Jump to content
Dogomania

Poznań - Pekińczyk - Salamon Kropla Nektaru - Ma dom


GoniaP

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Izabela.S']Z tego co wiem to chciała złożyć zawiadomienie. Była u prawnika ale ten powiedział, że pies jest teraz własnością fundacji i ona może być jedynie świadkiem lub oskarżycielem posiłkowym? ( jakoś tak). [/QUOTE]

Dobre i to. Takie potworne traktowanie psa na może " właścicielowi" ujść na sucho. Nie mieści mi się w głowie jak można tak zaniedbać psa, a potem jak gdyby nigdy nic przyprowadzić na eutanazję!!

Link to comment
Share on other sites

Jestem bardzo poruszona tym wątkiem.W tym wszystkim chłopak miał dużo szczęścia,że trafił na doktora Dąbrowskiego.Sama leczę u niego moje lhasaki i wiem jakim jest fachowcem.Pomógł wiele razy moim miśkom i psiakom moich znajomych.Gdyby Salomon trafił na innego weta mogłoby być różnie.Wy też dziewczyny jesteście Wielkie.Pomysł z kalendarzem super ,chyba najbardziej przemawia.Rozgłaszam gdzie się da.W tej chwili najważniejsze,żeby opiekunowie w DT mogli spokojnie małemu kupować puszki dla rekonwalestentów,opatrunki,leki.Dlatego każdy grosz pewnie się liczy.Na pewno mały musi dobrze trafić.Psy azjatyckie są takie dumne,nie pokazują cierpienia,nie histeryzują.Wiele możemy się od nich nauczyć.Nawet największy ból znoszą z godnością. Za to je najbardziej kocham.Czekamy na dalsze wieści,chociaż w przyszłym tygodniu idę po karmę dla Koki do Pana Doktora to pewnie będę go "męczyć "osobiście.

Link to comment
Share on other sites

Piękny i karygodnie zaniedbany:angryy: to skandal dopuści do takiego momentu by psu oko trzeba wyjmowac bo mało co nie sperforowało:angryy:
właściciel powinien ponieśc konsekwencje tego czego dokonał.

Kocham Pekiny sama mam Peki w domu, miałam również dziadeczka Pekina z mordowni Krzyczki i niepełnosprawnego Dudzia.

Co do wyboru domu musi to byc na pewno osoba z doświadczeniem, bo dom dla Pekina to nie jest dom prosto ot tak bo o.k.
to specyficzna rasa i wymagająca pielęgnacji nie tylko szaty ale właśnie i oczu....

dziś jest zły wieczór właśnie przed godziną dobiłam się tym o to Pekinem wystawionym na portalu .........jako reproduktor (mam skan tego ogłoszenia na wszelki wypadek):
[URL="http://www.eoferty.com.pl/upl/photo/19/193480/normal/photo1.jpg"][IMG]http://www.eoferty.com.pl/upl/photo/19/193480/medium/photo1.jpg[/IMG][/URL]

a teraz Salomon....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']Piękny i karygodnie zaniedbany:angryy: to skandal dopuści do takiego momentu by psu oko trzeba wyjmowac bo mało co nie sperforowało:angryy:
właściciel powinien ponieśc konsekwencje tego czego dokonał.

Kocham Pekiny sama mam Peki w domu, miałam również dziadeczka Pekina z mordowni Krzyczki i niepełnosprawnego Dudzia.

Co do wyboru domu musi to byc na pewno osoba z doświadczeniem, bo dom dla Pekina to nie jest dom prosto ot tak bo o.k.
to specyficzna rasa i wymagająca pielęgnacji nie tylko szaty ale właśnie i oczu....

dziś jest zły wieczór właśnie przed godziną dobiłam się tym o to Pekinem wystawionym na portalu .........jako reproduktor (mam skan tego ogłoszenia na wszelki wypadek):
[URL="http://www.eoferty.com.pl/upl/photo/19/193480/normal/photo1.jpg"][IMG]http://www.eoferty.com.pl/upl/photo/19/193480/medium/photo1.jpg[/IMG][/URL]

a teraz Salomon....[/QUOTE]

ten Pekin jest na łańcuchu !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LidkaWejman']
zdobyć adres i ukraść psa....cichaczem go odbić!Cel uświęca środki,a w razie zatrzymania-mała szkodliwość czynu....
[/QUOTE]
mam adres akurat...
on jest w woj.lubelskim
non-stop dzwonię jednak nikt nie odbiera tel. ale mamy adres

gdy powiększałam sobie jego zdjęcie oczy wyglądają dziwnie mi znajomo-na bank są chore lub jest półślepy. Wiem czym się róźnią gdyż miałam płaskonose w tym Pekina z problemami okulistycznymi co nie jest dziwnym w tej rasie, tu dochodzi piach wokół niego, syf a on jest zerem dla właściciela i tak ma wyglądac.Zwisają z niego zadredzone kołtuny i łańcuch. Jeśli jeszcze żyje a ogłoszenie jakiś czas ma zapewne jest w gorszym stanie do tego jest wysoka temperatura.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...