Jump to content
Dogomania

SPOTKANKO W ŁODZI....


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no właśnie nie chciała bym sie przesiadać ( ja mało rozgarnięta jestem niestety ;/ i wole pewne rozwiązania ;) )
aha.
Jest jeszcze jedna sprawa, kurcze, bardzo chciała bym z wami pospacerować, ale póki nie dostane jutro paczki do jakiejś 13 - 14 godziny to sie nie wybiore :(
A tak na zapas - jade sobie jade tą 10 i gdzie miała bym wysiąść ?

Link to comment
Share on other sites

Potem wysiadasz z tramwaju i kierujesz sie w prawa strone, idziesz caly czas sobie elegancko, mijajac z prawej blokowiska, a z lewej laki i osiedle domkow jednorodzinnych.
Po przejsciu jakichs 500 metrow zobaczysz krancowke 76, 69. Dawno tam nie bylam, wiec tlumacze z pamieci, jednak raczej na pewno nic sie nie zmienilo.
Oczywiscie mozesz tez wysiasc z tramwaju i udac sie na przystanek 76, 69, dojechac te dwa przystanki do krancowki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajrisz']Wejscie na pole gdzie ma byc spotkanie jest zaraz przy krancowce. Na pewno juz [B]nas zobaczysz[/B].
Napiszcie tylko co z godzina? Nam pasuje po 17.[/quote]

Jeżeli dojdzie do naszego spotkanka to pewnie wy pierwsze mnie ujrzycie ;) a ja pierwsza as usłysze zanim ujrze - to taki żarcik na temat wzroku ;)
Boje sie tylko tego jutrzejszego lania :( tyle sie teraz dzieje ;/ - tramwaje, autobusy ;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...