Jump to content
Dogomania

Seminarium dogomaniackie dot. pielęgnacji psów


Iza.

Recommended Posts

Na wątku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/18985-A-moze-by-tak-galeria.../page475"]A moze by tak galeria...[/URL] powastał pomysł seminarium.

Żeby nie offować w tamtym temacie zakładam nowy, bo jak słusznie ktoś zauwazył jest jeszcze dużo do powiedzenia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cytaty z tamtego watku ;)

[quote name='Gru']Dziewczyny....a może zrobimy sobie seminarium dla podniesienia umiejętności.Każda przyjedzie ze swoja rasą i będzie wesoło ;)[/QUOTE]

[quote name='Gru']Greya też zaprosimy???[/QUOTE]

[quote name='Grey']Gru świetny pomysł z tym seminarium , pieniądze lepiej wydać na prof. sprzęt.Dziękuję za zaproszenie i oczywiście służę pomocą[/QUOTE]

[quote name='Gru']Myślę ,że maj albo czerwiec byłby najodpowiedniejszy na to seminarium. Sznaucer, west, pudel, spaniel, welsh, golden...[/QUOTE]

[quote name='Iza.']Ja jestem za, przyjadę popatrzeć :lol:[/QUOTE]

[quote name='Gru']Trzeba skrzyknąć się i zgrać termin . Czekam na odzew i propozycje ;)[/QUOTE]

[quote name='Iwax']z pudlem ktoś się pojawi, w najgorszym razie ja z dużym, tylko trochę termin "gorący" -i nie chodzi o pogodę, a moze jak się sezon jeszcze nie zacznie na dobre np. koniec marca, poczatek kwietnia?[/QUOTE]

[quote name='Gru']Może być i początek kwietnia , dlatego napisałam ,że czekam na propozycje i wtedy dogramy termin. Duży pudel mile widziany ;) Dopiero rzuciłam temat , mam nadzieję ,że chętni się znajdą....Dobrze jest mieć możliwość podniesienia poziomu swoich umiejętności i wymiany doświadczeń , tak myślę...[/QUOTE]

[quote name='Iza.']Ja to bym wolała, nie wcześniej niż połowa maja.[/QUOTE]

[quote name='Iwax']a z czym przyjechałabyś?
Jakim psem?[/QUOTE]

[quote name='Gośka']Ja również się piszę. Z pudlem.... ;) miniaturą - mniej pracy. W tej chwili ogolonym, ale do maja spoko odrośnie i może być "na zepsucie" dla chętnego który chciałby spróbować. Mogę też zabrać młodego - obrośniętego, nie do zepsucia! hihihi ;)[/QUOTE]

[quote name='Cockermaniaczka']ja moge wziasc mojego paskudnego spaniela,plus moze ktos chetny by przyjechal ze spanielastym z forum,czemu nie:)
Ja chce lekcje u Greya koniecznie;D[/QUOTE]

[quote name='Iza.']Mam tylko grzywacza ;)[/QUOTE]

[quote name='leepa']ja mam chęć i sznaucera ale jak to będzie to nie wiem bo myślę o wystawach
no myślę że z miejscem to najgorzej będzie wybrać żeby pasowało każdemu ;D[/QUOTE]

[quote name='Gru']Dziewczyny super ! To mamy już pudle , spaniela i grzywkę ,brawo ! Spotkanie będzie u mnie ;)[/QUOTE]

[quote name='Gru']Myślę ,że to będzie tanie seminarium bo tylko dojazd i prowiant....Co Wy na to?[/QUOTE]

[quote name='Iwax']może być, my z pudliszonami tzn Ja i Gośka jedziemy z okolic Lublina Osrowca Swiętokrzyskiego.Chętnie zabierzemy kogoś jeszcze stąd pod ten Olsztyn

17 kwiecień i 12 czerwiec odpadają - mamy z Gośką wystawy w Lublinie[/QUOTE]

[quote name='Grey']Cieszę się ,że poważnie podchodzicie do tego spotkania ,ja biorę narzędzia i jestem .[/QUOTE]

[quote name='Darianna']Ja moge dorzucić setera, tylko uprzedzam że go maszynką dotknąć nie pozwolę :)[/QUOTE]

[quote name='Iwax']ja myslę, że każdy będzie robił swojego psa, chyba że będzie chciał dac komuś do popróbowania, albo tj Gośka weźmie psa nie wystawowego na "marnotrawienie"[/QUOTE]

[quote name='Cockermaniaczka']Moj spaniel tez na marnotrawienie sie nada ale maszynka dotknac tez nie pozwalam:eviltong::cool3:[/QUOTE]

[quote name='psyja']ja się odezwę w tym temacie pierwszy raz, chociaż śledzę od dość dawna;) gdyby było organizowane jakieś seminarium i byłaby możliwośc, to również chętnie bym się wybrała! jako modeli mogę brać goldka lub grzywka - a najlepiej dwa:cool3:
powiem, że zawsze mam problem z goldenem. tzn. będę szczera - doświadczenia nie mam prawie żadnego, jak go strzygę to po prostu tak jak mi się podoba, nie tak jak wg wzorca powinien wyglądać, najczęściej powodem jest to, że latem jest mu niewygodnie i za gorąco. Bardzo chętnie dowiedziałabym się od kogoś kto ma pojęcie, co można z nim poczarować:razz:[/QUOTE]

[quote name='Impresja']ja też się chętnie pryzlącze z dwoma angielkami. Maszynka dozwolona ale tylko na uszy i szyję :P[/QUOTE]

[quote name='Iwax']no to niech ktoś mądry ustali termin jakiś hm..............?[/QUOTE]

[quote name='Gru']Welsha skończyłam o 22.30 ,fotki wysłałam do Izy bo sama nie potrafię wstawić ich na forum . Może jutro wrzuci ;) Ledwie żyję po tym trymowaniu , brwi i brody już nie dałam rady zrobić bo mi ręka wysiadła , nie chciałam poknocić ,zostawiłam to na inny czas ;)

I patrzę a tu chętni na seminarium są co mnie ogromnie cieszy ;) Termin musimy ustalić tak jak napisała Iwax[/QUOTE]

[quote name='leepa']tylko jeszcze wspomnę, że może w takim razie załóżmy oddzielny wątek do tego naszego spotkania, bo faktycznie jest o czym mówić, a temat nie pasuje ;D
co do terminu moja propozycja aby ustalić go dokładnie później (skoro zamierzamy się na cieplejsze dni to jeszcze za wcześnie by coś ustalać)
też mi się coś wydaje że jak tyle psów się szykuje to jeden dzień nie wystarczy ;D[/QUOTE]

[quote name='Lilki16']Ciesze się ,że jest takie duże zainteresowanie , pokłony dla Gru:) Zapraszam z goldenem to moja ulubiona rasa ( chętnie podziele się wszystkim co wiem )Karolina[/QUOTE]

[quote name='.:TULA:.']ja też, ja też z pudlem( znaczy z toyem, bo on też szybko odrasta) na seminarium bym się zgłosiła. A Birina nie oddam, już na niego nożyczki ostrze( biedak)[/QUOTE]

[quote name='Ilka21']Ja na seminarum też się piszę.
Iza a dlaczego mówisz że masz tylko grzywacza jakby to było proste zadanie zrobić go wystawowo i wiedziec gdzie i jak go przyciąc by było dobrze. Grzywki wcale nie są takie proste do zrobienia jak się wydaje,ponieważ są różne szaty w gatunku i trzeba wiedzieć co której można zrobić i jak, do tego golenie łysola to nie jest tez prosta sprawa.Ba często groomerom w ogóle dziwne rzeczy przychodza na myśl i źle golą kufy,obcinają łapy tj nie powinni...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Iza super ,że przeniosłaś temat.Napracowałaś się z tymi cytatami.Dzięki.
Najlepiej byłoby zaplanować to spotkanie na trzy dni , piątek byłby zapoznawczy a sobota pracowita i niedziela do robienia fotek.To mój punkt widzenia.
Może ktoś ma jeszcze inne propozycje....Może maj byłby odpowiednim miesiącem , pogoda dobra na zdjęcia itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gru']Iza to będę trzymała kciuki za Ciebie ;)
Ja na maturce siedziałam w pierwszej ławce ale wieki temu to było....;)
Może być druga połowa maja ,ciekawe jak innym będzie pasował ten termin....[/QUOTE]

Dzięki, dzięki :) Ja też będę gdzieś na początku bo nazwisko na B ;)

Mi to w sumie po drugiej połowie maja już wszystkie terminy pasują, bo nic nie planuje.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Calibri]ale tu fajne 'nietajne" komplety sie szykuja :)[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri] [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri]wymiana doświadczeń i mile spotkanie - brawo .. [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri]wreszcie cos się dzieje pozytywnego a nie tylko nie konstruktywna krytyka ;)[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilki16']Witam i bardzo się ciesze , że jest tak duże zainteresowanie :) Jeszcze raz duze pokłony dla Basi (Gru) Kochani napiszcze co myślicie o takim terminie .......21, 22maj 2011. ???????????[/QUOTE]

:):):) no co taka cisza.................??????????????????????

Link to comment
Share on other sites

U mnie jest taki problem, że moja suka sobie odrasta w przerwie między pierwszym CWC, które dostała we Wrześniu w Krakowie, a kolejnymi i własnie jak ja ostrzygę na jaki kwiecień , to w maju nie bardzo będzie co pokazywać, ale jestem skłonna zrobić ten championat tak by było cois pokazać, gdyby to był mniejszy pudel to jako tako, ale będziemy mieć takiego jak będziemy. Z resztą mogę zabrać i inego ale to się wiąże z kąpielami a to już nie przelewki. Niemniej jestem otwarta by coś postrzyc,tak by ktoś z tego vcos się naumiał i coś wymyslę. Nie wiem czy mogę , ale chyba tak wiec jeśli nic nie przeszkodzi, to zapakujemy sie razem z TULĄ i GOŚKĄ (bie mamy to wiecie jak jest).
A poza ty może by tak potem na wystawę w Radomiu od razu skoczyć. byłoby dwa w jednym.

Link to comment
Share on other sites

Co do terminu, to ja póki co nic konkretnego nie mogę potwierdzić, bo nie wiem jak mi się matury ustne rozłożą, ale mam nadzieje że do 20 maja powinno być już po .

[quote name='kasia&jaga']Jeżeli jest to seminarium otwarte to bardzo chętnie bym się zgłosiła. Mogę zabrać ze sobą własną airedalkę. Maj jak na razie mi pasuje:)[/QUOTE]

Jasne, seminarium otwarte :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwax']Jestem za , myslę, że Gośka i Tula też,
maj - dostosuję się
trochę te 3 dni przerażają, ale jakos damy radę[/QUOTE]
Iwax nie martw się trzema dnia bo to nie jest mus , możecie przyjechać w sobotę rano a wyjechać wieczorem i skróci się do jednego dnia tylko wtedy ominie was wieczorek zapoznawczy przy grilu.....;(

Link to comment
Share on other sites

HA MĄDRA !!!
jak mam się nie martwić?
Wy będziecie się bawić, a my to co? wegetarianki? grilla nie lubimy?
a w ogóle to i tak przyjedziemy na wieczór dzień wczesniej w okolicę, bo przecie nie da się z Lublina te 400 chyba km zrobić po PL drogach tak śmyśśmyś i jeszcze stanąć do strzyżenia.
A poza tym ja się zawsze o coś martwić muszę więc, doceniam pocieszenia a i tak se pomarudze.
My byśmy chyba spali w Krokowie jakoś neidaleko tych Łęgajn

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

ZAPRASZAMY:)
Na seminarium i warsztaty.
21maj (sobota)organizowane przez Barbare Wąsowską(GRU) i Karoline Krośnicką(lilki16)
Seminaria i warsztaty w oddziale związku kynologicznego (OLSZTYN) ul; Warmińska 4.
zaczynamy o 10tej.
sznaucer miniaturowy- zaprezętowane zostaną techniki trymerskie,i sposoby robienia sznaucera w profilu wystawowym.(Basia Wąsowska)
golden retriever- zaprezętowane zostaną techniki trymerskie w profilu wystawowym.(Karolina krośnicka)

Naszym gościem honorowym będzie ZBIGNIEW LENARCIK (właściciel firmy GROT,i sędzia International Judge Associacion of grooming Competions.
(który bedzie konsultantem na warsztatach)
ruszamy o 16tej.
pudel mini;
spaniel ang;
grzywacz chiński


Informacje porządkowe;

1-ilość miejsc na warsztatach i seminariach max; 15 osób.
2-liczy się kolejność zgłoszeń.
3-rezerwacją miejsca tylko drogą @ [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
4-warsztaty i seminaria są BEZPŁATNE.
5- 20 maja (piątek spotkanie przy grilu) zapoznawcze .(więcej inf; na maila)
6- 21maj sobota wieczorem (spotkanie pożegnalne przy grilu ( wiecej inf; na maila)

Zapraszamy :) zależy nam na popularyzacji wiedzy o pielęgnacji psów, i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych groomerów.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...