Jump to content
Dogomania

"Ciągnęli psa za autem, aż odpadła mu głowa!"...


FLY

Recommended Posts

Widzieliście..? ;((
[url]http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Makabra-Ciagneli-psa-za-autem-az-odpadla-mu-glowa,wid,12905834,wiadomosc.html?ticaid=6b57c[/url]

"Wszyscy trzej zostali oskarżeni o działanie ze szczególnym okrucieństwem. [B]Grozi im grzywna, kara ograniczenia albo pozbawienia wolności do lat 2 [/B]- informuje Józef Palenik, prokurator rejonowy w Nowym Targu."

k**a przecież to brzmi jak jakiś żart............:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja też jestem wstrząśnięta, brak mi słów. Niestety ale jest to też dowodem na to, że w naszym kraju posiadać psa może dosłownie każdy, co więcej w swoim "posiadaniu"jest praktycznie bezkarny. Każdy głupi może psa kupić za grosze na bazarze, adoptować ze schroniska. A jak pies się za dwa tygodnie znudzi to myk go z mostu albo do lasu. Może się nie wyda a nawet jak, to i z sądem można się ustawić.
POLSKA JEST DO DUPY. ot i tyle odemnie

Link to comment
Share on other sites

Artykułu nawet nie próbuje czytać bo to nie na moje nerwy. Sam nagłówek mi wystarczył żeby się we mnie wzszystko zagotowało. Pewnie dostana 200 zł grzywny za "małą szkodliwość społeczną" :angryy::angryy::angryy: Na nasze śądownictwo nie ma raczej co liczyć w takich przypadkach... już prędzej samosąd...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

[QUOTE][SIZE="4"][B]Po 10 miesięcy więzienia za urwanie głowy psu[/B][/SIZE]
JEST WYROK WS MĘŻCZYZN Z LIPINICY MAŁEJ

Na karę 10 miesięcy więzienia skazał w środę sąd rejonowy w Nowym Targu trzech mężczyzn z Lipinicy Małej, którzy zakatowali psa rasy Husky ciągnąc go przywiązanego do samochodu. Kierowca dostał dodatkowo cztery miesiące z jazdę pod wpływem alkoholu. Dwóch z nich przyznało się do winy i żałowali popełnionego czynu, trzeci - właściciel psa twierdził, że nic nie pamięta, gdyż był pijany
Trzech mężczyzn miało ciągnąć zwierzę przywiązane linką holowniczą do samochodu tak długo, aż urwali psu głowę. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu.

Wojciech B., właściciel psa, zaprzeczył przed sądem zeznaniom pozostałych oskarżonych, jakoby chciał pozbyć się zwierzęcia. Mówił, że dbał o psa, którego wcześniej zabrał ze schroniska i żałuje tego, co się stało. Powiedział też, że w przeszłości leczył się z choroby alkoholowej.


[B]Chciał, aby pies się przebiegł[/B]

Dwóch pozostałych oskarżonych przyznało się do bestialskiego mordu. Piotr K., kierujący autem, wyjaśnił, że nie miał zamiaru zabić psa. Zeznał, że chciał, aby zwierzę przebiegło się za samochodem. Oprócz kary 14 miesięcy więzienia sąd zabrał mu prawo jazdy na pięć lat.

Kolejny z oskarżonych - Krzysztof T. przyznał, że to on przywiązał zwierzę liną holowniczą w taki sposób, że pętla sama się zaciskała na szyi psa.

[B]Internauci w szoku[/B]

Sprawa zakatowanego przez pijanych młodych mężczyzn odbiła się szerokim echem. Pod apelem o ukaranie oprawców psa, jaki można znaleźć w internecie, podpisało się już prawie 100 tys. osób.

Mężczyznom groziła grzywna i kara ograniczenia albo pozbawienia wolności do dwóch lat.

mac,amk/fac,tr /k[/QUOTE]


[I]Źródło: [url]http://www.tvn24.pl/-1,1689696,0,1,po-10-miesiecy-wiezienia-za-urwanie-glowy-psu,wiadomosc.html[/url][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...