Jump to content
Dogomania

Sawicka która uśpiła zdrową suczkę tuz po adopcji i likwidowała inne psy NIEWINNA???


Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Wet-siostra']Nie chcę edytować postów bo uwielbia się mnie posądzać o ich zmiany.
Sprostuję jeszcze jedno: Tyrsa odeszła nie z powodu otrucia.Jej stan był w miarę dobry.Miała szansę przeżyć.
Psy pogryzły się w boksie.
To też jest bardzo dziwne,bo one w domu były wszystkie razem i nigdy się nie gryzły.Spały na jednym łóżku,potrafiły jeść z jednej miski(mimo,że każdy z nich miał swoją).
I to tyle.
Nie zamierzam się przed nikim tłumaczyć z czegoś,czego nie zrobiłam.[/QUOTE] Widać marnie znałaś te psy....Nie pogryzłyby sie w boksie, gdyby nie próbowano ich otruć i gdybyś nie opowiadała wetowi bajek,że posadzone oddzielnie będą za soba tęskniły....To na Twoje życzenie zamknieto je razem...
Twoje tłumaczenia i tak nie zwrócą zycia tym zwierzakom a winna jesteś jak najbardziej - gdybyś ich nie sciągała do swojego domu, to wszystkie by zyły i pewnie znalazły prawdziwe kochające domy...Zyłby Miki/Koli, Lusia/Parówa, Liki, Bajka i Tyrsa, po której pewnie nawet nie zapłakałaś..
Wet-siostro, sama gdzieś pisałaś : wszystko wraca...Nie martwisz się?.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']U [URL="http://www.youtube.com/watch?v=JYjsWTdECkU&feature=player_embedded"][B]wet-siostry[/B][/URL] straciło życie przynajmniej 5 psów!!! O nich wiemy:

Koli
[*]
Lusia
[*]

patrz:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/77803-Trzy%C5%82apek-Koli-by%C5%82-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-lecz-kto%C5%9B-przerwa%C5%82-Jego-%C5%BCycie-za-TM/page22[/URL]

Liko
[*]
Bajka
[*]

patrz:



wypowiedź z wątku:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/197355-Suczka-z-Orzechowc%C3%B3w-zagrozona-%C5%9Bmierci%C4%85-ju%C5%BC-odebrana-i-bezpieczna/page3[/URL]

Tyrsa
[*]

[COLOR=darkred][B]Bardzo Was wszystkich proszę!!!!
Niech każda osoba, która dokonała jakiegokolwiek wpisu na tym wątku nie zapomni nicku WET-SIOSTRA!

Pamiętajcie!!!

Ostrzegajcie każdego, zróbcie podpis, banerek, roześlijcie pw!!!





[/B][/COLOR][/QUOTE]

Jedyne co mogę zrobić w tej sytuacji to porozsyłać info na inne wątki. Beznadzieja....................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']DIF - jak klikam [B][U]wet-siostra[/U][/B] w Twoim poście to otwiera mi się filmik na You Tube ( jestem w pracy i nie mam glośników..) o co chodzi??
[/QUOTE]


To jest wet-siostra, która na youtube ma nick [I]paramanka[/I], pewnie ze względu na swoją paralotniarską pasję....

Link to comment
Share on other sites

To jakiś horror.
Pamiętam z początku gdy zaczęłam być na dogo, gdzieś coś negatywnego o niej przeczytałam.
Potem czasem jej wypowiedzi się gdzieniegdzie przewijały.
Jakiś wewnętrzny sygnał mi został, że z nią coś nie tak.

Czy są 100% dowody, że ona truła te psy?
Czy mogła świadomie umieścić nieakceptujące siebie psy w 1 kojcu by się pogryzły...?
Ona prowadziła hotelik?
To z koszmaru, niewiarygodne. Na pewno ona...??? Karmiła, zajmowała się i zabiła?? DLACZEGO.

Co będzie dalej z tą osobą?

Pieseczki śpijcie spokojnie:-(

Link to comment
Share on other sites

Awit, to nie tak.

Dwa lata temu Wet miała w domu trzy psy: Koliego, Lusię i Tyrsę. Tymczasowo wzięła też Poziomkę. Z różnych powodów Poziomka została jej odebrana. Tego samego dnia ktoś (nie wiadomo kto, są tylko podejrzenia) chciał otruć psy Wet. Odeszła Lusia i Koli. Tyrsa przeżyła.
Potem były dwa inne psy, Bajka i Liko (Liki). Teraz ktoś chciał podtruć psy kolejny raz. Tym razem odeszła Tyrsa - w wyniku pogryzienia w kojcu w lecznicy. Psy się znały,, razem mieszkały, nie były "nieakceptujące się". Po prostu coś się stało, że w jednym kojcu, w miejscu innym niż znany im dom, zareagowały tak, jak zareagowały. Stres, zamknięcie, zapach kliniki...
Oficjalnie Wet nie prowadziła hoteliku, choć brała zwierzęta na płatny tymczas. Tu nie chodzi o to, że Wet sama "Karmiła, zajmowała się i zabiła" - nie ma pewności kto podtruwał psy i dlaczego, to i tak rzecz polega na tym, że znając niebezpieczeństwo (było i jest ogromne, z wielu powodów, o których nie będę się już rozpisywać) wciąż brała psy do domu. One zaś traciły życie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Weroniko!
Poprzednio też ostrzegałyśmy, pamiętasz? I co z tego... kolejny pies nie żyje!
A teraz mamy utrudnione zadanie, bo wet jest zbanowana :shake:[/QUOTE]

Tu jest podobny problem, co z panią S. Były ostrzeżenia nie tylko na dogo, ale i poza - między innymi ulotki, prasa. A i tak dopięła swego...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[B]Elżbieta S[/B]. (bibliotekarka) znowu szuka psa do "adopcji". Teraz przedstawia się jako [B]Hela Kopiczko[/B]. Bardzo proszę o czujność, w miarę mozliwości informowanie znajomych opiekujących sie starszymi, małymi suczkami (jej typ), kogo się da. Tym razem miała być 12 letnia (też) Żabka z dt z Dzierżoniowa...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

dziś otrzymałam telefon od miłośniczki kotów na moim osiedlu, która przez jakiś czas była poza domem, a poza tym nie doszła do niej wieść o sprawie Sawickiej. Pani mnie zapewniała, że miła starsza osoba szuka suczki do adopcji, bo jest taka samotna. Wypytywałam, kto to jest. Naciskałam. Usłyszałam nazwisko Kopiczko, ale wypytywałam dalej, o wygląd, zawód, bo miłośniczka kotów uważała, że pani "zawsze miała pieski i piesek będzie miał jak w raju w tym domu, co natychmiast wzbudziło moje podejrzenia. Oczywiście okazało się, że psa szuka Sawicka. Bardzo proszę o czujność, ja na szczęscie mieszkam dosłownie parę metrów od tej baby i też obserwuję, czy nie pojawia się u niej pies.. Ręce opadają...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']dziś otrzymałam telefon od miłośniczki kotów na moim osiedlu, która przez jakiś czas była poza domem, a poza tym nie doszła do niej wieść o sprawie Sawickiej. Pani mnie zapewniała, że miła starsza osoba szuka suczki do adopcji, bo jest taka samotna. Wypytywałam, kto to jest. Naciskałam. Usłyszałam nazwisko Kopiczko, ale wypytywałam dalej, o wygląd, zawód, bo miłośniczka kotów uważała, że pani "zawsze miała pieski i piesek będzie miał jak w raju w tym domu, co natychmiast wzbudziło moje podejrzenia. Oczywiście okazało się, że psa szuka Sawicka. Bardzo proszę o czujność, ja na szczęscie mieszkam dosłownie parę metrów od tej baby i też obserwuję, czy nie pojawia się u niej pies.. Ręce opadają...[/QUOTE]

Opadają:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Przez telefon policja nie udziela informacji o tym, na jakim etapie jest sprawa. Ja jako zeznająca przeciwko Sawickiej (jak wiele innych osób) mam niby prawo sie dowiedzieć, ale osobiście.. a to raczej wykluczone teraz.. W kazdym razie mając wątpliwą przyjemność mieszkania z ta panią na tym samym osiedlu i to blisko, zawsze patrzę, czy czasem się nie ma jakiegoś psa. Od czasu pojawienia si,e w mediach "sprawy sawickiej" ona chyba chodzi kanałami bo ani razu jej nie spotkałam. Sąsiedzi zostali uczuleni.. na osiedlu wiele osób wie, wiec gdyby znó miała psa, to mam nadzieję, że dowiedziałabym się o tym,

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po raz kolejny okazuje się, że prawa zwierząt traktowane są w naszym kraju jak zbiór śmieci.
Cyt. z info od fundacji Azyl w sprawie zamordowanej Ninki:
"Prokurator sprawę umorzył, traktowana była jako wykroczenie a na policji uznano, że ona [E.S] jest zupełnie niewinna. Technik [który uśpił Ninkę na zlecenie E.S.] otrzymał jako karę "środek wychowawczy" w postaci upomnienia".

Jutro odbędzie się posiedzenie sądu w przedmiocie rozpoznania zażalenia na postanowienie prokuratora o umorzeniu.

Link to comment
Share on other sites

[B]Mimo obecności Oli K na posiedzenie sądu [/B]w przedmiocie rozpoznania zażalenia na postanowienie prokuratora o umorzeniu i tego, co powiedziała o Sawickiej, "[B]wspaniali" sędziowie wszystko to mieli gdzieś ! Sawicka w świetle prawa jest niewinna i może dalej mordowac psy..Mam tylko nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z Orzechowców i tej babie nikt psa nie da!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...