Jump to content
Dogomania

SPOTKANKO W ŁODZI....


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tylko co mam powiedzieć :) Mam beagla od hm ... to dobre pytanie ... chyba ponad miesiaca już :] Nazywa sie Ramstein i ma miesięcy 4 dzisiaj zaliczył pierwsze spacerki :).
We wrześniu umarł mój ukochany kot (pers), miałam do prawie 15 lat, czyli prawie całe moje życie. PRzez miesiąc bardzo chorował, nie chciał jesc trzeba było go karmić. Bardzo to przeboleliśmy... Rami przywrócił nas do życia po tym wszystkim, jest zupelnym przeciwiejnstwem naszego spokojnego kotka :).
A o mnie ? Ucze się w liceum, czytam, siedze przed komputerem i zajmuje psiakiem :D, nie bardzo wiem co pisać o sobie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alban87']forum psiarzy z lodzi??czyli??[/quote]
czyli [URL="http://www.lodzkiepsiaki.org"]to[/URL]

[QUOTE]Tylko co mam powiedzieć :smile: Mam beagla od hm ... to dobre pytanie ... chyba ponad miesiaca już :] Nazywa sie Ramstein i ma miesięcy 4 dzisiaj zaliczył pierwsze spacerki :smile:.
We wrześniu umarł mój ukochany kot (pers), miałam do prawie 15 lat, czyli prawie całe moje życie. PRzez miesiąc bardzo chorował, nie chciał jesc trzeba było go karmić. Bardzo to przeboleliśmy... Rami przywrócił nas do życia po tym wszystkim, jest zupelnym przeciwiejnstwem naszego spokojnego kotka :smile:.
A o mnie ? Ucze się w liceum, czytam, siedze przed komputerem i zajmuje psiakiem :-D, nie bardzo wiem co pisać o sobie :smile:[/QUOTE]
Ramstein? Jest takie miasto w Niemczech:D

a btw. czyżbyś słuchał Rammsteina?:razz:

Link to comment
Share on other sites

To ja też się przywitam tutaj bo w sumie to ja też jestem z łodzi. I skrobnę na szybko trzy słowa dosłownie od siebie. Psa mam rasy Czechosłowacki Wilczak. Ma ona jakieś hmm, niecałe 4 miesiące :) Wabi się w domu Grejs. A o samym sobie? 21 lat, 184cm wzrostu, 94 kilo wagi, dwie ręce, dwie nogi, głowa, para oczu, para uszu, para glanów i czerwone sznurówki. Zawód wyuczony: student politologii. Zawód wykonywany: Pasożyt społeczny. Roślinożerca. No, i to chyba tyle w skrócie. Galerii swojego psa chwilowo nie przewiduję, bo zdaje się że galerię trzeba co jakiś czas aktualizować, a ja nie zawsze mam tyle wolnego czasu co ostatnio żeby siedzieć na dgm :)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie, bo na 14-go ma termin szczepienia na wściekliznę. Ale ogólnie zamierzam ją zapisać... Nie wiem jeszcze gdzie, janów to dość daleko ode mnie :) A moja mała wyjątkowo fatalnie znosi jazdę czymkolwiek co ma kółka i silnik :) Ale ogólnie to w następnym tygodniu postaram się ją gdzieś zapisać, jak zdam projekt na filozofię i będę miał miesiąc świętego spokoju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...