Jump to content
Dogomania

CzaRRna galeria olbrzyma Sharka :D


Culineo

Recommended Posts

[QUOTE]Oooo bedziecie sie sterylizowac?[/QUOTE]
oczywiście, tylko najpierw musimy się doczekać i przetrwać cieczkę, której nadal ani widu ani słychu, ale weci każą mi się nie martwić bo ponoć ma menda jeszcze czas. po co mi guzy i ropomacicze w przyszłości , za dużo się naoglądałam i swojemu psu nie zafunduję ;)
Dumka waży 27 kg, w pewnym momencie miała 28 to skakałam pod sufit,a potem znów spadło.
Marzyciel też taki potężny jak Olo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Culineo']Pro Plana ? :) mój też ją lubi, i dobrze robiła na to jego rzyganie po wszytskim, bo miał taki okres, ale się ustatkowało i (tfu! tfu!) narazie jest spokój :)
wszyscy się zbierzemy u Magdy i bedzie zlot dogo :lol:
ogarnie się na tym szkoleniu, macie jeszcze czasu a czasu :D
a , że mendy to wszytskie taka natura :diabloti:[/QUOTE]

Niet. Ariona ;) najpierw był na jagnięcinie ale za chude mięsko i chudy był strasznie... mniejw iecej jak teraz. Na lososiu ładnie do 40 kilo przybrał heh

a potem ta trzustka... tez miał etapy wymiotowania, żółcią potrafił ze 2-3 razy dzinnie :shake:

[quote name='eria']oczywiście, tylko najpierw musimy się doczekać i przetrwać cieczkę, której nadal ani widu ani słychu, ale weci każą mi się nie martwić bo ponoć ma menda jeszcze czas. po co mi guzy i ropomacicze w przyszłości , za dużo się naoglądałam i swojemu psu nie zafunduję ;)
Dumka waży 27 kg, w pewnym momencie miała 28 to skakałam pod sufit,a potem znów spadło.
Marzyciel też taki potężny jak Olo :loveu:[/QUOTE]

Aaaaaa no widzisz, tom nie wiedziała:) Ona juz rok skonczyła ciekawe kiedy bedzie ta pierwsza;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']Niet. Ariona ;) najpierw był na jagnięcinie ale za chude mięsko i chudy był strasznie... mniejw iecej jak teraz. Na lososiu ładnie do 40 kilo przybrał heh

a potem ta trzustka... tez miał etapy wymiotowania, żółcią potrafił ze 2-3 razy dzinnie :shake:
[/QUOTE]

aaaa, ale może smak podobny :D
mój to samo też żółcią bardzo wymiotował, ale mu przeszło i mamy spokój, dobrze, że to tylko przejściowe :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Culineo']aaaa, ale może smak podobny :D
mój to samo też żółcią bardzo wymiotował, ale mu przeszło i mamy spokój, dobrze, że to tylko przejściowe :shake:[/QUOTE]

Tazzowi też przeszło... [COLOR=#a9a9a9](ale później się okazało, ze już wtedy ta trzustka mu szwankowała...)[/COLOR]

No smak pewnie tak;)

Link to comment
Share on other sites

pare zdjec wstawilam u siebie Sharkowych oczywiscie
pewnie ze bylo fajnie i te sprzeczki z Olem nie byly takie okrutnie zle ino chlopaki manifestowali ze sie sobie nie podbaja i tyla
a za kazdym razem Nikodem chcial koniecznie w tych sprzeczkach uczestniczyc inne nie bardzo byly zainteresowane

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...