Jump to content
Dogomania

Lekarz specjalista od buldożkow


zagaa

Recommended Posts

A jakiego weta potrzebujesz ? Ogólnego czyli "internistę", który Cię ewentualnie pokieruje dalej czy jakiegoś konkretnego specjalistę od konkretnego "problemu".

Ja znam dobrych i internistów i specjalistów "od buldożków" - zajmują się moimi buldożkami (buldożkami z wieloma najprzeróżniejszymi przypadłościami) od wielu lat.

Link to comment
Share on other sites

Mam 5-o miesięczną buldożkę u ktorej jeden z lekarzy zdiagnozował przerost podniebienia miękkiego i zasugerował operację. Zanim się zdecyduję chciałabym potwierdzić diagnozę i oczywiście dowiedzieć się czy w Warszawie ktoś wykonuje ten zabieg i ma w tego typu operacjach doświadczenie.
Przede wszystkim chciałbym się dowiedzieć, czy operacja rzeczywiście jest niezbędna.
Uważam, że buldożki to dosyć specyficzna rasa z którą trzeba mieć więcej do czynienia, żeby umiejętnie oceniać ich stan.
Dzięki za odzew i będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Jezu! Dzięki za powiew optymizmu. Tego mi trzeba:))) Nam lekarz powiedział, że im szyciej tym lepiej, bo potem może rozwinąć sie przez to wada serca, poza tym zachłystowe zapalenie płuc, ktore się wtedy zdarza, jest bardzo niebezpieczne...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam,wiem ze już dawno nikt tu nie pisał ale bardzo potrzebuję namiarów na specjalistów od buldożków w Warszawie,najbardziej internista i chirurg.Mój 11miesięczny buldożek ma problemy z oddychaniem,nasz wet stwierdził przerost podniebienia miękkiego i poleca czekać z operacja co najmniej 2 miesiące.Chcielibyśmy skonsultowac to z innym lekarzem.Bardzo proszę o odpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...