Jump to content
Dogomania

Boksio Pablo-odkarmiony,łapka poskładana-w DT,który stał się DS :):):)


tatankas

Recommended Posts

[quote name='Jagoda1']No to Pysiek/ Bączek miałby towarzystwo:).

Allegro P/B...
[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1392307066[/URL][/QUOTE]
Dokładnie i może nauczy się koreańskiego :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Dziewczyny, wszystko uzgodnione, dziewczyny które dały DT dla Pysia zabiorą i przetrzymają boksia na te dwa dni, a DT docelowy juz się doczekac nie może żeby przyjechać z Gdańska do Warszawy ;););)

[B]Agnezja, Andegawenko, Zimki, Nutusiu[/B], :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: bardzo dziękujemy za pomoc. Bez Was Kochane nic by się nie udało. JA nie marzyłam nawet że z boksiem sie uda, a tu taki odzew :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Dziekuję Kochane Cioteczki boksiowe

Nerwy mam że ho, ho i przez boksia i przez Pablo. Pierwsza sprawa udana, czekamy na drugą!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A druga to niby jaka ma być - nieudana?!?!? Kapselku, Kapselku, Ty 'niewierny Tomaszu"! :)

Anastazjo, dziękuję za życzenia, a Tobie przede wszystkim życzę, żeby brzusio rósł w siłę i żeby się z niego wykluł cudny, zdrowy i szczęśliwy... Dogomaniaczek! - po Mamusi :)

Link to comment
Share on other sites

Wróciliśmy ze spaceru. Państwo przyjechali z dwiema małymi córeczkami. Wszyscy zachwyceni, i oni, i Pablo. Mały się wyszalał, ciągał się z Panem cały czas. Pablo wycałował dziewczynki i skakał na wszystkich. Niestety Państwo mają nieregularną pracę i być może Pablo by czasami zostawał sam w domu na wiele godzin. Poza tym Państwo nie są pewni czy ich dzieci nie są za małe, żeby przejąć część obowiązków nad psem. Generalnie mają się zastanowić, chociaż Pablo im się bardzo podobał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']a jak sie nie zdecyduja? to co wtedy? jaki plan awaryjny? znow sie operacja przesunie? :(
ojojoj[/QUOTE]
Joasiu, kiedy Państwo dadzą odpowiedź? Pablo też siedział sam u Anastazji, z tym, że po operacji musiałby ktoś więcej czasu mu poświęcić :shake:

Link to comment
Share on other sites

do wychodzenia pewnie że za małe, ale jak do tego żeby pies był w domu to nie widzę przeszkód. Dzieci na ogół mają takie podejście do zwierząt jak rodzice. A moja sunia też sama długo siedzi jak jesteśmy w pracy a na nieszczęśliwego psa nie wygląda. Gorzej z tą opieką po operacji. Ale może wtedy ten DT na jakiś czas?
Wszystko i tak zależy czy Państwo się zdecydują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnezia']Oj jeszcze byś miała dość jak byś bliżej epicentrum mieszkała ;) A możesz przyjmować psiaki na dt? Jak to jest po tym szczeniaczku z parwo?[/QUOTE]


No szczeniaków nie,bo za bardzo się boję ( do maja nici z DT),że w domu może cosik jeszcze siedzieć,ale zaszczepione dorosłe dlaczego nie.Dom był od razu cały spryskany i zdezynfekowany(mama moja w szpitalu pracuje i od niej płyny specjalne do dezynfekcji dostałam)mojej rudej nic nie jest,więc raczej innym dorosłym też nic nie byłoby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Jak na mój gust to dzieci za małe... Trzymam kciuki za dobre rozwiązanie. Szczęśliwego Nowego Roku :)[/QUOTE]

Goldenek2 jak dla mnie wcale nie zamałe,u mnie dzieci były w tym właśnie wieku,jak zwariowany szczeniak przyszedł do nas do domu+trzecia,która miała 1,5 roku i z tą było właśnie najgorzej.Dzieci są w sam raz na zabawy z psiakiem w domu.

Link to comment
Share on other sites

Czytałam WSZYSTKO ,ale nie pisałam,bo dogo wciąż mnie wywalało....Ale byłam i jestem! :)
Kapselku-jak to? Ten DS dla żadnego psiuka??? Dobrze,że wyjaśniło się to teraz ,a nie za na przykład tydzień czy ileś tam...

Anastazjo,gratuluję "brzuszka" :) ,a Wam wszystkim życzę bardzo dobrego roku-by biedulców wokół nas było mniej,by w portfelach -znacznie nam przybyło,by ludzie wreszcie zachowywali się jak ludzie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Nie był psem domowym, tutaj nie o niego bardziej chodzi, tylko o DS, który jest .... no ładnie i delikatnie powiem nie tylko nie dla Pabla ale i dla żadnego boksia.[/QUOTE]
Szkoda, ale nie ma tego złego co by ...............
Jeszcze znajdzie pablo domek. Najgorsze byłoby jakby po czasie się rozmyślili. My jakoś mamy dzieci i psy i to tylko jednym i drugim na zdrowie wchodzi. Nigdy nie mialam problemu z tym żeby mój dokuczał psu. Od czego są rodzice.

Mam takiego doła bo nie udało się dzisiaj wyciągnąć takiej biedy od zwyrodnialca , jak ktoś ma chwilę to niech zajrzy , instytucje się licytują a psina u takiego ..............
[url]http://www.dogomania.pl/threads/199148-Skatowana-c%C3%B3rka-URATOWANA-zbieramy-na-DT-dla-MAMY[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...