Jump to content
Dogomania

Zielona Gora 17.09.2006 - krajowka


Elitesse

Recommended Posts

wystawa na terenie Strzelnicy Myśliwskiej PZŁ, ul. Poznańska 11

Czytelnie wypełnione zgłoszenia prosimy wysyłać w terminie zapewniającym wpływ do dnia [B]27.08.2006 r[/B]. pod adresem:

[LEFT]Związek Kynologiczny w Polsce
Oddział w Zielonej Górze
ul. Dąbrowskiego 35
skr. poczt.59
65-021 Zielona Góra [/LEFT]


[B][COLOR=#ff9900]Konto bankowe:[/COLOR][/B]
[COLOR=#ff9900]


[/COLOR][LEFT]PKO II/O Zielona Góra


19 1020 5402 0000 0802 0142 2898

[LEFT][SIZE=-1][SIZE=-1][B][COLOR=#ff9900]Opłaty:[/COLOR][/B] [/SIZE][/SIZE][/LEFT]

[/LEFT]

[SIZE=-1]

[LEFT][B]Opłata / [/B][B]W dniu wystawy[/B]
[SIZE=-1]pierwszy pies[/SIZE][SIZE=-1]z katalogiem [/SIZE][SIZE=-1]70 zł / [/SIZE][SIZE=-1]90 zł[/SIZE]
[SIZE=-1]drugi pies [/SIZE][SIZE=-1](i każdy kolejny) [/SIZE][SIZE=-1]bez katalogu [/SIZE][SIZE=-1]50 zł / [/SIZE][SIZE=-1]80 zł[/SIZE]
[SIZE=-1]Szczenięta [/SIZE][SIZE=-1]bez katalogu [/SIZE][SIZE=-1]40 zł / [/SIZE][SIZE=-1]50 zł[/SIZE]
[SIZE=-1]Interchampiony [/SIZE][SIZE=-1]bez katalogu [/SIZE][SIZE=-1]40 zł / [/SIZE][SIZE=-1]50 zł[/SIZE]
[SIZE=-1]Weterani [/SIZE][SIZE=-1]bez katalogu [/SIZE][SIZE=-1]bezpłatnie[/SIZE]
[SIZE=-1]Rasy polskie [/SIZE][SIZE=-1]bez katalogu [/SIZE][SIZE=-1]bezpłatnie[/SIZE]
[SIZE=-1]Zawody Obedience [/SIZE][SIZE=-1]50 zł / [/SIZE][SIZE=-1]60 zł [/SIZE][/LEFT]



[/SIZE]

[LEFT][SIZE=-1][COLOR=#ff9900][B]Proponowana obsada sędziowska:[/B][/COLOR][/SIZE]
[LEFT][B][SIZE=-2]Grupa:[/SIZE][/B]
[B][SIZE=-2]Sedziowie:[/SIZE][/B][/LEFT]
[SIZE=-1][B]I.[/B][/SIZE]Iwona Matuszewska
Grzegorz Robak
[SIZE=-1][B]II.[/B][/SIZE]Maria Bruska
Jolanta Jabłońska
Anna Nalazek
Józef Nalazek
Dorota Kuczyńska-Standełło
[B]III.[/B]Maciej Kozber
Magdalena Kozłowska
Wojciech Myszkowski
[B]IV.[/B]Ina Małecka
[SIZE=-1][B]V.[/B][/SIZE]Iwona Urbanowska
[SIZE=-1][B]VI.[/B][/SIZE]Małgorzata Lorenc
[B]VII.[/B]Janusz Sajnóg
[SIZE=-1][B]VIII.[/B][/SIZE]Krystyna Sajnóg
Pieta van Dee
[B]IX.[/B]Elżbieta Junikiewicz
Zofia Konderla
[B]X.[/B]Aleksander Waszkowski
[SIZE=-1][B]Młody prezenter[/B] [/SIZE]Maria Bruska

[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Na stronie oddzialu sa juz szczegoly dotyczace wrzesniowej krajowki w Zielonej Gorze:
[URL="http://zkwp.zgora.pl/wystawa/w-pl.html"]http://zkwp.zgora.pl/wystawa/w-pl.html[/URL]

Dziala tez formularz do przesylania zgloszen przez internet:
[URL="http://zkwp.zgora.pl/wystawa/zgloszenie.html"]http://zkwp.zgora.pl/wystawa/zgloszenie.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Bonia! Miło będzie was znów spotkac, swoją drogą dawno się nie widziałyśmy...w każdym razie nie widziałam Cię w Gorzowie[/quote]

Chyba ta jesieni naokragło się będziemy spotykać :multi: ,mam zgłoszone psiaki na 5 wystaw :lol: ,oj ja też tak dawno Ciebie nie widziałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonia']Chyba ta jesieni naokragło się będziemy spotykać :multi: ,mam zgłoszone psiaki na 5 wystaw :lol: ,oj ja też tak dawno Ciebie nie widziałam.[/quote]
No to zapowiada się ciekawa jesień:cool3:Bonia byłaś na mojej www (nowej)?:razz::razz: jak nie to zapraszam. A widziałam że do Rostocku też się zgłosiliście, to nawet za granicą się spotkamy:multi: A wogóle trochę się pochwale bo sh którego miałas okazje poznac:evil_lol: ten czarnuch co to kosił w zeszłym roku Gorzów, Szczecin, ukończył w maju Interchampionat:razz: Oj jak to dawno było:roll:
Szkoda że nie bedzie was w Chojnicach:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonia']Lideczko wielkie GRATULACJE ,coś mi sie obiło o uszy ,że macie Interka ,o tak to jest jak sie nie jeździ po wystawach ,ale teraz mam już co wystawiać ,to będziemy juz na bieżąco :).[/quote]
dziękuje bardzo :)
ciesze się na te bierzące spotkania;) Do zobaczenia w Zielonej Górze, a może gdzieś wcześniej ?:):)
Pozdrawiamy serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...