Jump to content
Dogomania

Zielona Gora 17.09.2006 - krajowka


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dinusia']Dzwonilas? ja wciaz probuje sie dodzwonic i nie moge... wyslalam zgloszenie mailem i probuje sie z nimi skontaktowac i dowiedziec czy przyjeli...[/QUOTE]

Niestety dobić się do biura u nas to katastrofa:mad: .Zara wystawa,zawody i szkolenie a oni sobie dyzury porobili:shake: .Tez dodzwonic sie nie moge a maila wyslalam miesiac temu i nic.Jutro sie tam przejde i mam nadzieje ze ktos tam bedzie siedzial.:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinusia']Dzwonilas? ja wciaz probuje sie dodzwonic i nie moge... wyslalam zgloszenie mailem i probuje sie z nimi skontaktowac i dowiedziec czy przyjeli...[/quote]
Sprawdź godziny otwarcia oddziału i dzwoń w tej porze a na pewno sie dodzwonisz. Nie wszędzie jest otwarte od samego rana do późnego weiczoru :)

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się
[QUOTE]
[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#005633][SIZE=1][COLOR=#808080]Adres: [/COLOR][/SIZE]65-021 Zielona Góra, ul.Dąbrowskiego 35 (skrytka poczt. 59)
[SIZE=1][COLOR=#808080]Telefon/Fax: [/COLOR][/SIZE](0-68) 327-18-55
[SIZE=1][COLOR=#808080]Konto: [/COLOR][/SIZE]PKO II O/Zielona Góra 19 1020 5402 0000 0802 0142 2898
[SIZE=1][COLOR=#808080]Biuro czynne: [/COLOR][/SIZE]wt 15 - 18, śr 15 - 20, czw 9 - 13 [SIZE=1][COLOR=#808080]
E-mail: [/COLOR][/SIZE][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#005633][email protected][/COLOR][/EMAIL][SIZE=1][COLOR=#808080]
Strona w internecie: [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.zkwp.zgora.pl/"][COLOR=#005633]www.zkwp.zgora.pl[/COLOR][/URL][SIZE=1][COLOR=#808080]

Numer oddziału: [/COLOR][/SIZE]XXXII [SIZE=1][COLOR=#808080]Wzór tatuażu: [/COLOR][/SIZE]T000 [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

No juz nam sie udalo dodzwonic aoe wczesniej byla katastrofa :/ oczywiscie dzwonilam wtedy kiedy powinni byc ale i tak nie odbierali :/ na szczescie zgloszenie przyjeli i juz do nas wyslali, ale jeszcze nie doszlo...
Napewno nikt nie chce psiaka na MP a ja tak chcialam oddac moja Nele... ;)

Link to comment
Share on other sites

a to
[URL="http://www.zkwp.zgora.pl/wystawa/2006/Katalog_przedwystawowy.rtf"]katalog[/URL]
[URL="http://zkwp.zgora.pl/wystawa/2006/Plan_Sedziowania.rtf"]oraz plan sędziowania [/URL]

Mnie ocenia Pani Zofia Konderla- ktoś zna ta Panią ?

Przyszło do mnie zgłoszenie wraz z numerkiem to do zobaczyska w niedzielkę :) ktoś tam nocuje w Zielonej z 16 na 17 wrzesnia ? - bo ja tak

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłam do tego hotelu pracowniczego Dangen Hotel cena pokoju 3 os z łazienka 72 bez 66zł tylko pani była zdziwiona ze ktoś chce z psem do hotelu bo ona się jeszcze z tym nie spotkała ale pewnie nie będzie problemu skoro to rasowy pies to pewnie kulturalny na to powiedziałam je ze ci co trzymają psy przy budzie to raczej do hoteli ich nie zabierają

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...