Jump to content
Dogomania

Boksio Pablo-odkarmiony,łapka poskładana-w DT,który stał się DS :):):)


tatankas

Recommended Posts

No ja też... pierwszy wątek odwiedzony dziś na dogo, oczywiście od razu lecę do Pabla...........:crazyeye: Szkoda że nie ma tego już za sobą...:roll: Ale co się odwlecze, to nie uciecze...:evil_lol: Za parę dni będzie nasz scenariusz, czyli [U]udana operacja[/U]:lol: Tylko z nowym zakończeniem: [B]DS[/B]:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak Mysiu wpłynęły pieniążki z bazarku 135zł. i 180zł od Tatankas, po połowie czyli 90 dla Pabla i 90 dla Fifiego nie potwierdziłam? O te chodziło? Bo wcześniej było 30,50 od Anastazji.

Przeleciałam wątek, oczywiście nie zostały potwierdzone i dlatego uroczyście potwierdzam wpłynięcie pieniążków za bazarki na Pablo 90 od Tatankas i 135 z bazarku kończynkowego. Bardzo dziękujemy!!! :Rose::Rose::Rose::bye:

Ada jak się pojawi to zapisze na pierwszej stronie na pewno!!! :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Już zapisane cioteczki.Muszę też się pochwalić,że z bazarku,który teraz dla Pabla prowadzę już jest ponad 420zł z zakupów,a bazarek trwa do 9 stycznia :):):)[/QUOTE]
Huraaa :multi::multi::multi::multi::multi: brawo tatankas.
A mnie zostały jeszcze koniczynki czterolistne. Też je wystawię jeszcze raz bo wtedy dałam krótki termin ze względu na kartki świąteczne i zdjęcia były marne, postaram się zrobić lepsze.
Trzymamy kciuki za ten domek:thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Szkoda z tą operacją :( Okropni ci ludzie! Jak tak w ogóle można postępować. Pewnie zmienili plany co do nocy sylwestrowej :(
Ale miejmy nadzieję że wszystko się ułoży i że Pabcio już wkrótce będzie mógł sprawnie chodzić na swej łapuni!!
DS- super!!! :D Żeby tylko trafił na wspaniałych ludzi!!! :D

Ps. Czekamy na relację! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnezia']na dwa o pół dnia czy za dwa i pół dnia???? Napisz coś więcej.[/QUOTE]
Na dwa i pól dnia bo wieczorem 2 stycznia poszedłby na DT do Kingi.... ale mamy chyba odzew od dziewczyn, które dały DT dla Pysia [URL]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=640#30_12[/URL] Czekamy, ale chyba się uda!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']I znowu mnie tam nie ma-DLACZEGO? Gdybym mieszkała tylko bliżej,to by nawet mnie mąż nie powstrzymał,żeby tą czekoladkę słodką na dwa dni tylko wziąć,bo to tylko dwa dni,musi się przecież ktoś znaleźć...[/QUOTE]

Oj jeszcze byś miała dość jak byś bliżej epicentrum mieszkała ;) A możesz przyjmować psiaki na dt? Jak to jest po tym szczeniaczku z parwo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Na dwa i pól dnia bo wieczorem 2 stycznia poszedłby na DT do Kingi.... ale mamy chyba odzew od dziewczyn, które dały DT dla Pysia [URL]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=640#30_12[/URL] Czekamy, ale chyba się uda!!!!!!!!!![/QUOTE]

No to Pysiek/ Bączek miałby towarzystwo:).

Allegro P/B...
[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1392307066[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...