Jump to content
Dogomania

Poznań - Pekińczyk - Salamon Kropla Nektaru - Ma dom


GoniaP

Recommended Posts

[quote name='Agucha']Zdjęcia, zdjęcia poprosimy i... serdecznie p. Dorotę i stado pozdrowimy! :)[/QUOTE] Pani Dorota jest w tym względzie uzależniona od swojej Córki. Prosiłam, mam nadzieję, że fotki wkrótce nadejdą.
Dziś Pani Dorota była gościem TVN 24 w związku ze sprawą zamordowanego husky (z domu). Miałam nadzieję ujrzeć Puniusia, ale źadnego psiaka nie było widać :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GoniaP']
Zapytam najpierw czy mogę ;) Ale znając życie, niedługo o nim przeczytamy w jakiejś książce ;)
[/QUOTE]
na pewno bo książka nie tak dawno została wydana;)

tylko oby był bezpieczny o tej sławnej osoby, która ma kilkanaście psów, ostatnio słuchaczka która dzwoniła do radiowej 1-nki że nie może przygarnąc jakiegoś pieska i pyta co ma zrobic bo ma już jednego to podbudowana została że .............- ta sławna pani" ma kilkanaście i niech bierze tego. To było nie tak dawno.....

Ja mam Gryfoniki i Pekińczyki i "ciłałę" ale jeden pies mimo, że bardzo kochany nie ma prawa się z nimi bawic - tylko za siatką. Waży prawie 30 kg gdy się radośnie rozbiegnie przewróci człowieka a Pekinowi przetrąciłby kark-ot tak, jednym ruchem w zabawie z rozpędu. on ma swój ogród do zabawy a pekińskie i gryfońskie osobno.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...