Jump to content
Dogomania

Która dla wrażliwca?


MakeBelieve

Recommended Posts

Więc od początku. Szukam karmy dla Daisy- 2,5letnia suczka, w typie yorka. Przerobiłyśmy już wieeele karm, wiem jednak, że sunia potrzebuje bardziej hm... specjalnych smaków, kurczak i wołowinka nie smakują. Ja wiem, wiem, że pies jest wybredny, ale cóż... Aktualnie jesteśmy na Exclusive adult small dog z jagnięciną, ale sunia troche karmy nie przyswaja, czasami zwymiotuje. Będe robić zamówienie świąteczne na animalii i rozmyślam nad którąś z tych karm:
[url]http://animalia.pl/produkt,19044,58,Bosch_Adult_Mini_Lamb_&_Rice.html[/url]
[url]http://animalia.pl/produkt,16153,58,Happy_Dog_Fit_&_Well_Adult_Mini.html[/url]
[url]http://animalia.pl/produkt,11843,58,Happy_Dog_Supreme_Irland.html[/url]
[url]http://animalia.pl/produkt,20670,1st_Choice_Dog_Adult_Hypoallergenic_All_Breeds.html[/url]
Która z tych? A może jakaś inna, łatwoprzyswajalna z np. kaczką albo królikiem? Może być dziczyzna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']A moja właśnie żadnej acany nie chce wsuwać ;) I w tym problem. Co prawda mamy jeszcze jedno opak. Exclusiva 400 g, z kurczakiem, ale jak będę robić zakupy to bym zamówiła jakieś małe.[/QUOTE]
Mój Pedro lubi TYLKO [B]ACANA Adult Dog innej nie ruszy.a drugą karmą która lubi jest własnie Bosha z jagnieciną...A tez jest wybredym i wrazliwym psem...
[/B]

Link to comment
Share on other sites

moja sunia w sumie nawet chętnie jadła royala mini sensible ale okazało się, że uczulona na kuraka...
Teraz czekamy na brita care dla małych raz z jagnięciną, polecano mi ją tutaj na dogomanii,więc jeśli chcesz, to jak tylko ją dostanę to opiszę swoje wrażenia, bo mojej suni to od początku musi coś podpasować, inaczej nie tknie.. wybredziocha:shake:

Link to comment
Share on other sites

Tak na szybko, jak dłużej pomyślę, to przypomnę sobie więcej ;):
Z kaczką: Taste of the Wild Wetlands, Pro Nature Holistic z kaczką i pomarańczą
Z dziczyzną: Taste of the Wild High Prairie, Orijen Regional Red
Z królikiem: Trovet Rabbit Rice Diet (jest też wersja z dziczyzną i kaczką - wszystkie dla wrażliwców)

Link to comment
Share on other sites

Pro Nature granulek nie widziałam, cena jest zaporowa, więc nie na moją kieszeń ;) Ale Twój psiak jest mały, to może byś dała radę :lol: Skład karmy super.

Totw jest w paczkach po 2,27 kg, to nie jest dużo, ale rozumiem, że masz małego psiaka. Może byś znalazła kogoś do kupowania "na spółkę"?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[quote name='Delph']Tak na szybko, jak dłużej pomyślę, to przypomnę sobie więcej ;):
Z kaczką: Taste of the Wild Wetlands, Pro Nature Holistic z kaczką i pomarańczą
Z dziczyzną: Taste of the Wild High Prairie, Orijen Regional Red
Z królikiem: Trovet Rabbit Rice Diet (jest też wersja z dziczyzną i kaczką - wszystkie dla wrażliwców)[/QUOTE]

ja karmię Pronature Salmon skład ma super i dodatkowo psu bardzo smakuje, w sklepie słyszałem ze kaczka też jest OK . My mamy dużego psa więc tylko duże worki.

Na początek dostałem od nich jakąś ich próbkę na wystawie gdy pierwszy raz spotkałem się z karmą

Link to comment
Share on other sites

Rybnych dobrych karm jest całkiem sporo, ale tu pytanie było o kaczkę, królika i dziczyznę.

Pro Nature Holistic przetestowałam tylko mały worek (z indykiem), więc się nie wypowiadam, ale nic złego się nie działo, oprócz nadszarpnięcia domowego budżetu :evil_lol: Kiedyś się skuszę może na duży worek. Minusem jeśli chodzi o polecanie tej karmy dla wrażliwców jest to, że to karma holistyczna (duża szansa, że trafi się na składnik nie tolerowany) i to, że w każdej wersji jest niestety kurczak :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Delph']
Pro Nature Holistic przetestowałam tylko mały worek (z indykiem), więc się nie wypowiadam, ale nic złego się nie działo :shake:[/QUOTE]

pronature jest też organiczna :)

1st Choice Hypoalergenic jest z kaczki , bez zbóż , bez kurczaka itd.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='icon225']Canine Caviar ma dość ciekawą linię z sarniną i grochem łuskanym bez zbóż. Jagnięcina z prosem perłowym też pewnie byłaby zupełnie wystarczająca dla wrażliwych pupili.[/QUOTE]

Canine Caviar to canine caviar tamto. Nie lepiej otwarcie napisać "jestem dystrybutorem..." "polecam tą karmę bo..."?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...