Jump to content
Dogomania

Jak przyzwyczaić psa do stake out?


wolfgang

Recommended Posts

Witam
Mam problem z moją suczką gdy jest na treningu i jest na stakeu . i ja odejdę od niej na 2 metry to zaczyna wyć w taki sposób jak by ją ze skóry obdzierali, i prowadzi to do nie przyjemnych sytułacjii tzn ja trenuje czasem bardzo wcześnie i gdy zapinam ja na stake out i wracam np po kask pies zaczyna przeraźliwie szczekać co nie podoba się moim sąsiadom i prowadzi do nie przyjemnych ekscesów ... reaguje na jej zachowanie mówię Fe! , Niewolno!! ale to nic nie daje a wręcz bardziej ją nakręca....

Proszę o pomoc

I z góry dziękuje:)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie jak stoję koło niej to ona skacze próbuje położyć mi się na nogach i nawiązać jakiś kontakt.....Ale ja się odwracam i nie zwracam uwagi (olewam)ale ona też po pewnym czasie dostaje swojej szajby i zaczyna od nowa wyć......

Mam pytanko Jakiej długości są linki szyjne?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

możesz po prostu nauczyć ją komendy 'spokój' albo 'cicho' .
mój Fado też tak wariował no ale jak jeżdżę z 2-3 psami to jest spokojny.
na zawodach wył najgłośniej jak umiał no ale na kolejnych przypięłam go z innymi psami i nawet nie zauważył że mnie nie ma :)

chodzi ci o te linki na stake-oucie czy o line do zaprzęgu ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

chodziło mi o linkę szyjną stake-out'u.
Ostatnio zerwała karabinek ze smyczy bo wbiłam szpile i założyłam smycz i odeszłam coś robić innego na podwórku. a suka tak się szarpała że karabinek się zerwał......
Jak ją podpinam pod stake-out gdzie są inne psy przez 10 min ok potem powtórka z rozrywki a jak jest pies obok to łapie za nos albo uszy:-(

Jutro miałam zamiar sprzątać auto i chciałam ja zabrać ciekawa jestem jej zachowania...

mam jedną myśl a jakby dać jej jakąś łamigłówkę tzn zabawkę konga lub butelkę w której będzie trochę karmy.... sama nie wiem:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...