Jump to content
Dogomania

Nutrena


ewelinabuck

Recommended Posts

Mój pies je nutrenę jest ona dużo lepsza od np PEDIGREE czy tym podobnych karm. Można to sprawdzić np porównując skład karm. Mój piesek je, ąż mu sie uszy trzesą, rośnie, nie ma żadnych problemów. Ale nie dostaje tej kolorowej tylko tą druga.

Link to comment
Share on other sites

No wlaśnie co z drugą wersją karmy? ja znam tylko tą sprzedawaną w marketach i jaka jest już napisalam. Ale jak Nutrena wchodzila na rynek to pamietam,że natrafilam na informacje, że jest jeszcze druga linia produktów "premium". Nie pamietam jak sie ta karma nazywala dokladnie i nigdzie i nigdy jej nie widzialam. Gosia, gdzie Ty kupujesz?? Jest jakis sklep internetowy, który ma tą "lepszą" nutrenę w ofercie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokisia']No wlaśnie co z drugą wersją karmy? ja znam tylko tą sprzedawaną w marketach i jaka jest już napisalam. Ale jak Nutrena wchodzila na rynek to pamietam,że natrafilam na informacje, że jest jeszcze druga linia produktów "premium". Nie pamietam jak sie ta karma nazywala dokladnie i nigdzie i nigdy jej nie widzialam. Gosia, gdzie Ty kupujesz?? Jest jakis sklep internetowy, który ma tą "lepszą" nutrenę w ofercie?[/quote]

Ja kupuję ją w zoologicznym. Czy sklep internetowy jest, to nie wiem, bo nie szukałam ale myślę, że tak.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...