Jump to content
Dogomania

Furminator - jak się sprawdza???


Balaska

Recommended Posts

Chciałam zapytać czy używacie lub używaliście przy swoich kitkach furminatora??? Czy to coś się sprawdza? Jeśli tak to jakiej firmy i jakiej wielkości sprzęcicho macie???
Zastanawiam się nad kupnem tego cuda dla Fudziora, ale nie wiem zbytnio jaki, bo ceny w zależności od firmy i wielkości kształtują się od 8 do 70 euro.

Jeśli już o tym było to podeślijcie linka, a to wywalcie.

Link to comment
Share on other sites

co znaczy zwykła szczotka.....? w okresie wyinki trzeba trochę pokombinowac zeby pomóc psu..i zeby ten nie wygladał jak wypłosz :P
my mamy drucianą szczotkę małą i dużą :) poza tym grzebień z obracającymi ząbkami ( coś na wzór furminatora właśnie:) plus szczotka z włosia...zależy co trzeba robić ;)

Link to comment
Share on other sites

co prawda mam shibe, ale siersc taka sama :P
ja kupilam furminator w sredniej cenie, ani najdrozszy ani najtanszy.
sprawdza sie swietnie, aczkolwiek psa bedziesz miala o polowe mniejszego po wyczesaniu...oczywiscie pracy tak czy siak jest duzo, ale jest o wiele latwiej.usuwany jest podszestek a nie wlos okrywowy -czyli to o co nam chodzi, bo to wlasnie podszerstek lata po calym domu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

[quote name='jaco']Kupilem, troche z niedowierzaniem ale jestem zadowolony :) Duzo fajniej wyczesuje niz tradycyjna szczotka i moj psiak duzo lepiej znosi czesanie :)
Ogolnie pozytywny sprzecik.[/QUOTE]


Kupiłeś z taką pewną nieśmiałością ;-):eviltong: To super, że się sprawdza i ,że Yoshi nie protestuje. W takim razie ja też muszę się na to zdecydować :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...