Jump to content
Dogomania

Włocławek 2006


AgaCzips

Recommended Posts

[quote name='LAURA']sędzia też człowiek..może miała poprostu zły dzień..[/quote]

Być może, ale wydaje mi się, że jednak w każdym zawodzie należy należy być profesjonalistą i wyładowywanie swoich frustracji na wystawiających jest nie w porządku.
Poza bardzo niemiłym zachowaniem tej Pani (nie było odpowiedzi na moje "Dzień dobry", nie było "Do widzenia", czy choćby słowa komentarza przy wręczaniu dyplomu; jedyne co usłyszałam przez cały pobyt na ringu to: "Proszę biec dookoła"), zraził mnie również sam sposób oceny, bo przy okropnym upale właściwie całą ocenę biegaliśmy (w tę i z powrotem, a potem kilka kółek po ringu) i nawet nie zdążyłam ustawić psa w pozycji, bo gdy w końcu się zatrzymaliśmy, od razu dostałam dyplom. Do tego w ocenie mam wpisane totalne bzdury i w zasadzie pies ma wskazane wady, których nie ma, a nie ma wskazanych tych, które faktycznie ma. No chyba że Pani Korpetta jako pierwsza z siedmiu sędziów, którzy do tej pory oceniali mojego psa, nagle dokonała przełomowych odkryć co do jego budowy, zgodnie z jakimś nowym wzorcem bernardyna, o którym ja nic nie wiem.
No cóż, jeśli ja sporządzę opinię prawną, w której napiszę bzdury (bo akurat mam zły humor), to klient mi za nią po prostu nie zapłaci. Niestety za wystawę trzeba zapłacić z góry...
To pierwszy sędzia, do którego więcej się nie wybiorę i mam nadzieję, że więcej na takich nie trafię.

A co do samej wystawy we Włocławku, to chyba faktycznie najlepiej będzie spróbować się tam jutro dodzwonić.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My liczyliśmy na ukończenie Młodzieżowego Championatu właśnie w Koszalinie, ale niestety się nie udało, bo pies dostał od Pani Korpetty swoją pierwszą bdb.
I szczerze mówiąc nie przejęłam się nawet za bardzo oceną, bo od początku wystawiania liczyłam się z tym, że w końcu kiedyś pies to bdb dostanie (w końcu nie ma psów idealnych), ale zachowanie Pani Sędzi i bezsensowny opis pozostawiły spory niesmak.

Daga, mimo wszystko zachęcam Cię do spróbowania - może trafisz na lepszy humor. Pamiętam jak ja miałam wielkie obawy przed wystawieniem psa u Pani Bukład, a okazało się, że była to jedna z najfajniejszych wystaw. I mimo że nie wygraliśmy (przegraliśmy z naprawdę cudnym psiakiem, z którym zresztą konkurowaliśmy aż na 3 wystawach), to mój pies i tak dostał doskonałą, medal i jeden z najlepszych do tej pory opisów + kilka cennych rad co do przyszłego wystawiania.
Po prostu trzeba wszystkiego spróbować samemu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Z trzech sędziów na II gr. podanych na stronie oddziału we Włocławku ,sznaucery miniaturowe sędziuje P. B. Szczepkowska.
Co do średniaków i olbrzymów to nie wiem. Napisałam do oddziału w tamtym tygodniu mejla i taką dostałam odpowiedż.:roll: :roll: :roll: :roll:
Wprawdzie moje zapytanie było tylko o miniatury.

Link to comment
Share on other sites

haha-no tak..raz byla za gruba:roll: -z zimowym futrem:lol: .Ciesze sie,ze masz czas na moje male kochanie:loveu: .Tak sobie mysle-a skoro Twoja wspaniala kolezanka (ta ktora tak wygrala z Gala w Chojnicach:loveu: ) nie bedzie-to moze obie malpeczki wystawisz????Juz wiesz na co zwracac uwage u starszej:razz: ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alqua']Ja też dzisiaj wysłałam zgłoszenie ;)

Czy może mi ktos powiedzieć czy i jak daleko jest ta wystawa od stacji PKP ? Niestety jadę pociągiem do Włocławka :([/quote]

Niestety, ale jest kawałek, jakieś 2km.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...