Jump to content
Dogomania

Poznań - Pekińczyk - Salamon Kropla Nektaru - Ma dom


GoniaP

Recommended Posts

[quote name='Aleksandra:)']Lidka:) nie chodzi mi o kradzież tylko odebranie 'właścicielom' psiaka przez TOZ[/QUOTE]

tyle,że ,,właściciele" wolą psa szpadlem, niż oddać, a TOZ najczęściej daje najpierw ostrzeżenie, jeśli psu nie poprawi się warunków....mieszkam w Poznaniu na obrzeżach i niestety wiem jak to się odbywa....i nikt się z tym nie kryje specjalnie....szczeniaki się topi,starsze chore psy , szpadlem,po co wet? Jak sąsiad na wiosnę będzie miał zdrowe szczeniaki.... OT TO POLSKA WIEŚ WŁAŚNIE, SPOKOJNA, WESOŁA i jedna taka poprana w tej wsi...bo bierze jakieś psy i trzyma...bo drze ryja i nie gada z tymi co 3miesięczne szczeniaki szpadlem....Boże na te łopaty, powinno się dostawać zezwolenie....A tu pogląd,że to tylko pies...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Reasumując dlatego pisałam o wykradaniu psa. Zasłonić tablice rejestracyjne, wejść na podwórko i zabrać psa. Można też kupić psa, Cosmo-6 miesięczny szorstkowłosy, który jest u mnie na dt,wyrwany z meliny za 20zł, właściciele chyba go chcieli przerobić na rasowego szczeniaka i sprzedać, pies w efekcie ma odcięte 3/4 ogona....a że akcja sprzedaży się nie powiodła jak się właścicielom wydawało to pies trafił do nas, zanim szpadel lub w inny sposób go nie wykończono, a przeżył dzięki sąsiadom,ale już matka Cosma jest ciężarna......A na propozycję sterylizacji suki właściciel odpowiedział,że po to suka ma dwa razy cieczkę,żeby dwa razy szczeniaki w roku mieć....

Link to comment
Share on other sites

Sali ma się świetnie :) Szewki już zdjęte, ogon w górze, humor dopisuje :) Ma jeszcze wyciek z noska, taki o zapachu ropy, ale to ponoć normalne. Były problemy ze spacerkami, bo jak się okazało, psiak był nauczony załatwiać się na podkłady :( i na początku nie bardzo wiedział czemu służą spacerki, za to obsikiwał namiętnie psie posłanka. Teraz już załapał.
I najważniejsza informacja jest taka, że w sobotę wieziemy Saliego do nowego domku! Zamieszka pod Warszawą u sławnej osoby, która już nie może się go doczekać. :-D A dt płacze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela.S']W weekend miałam orkę w szkole ale już jestem i czekam na wiadomości o Salim.
Ten pekińczyk na łańcuchu... :placz:
Goniu, puszki zamówiłam tego samego dnia, kiedy rozmawiałyśmy przez tel. Nie doszły jeszcze?
[B]Mogę podac nr listu przewozowego.[/B][/QUOTE] Doszły dzięki wielkie. Pojadą z Salim do nowego domku chyba :) Co ciekawe, paczuszka przyszła tylko od Ciebie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Sali ma się świetnie :) Szewki już zdjęte, ogon w górze, humor dopisuje :) Ma jeszcze wyciek z noska, taki o zapachu ropy, ale to ponoć normalne. Były problemy ze spacerkami, bo jak się okazało, psiak był nauczony załatwiać się na podkłady :( i na początku nie bardzo wiedział czemu służą spacerki, za to obsikiwał namiętnie psie posłanka. Teraz już załapał.
I najważniejsza informacja jest taka, że w sobotę wieziemy Saliego do nowego domku! [B]Zamieszka pod Warszawą u sławnej osoby[/B], która już nie może się go doczekać. :-D A dt płacze...[/QUOTE]
Świetne wieści! :multi:
Uchylisz rąbka tajemnicy? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']
I najważniejsza informacja jest taka, że w sobotę wieziemy Saliego do nowego domku! Zamieszka pod Warszawą u sławnej osoby, która już nie może się go doczekać. :-D A dt płacze...[/QUOTE]
Gonia Ty jesteś wróżka (albo wiedźma :evil_lol: )
domki wyczarowujesz jednym machnięciem różdżki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Uzyskałam zgodę, to mogę Wam zdradzić, iż Staś zamieszka u Pani dr. Sumińskiej :-D[/QUOTE]

To świetnie, Pani dr Sumińska jest miłośniczką tej rasy.

Link to comment
Share on other sites

Fajnie,że trafił na P.Sumińską.Właśnie czytam jej książkę "Świat według psa","Autobiografię ......"przeczytałam już dawno.Te książki sprowadzają nas na ziemię i pokazują co jest w życiu ważne:lol:.Do tego P.D.Sumińska jest wetem więc będzie mogła na bieżąco kontrolować oczko Salego.
Miejmy nadzieję,że usłyszymy o nim w artykule "Mojego psa"lub w jakieś książce o psach.
Jedyne z czym nie zgadzam się z P.Sumińską to temat kąpieli psów.Nie wyobrażam sobie kąpać lhasaka raz w roku. Ale to jest mały drobiazg.Tak bardzo ją cenię jako człowieka,weta .Saly piesku jedziesz po nowe życie,wszystkiego najlepszego.!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='GoniaP']Pani Dorota mówi, że Staś/Puniu zachowuje się jak nowo narodzony :) Biega po ogrodzie jak szalony, znosi patyki, przytula się, rządzi i jest najpiękniejszym, najukochańszym psem pod słońcem.
Jest szczęśliwy i to jest najważniejsze....[/QUOTE]
Zdjęcia, zdjęcia poprosimy i... serdecznie p. Dorotę i stado pozdrowimy! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...