Jump to content
Dogomania

Maleńka Żabka z kieleckiej mordowni Dyminy ma DOM:) bądź szczęsliwa Żabencjo:)


rescal

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Malucha do gory

szalala w sniegu z innymi psami (na 25 m lince, choc przychodzi na zawolanie lepiej niz moj buras nieusłuchany;))

niestety dalej terroryzuje kota - tylko jednego- widzi ze on sie jej boi; karmie go na sile strzykawką, bo przestal ze stresu jesc (ale kiepsko mi to wychodzi,bo to dzikus jest)
Domek pilnie potrzebny!

Link to comment
Share on other sites

strasznie przykro mi to pisac, ale niestety Żabka i moj kot nie dogadują sie - tylko z jednym jest taka 'jazda'.Żabka czuje ze Rudy boi sie jej i probuje go gonic, tzn probowala bo od 2, wlsc juz 3 dni Rudy siedzi za szafą. Musze karmic go na sile, bo zupelnie przestal jesc ze stresu, a poniewaz jest wątrobowcem, to glodowka i stres moga byc dla niego zabojcze:(
Od poczatku byly problemy, ale myslalam caly czas ze jakos sie ulozy; niestety z tym jednym kotem jest coraz gorzej:(
nie mam mozliwosci izolowania zwierzat
jest mi tym bardziej przykro, ze przywiazalam sie juz do Żabki
ale ona jest tak otwarta na nowe znajomosci i nowych ludzi ze mam nadzieje ze nie odczuje bardzo zmiany

niestety ze wzgledu na moje zwierzeta nie nadaje sie na DT:(
bardzo Was prosze o pomoc w znalezieniu Dt dla Żabulca (zapewniam karme i weta, ew. moge tez placic za Dt. zalezy mi tylko zeby to byl dom, nie kojec, Żaba nie nadaje sie do mieszkania na zewnatrz

Link to comment
Share on other sites

na drugiego kota Żaba nie zwraca uwagi - ale on nigdy przed nia nie uciekal, a jak pchała sie do niego to oberwala w pyszczydło. i dala spokoj, teraz przechodzi obok niej i zero reakcji.
Żaba jest mlodziutka, jeszcze głupiątko takie, krzywdy nie zrobilaby. No ale moj Rudy o tym nie wie, i bardzo sie boi:(

Link to comment
Share on other sites

jest kochana, i bardzo bardzo spragniona czlowieka, dlatego zalezy mi na takim miejscu gdzie bedzie miala go pod dostatkiem. powiem szczerze ze bardzo przywiazalam sie do tego szkrabka, choc jest u mnie troche ponad tydzien; ale rownoczenie naprawde bardzo martwie sie o mojego kota:(, dle jego chorej wątroby taki stres i niejedzenie jest bardzo niedobre

Link to comment
Share on other sites

Taaa, u mnie jest to samo, to zalezy od kota i od temperamentu psa.
Mam 4 koty i 3 raczej olewaja moja nadpobudliwa suke (plus inne moje psy), tylko jeden jej nienawidzi i ona jego mimo, ze sa ze soba ponad rok!!! To sa relacje nie do zmienienia... Choc uwazam, ze 3 tygodnie to jest czas wspolnej adaptacji... :)
Nasza dzika kotka ostatnio adoptowana jest w lepszych ukladach z suka Majka wariatka :) niz Malutek - kot, ktory tu mieszka od 5 lat!!!
A pies, no coz..., jak cos ucieka to trzeba to gonic :D
"Nie o to chodzi by zlapac kroliczka..." ;) - zyciowe :)

Mala fruwa po FB, musza sie odezwac!!! :D

Link to comment
Share on other sites

hej
domek bylby u NataliaJ. Natalia przymierzala sie do adopcji Balbinki, ale ktos ja zabral ze schronu oraz innego psiaka - ale byl niesprawdzony w stosunku do dzieci; w domu jest 2,5letnia dziewczynka.
Problemem jest odleglosc, i brak wizyty przedadopcyjnej, mam nadzieje ze ktos z dogo bedzie mogl pomoc - chodzi o Sierakowice.
Kosztai transportu (jesli wszystko pojdzie dobrze) podzielimy sie Natalia po polowie. Ja po rozmowie jestem dobrej myśli:) choc oczywiscie wolalabym miec Żabke blisko przy sobie;)

Link to comment
Share on other sites

Rescal,

pani Natalia już była zainteresowana adopcja Tobisia - prosze wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/172903-Czarna-perełka-schroniska-futrzany-misio-Tobiś[/URL]!

Na Tobisia była zdecydowana na 100%, już miała sie odbyć wizyta przedadopcyjna. Niestety.

Teraz jest zainteresowana adopcją żabki.

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/threads/197233-AKCJA-ZIMOWA-ZBIORKA-DLA-BURKA-)!-Pomoc-dla-przytulisk-i-schronisk!?p=15827065#post15827065[/url]
Cioteczki, zajrzyjcie :) rescal szykuj materac na Ursynow :)

A do cioci obraczus bym sie usmiechnela ;) jakby podczas zbiorki choc razik jeden jedyny :) pojechala ze mna do jakiegos schronu przywiezc uzbierane (mam nadzieje :)) dary :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Rescal,

pani Natalia już była zainteresowana adopcja Tobisia - prosze wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/172903-Czarna-perełka-schroniska-futrzany-misio-Tobiś[/URL]!

Na Tobisia była zdecydowana na 100%, już miała sie odbyć wizyta przedadopcyjna. Niestety.

Teraz jest zainteresowana adopcją żabki.[/QUOTE]

Ta kwestia była poruszana na innym wątku, u suni Balbinki. Natalia napisała, że boi się wziąc do małego mieszkania i małego dziecka starszego psa, który nie wiadomo, jak zachowuje się do dzieci i napisane jest, że szuka domu z ogrodem. Sama poleciłam jej Żabkę, bo spełnia wszystkie kryteria - jest młoda, miała kontakt z małymi dziećmi, sunia łatwo się uczy, jest pojętna, załatwia się na dworze. Myślę, że gdyby Balbinka poszła do Natalii, byłoby najlepiej - stało się inaczej. To,że nie bierze Tobisia, nie znaczy, że jest złym domem stałym - trzeba było jej rady i przemyślenia, co będzie najlepsze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...