump to content
Dogomania

Nie ma Royala...


York Luba

Recommended Posts

Mam yorka 14 tygodni. W sklepie sprzedawca polecil mi taka karme Fitmin, bo oczywiscie Royala w moim miasteczku nigdzie nie mozna dostac!:angryy: Nie jestem pewna co do tego czy jest to karma dobrej jakosci. Narazie maly je jakiegos Atosa czy Aresa na wagę ale nie przepada za nim, a jego kupy troche walą. Nie chcę go truc i prosze powiedzcie co wiecie na temat tej karmy(Fitmin). W ostatecznosci bede woziła royala z warszawy ale to troche męczące. A moze jest jeszcze jakas inna dobra ale tansza karma od royala, ktora mozna zywic yorka?

Link to comment
Share on other sites

Skad ja to znam! Pytałam kiedyś w sklepie zoologicznym o Royala,(byłam z psem) na co sprzedawczyni odpowiedziała,ze nie mają ...i ,,a wiesz ile to kosztuje dla takiego dużego psa"?:roll:
Karme można kupic na wystawach, ale chyba też zaczne zamawiac przez net.

Link to comment
Share on other sites

ja nie słyszałam o tej karmie, może jednak będziesz zamawiać przez neta? duży wybór karm jest. A w sklepach to raczej kupisz Royala w M1, tesco, itp... zawsze jest tam sklep zoologiczny i te karmy są, niestety zawyżone ceny, ja zapłaciłam 244zł za 15kg :shake:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chcesz psiaka karmić Royalem, a tak jak piszesz nie ma go u Ciebie w mieście to może zamawiaj tę karme przez internet ? ;) , a o karmie Fitmin pisze [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25862"]Tutaj[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='York Luba']Narazie maly je jakiegos Atosa czy Aresa na wagę ale nie przepada za nim, a jego kupy troche walą. [/QUOTE]

Zamiast dawać psu dziwne wynalazki, ugotuj mu kawałek mięska i wprowadzaj stopniowo, zwiększając porcje ;) [URL="http://www.krakvet.pl/"]TU[/URL] można kupić różne karmy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...