Jump to content
Dogomania

Zielona Gora 17.09.2006 - krajowka


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asta']Wybieram się :) Czy ktoś mógłby mi pozyczyć psa na młodego prezentera?[/quote]
ja bym Ci dala Nele ale nie wiem czy chcesz... bo ona tak sobie chodzi na ringowce(musialabys jej podciagac glowe do gory) a poza tym jest poczatkujaca wystawa w ZG bedzie jej trzecia wystawa w zyciu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Asta']Niestety nie wiem czym dojade do Zielonej Góry, ale w każdym bądź razie będę.[/quote]

Kurcze jakby ktoś był autkiem to bym się skusiła na tą wystawę bo nie chce mi się nocować a tez kasa nie ukrywam zaoszczędzona a zgłoszenia są do 27 sierpnia. Chodzi mi o trasę Szczecin- Zielona Góra później bym wróciła pociągiem.

Może jakaś duszyczka się zmiłuje :)

Link to comment
Share on other sites

No jasne . Kurka fajnie jakby ktoś się znalazł a tu sa informacje ogólne

[URL="http://zkwp.zgora.pl/wystawa/w-pl.html"]http://zkwp.zgora.pl/wystawa/w-pl.html[/URL]

[quote]
[SIZE=-1][B][COLOR=#ff9900]Zgłoszenia:[/COLOR][/B]
Czytelnie wypełnione zgłoszenia prosimy wysyłać w terminie zapewniającym wpływ do dnia 27.08.2006 r. pod adresem:[/SIZE]

[SIZE=-1][SIZE=1]Związek Kynologiczny w Polsce [/SIZE][/SIZE]
[SIZE=-1][SIZE=1]

[CENTER]Oddział w Zielonej Górze

[/SIZE][CENTER]ul. Dąbrowskiego 35

skr. poczt.59
65-021 Zielona Góra[/CENTER]
[/CENTER]
[/SIZE]

[LEFT][SIZE=-1]Do zgłoszenia prosimy dołączyć kserokopię wpłaty![/SIZE]
[/quote]

Najwyżej się zgłoszę a za psa zapłace w dniu wystawy - jeszcze pomyślę.
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś jadący z Poznania miałby miejsce dla mnie i dla psiaka?
[quote name='sylwiaskalska']Czy ktoś ze Szczecina jedzie autkiem na wystawę do Zielonej Góry 17-09-2006.
Chętnie bym dołączyła i złożyła się na benzynkę.[/quote]
Uderzaj do Arleny. Nie pamiętam jej nicku na Dogo (chyba bonia), ale to jej adres strony, tam znajdziesz kontakt. Ona jest spod Szczecina i z tego co wiem to jedzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martach1']Ja jade do Zielonej:multi: będe z Piccolem(Australian Silky Terrier) i Lalą (Shar Pei). Jade za szczecina. Niestety niemam wolnego miejsca bo zabieram się z rodzicami .:shake: Dolatego niestety nikogo niemoge zabrać.[/quote]

pani Marto, obowiązkowo spotkamy sie na wystawie :D Przy okajzi będe mogła pociwczyc z psiakami?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gigi']Jadę na wystawkę na 100% ,ale niestety mam komplecik.

[B]Acha przy zgłaszaniu żądają również ksero rodowodu , o dowodzie wpłaty nie wspomnę[/B].[/quote]
Tak troche dziwnie, bo podaja, że można płacić na wystawie. A w innym miejscu, że zgłoszenia bez ksera dowodu wpłaty odsyłają i nie uwzględniają. :shake: Jest ktoś z Zielonej i mógłby napisać jak to w końcu jest?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']Czy ktoś jadący z Poznania miałby miejsce dla mnie i dla psiaka?

Uderzaj do Arleny. Nie pamiętam jej nicku na Dogo (chyba bonia), ale to jej adres strony, tam znajdziesz kontakt. Ona jest spod Szczecina i z tego co wiem to jedzie.[/quote]

Dziękuje zapytam :) ale zgłosiłam psa do wystawy :)

Co do opłat patrzałam i są napisane ceny w dniu wystawy więc chyba mozna płacić w tym dniu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.:::Gosia:::.']o!o!o!
a ja też będę mogła komuś ukraść pieska, żeby zobaczyć jak się daną rasę ustawia? proooszę! :evil_lol: :lol: :evil_lol:[/quote]
Jeśli jedziesz autem z Poznania i miałabyś dla nas miejsce, to mogłabym mojego diabelca użyczyć :razz:


Aha... [B]sylwiaskalska -[/B] nie podałam strony do Arleny, ale myślę, że już wiesz o kogo chodzi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']Aha... [B]sylwiaskalska -[/B] nie podałam strony do Arleny, ale myślę, że już wiesz o kogo chodzi ;)[/quote]

Tak wiem ona ma nick Bonia i ma Samojedy i Chow-Chow :)

Jak nie znajdzie się nikt no cóż wstępna rezerwację mam w hotelu nawet na tej samej ulicy co wystawa najwyżej się poświęce ;)

Jutro opłace zgłoszenie a zgłoszenie wysłalam internetem. Może mi się poszczęści z oceną i będę miała młodzieżowego chempiona :) bo brakuje mi jednej oceny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...