Jump to content
Dogomania

Ok. Piaseczna - wystraszona ale zadbana czarna sucz zgarnięta z drogi. MA DOM!


weszka

Recommended Posts

Dzięki beka! My też przeglądamy ogłoszenia ale śladu o poszukiwaniach nie ma. Skupiamy się na szukaniu nowego domu. Im szybciej tym lepiej bo zimno i GAJA chce miec własnego człowieka. Jest ładną sunią, młodą i zdrową, raczej nie problemową no ale dość dużą i czarną co pewnie nie ułatwi adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za odwiedziny. Ja ostatnio nie miałam zupełnie czasu na dogo. Ale znajomy był u Gajuchy z wizytą. Akurat biegała na wybiegu. Ucieszyła się bardzo, pobawiła. Później razem wrócili do boksu i na pocieszenie dostała kawał mięcha :) Niestety jak odchodził to wyła i skrobała w pręty... bardzo jest spragniona kontaktu z człowiekiem.

Link to comment
Share on other sites

prześlę zdjęcie do mojej kuzynki, która mieszka w okolicach Piaseczna... może też będzie mogła gdzieś to umieścić.
załóżcie też wydarzenie na waszych profilach facebooku, że szukacie tej suni... może akurat... widziałam, że pojawiają się również takie ogłoszenia na profilach schronisk czy po prostu znajomych...

prześlijcie linka..to tez się podłącze

Link to comment
Share on other sites

[B]nadee [/B]Gaja jest na facebooku - [url]http://www.facebook.com/home.php?#!/event.php?eid=107471605990671[/url] - jeśli macie konta to proszę udostępniajcie. W odnalezienie właścicieli nie wierzę ale fb ma sporą moc więc może znajdzie się tam nowy dom. Ale popytać w okolicy nie zaszkodzi więc pokaż kuzynce.

[B]eufrazyna[/B] dziękuję za info.

Link to comment
Share on other sites

Gaja ma dom :multi::multi::multi: Zamieszkała w mieszkaniu w Warszawie z miłym państwem w średnim wieku, psiarzami, będzie ich miała tylko dla siebie, latem wyjeżdżają do domu na Mazurach. Powinno być bardzo :loveu: ale ja mam zawsze stres żeby coś nie wyszło :roll: Póki co wszystko dobrze, państwo dzwonili że się zadomowiła, nauczyła wchodzić do windy, znalazła swoje miejsce do spania i że już wybrała sobie że Pan jest najważniejszy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Państwo dzwonią i meldują co u nich :) Gaja (choć ma jakoś inaczej na imię ale nie pamiętam jak) jest bardzo mądra i pokochali się. Jedyny minus to że nie jest zbyt przyjazna do innych psów. No ale może dadzą sobie jakoś radę, zresztą państwu to specjalnie nie przeszkadza. Ważne że jest fajna do ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...