Jump to content
Dogomania

Dwa kabanosy, królik który myśli że też jest kabanosem i Niunia [']


taxelina

Recommended Posts

  • Replies 14.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='wiki4']Właśnie przestawiam ją z pedigree na coś innego. Staram się różnych próbować, ale jest trudno bo się uparła. Pedigree ma jakiś składnik zapachowy dlatego. Czasem jej gotuję. A i kurczaka nie może jeść, ma alergię.[/QUOTE]
Tak to wlasnie bywa ze tam cos dodaja w tych tanich ze pies tylko taka chce jesc... No to tak jak Niunia - tez nie moze. Wybor karm sie nam zawezil plus to ze Niunia nie lubi suchego. Ja moge polecic wlasnie Oliver's (albo jagniecina, albo rybna -pieknie pachna)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/119317-Oliver-s[/URL]

A tak to Orljen, Acana i tych podobnych nie testowalam. Mialam kuponz Royal Canin to dostala za darmo dwa worki tej dla jamnikow karmy. A jeszcze Purinaa z jagniecina, pyszna mowila Sherry :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']Jak teraz pójdę po domek dla chomika to kupię następnego kandydata. Myślałam właśnie o Acana :D:D Kupię i zobaczymy. A jak nie to rozejrzę się za tą Oliver's :D Dzięki Marta :D[/QUOTE]
Nie ma sprawy, nie tak latwo dobrac karme bo albo pies wybrzydza albo organizm nie toleruje :razz:

Otworz szeroko buzie i powiedz Aaaaa

[IMG]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img1110/img_85452ea2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4'][URL]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img1110/img_85452ea2.jpg[/URL]
Świetne! :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
No to jak sie podoba to jeszcze jedno zanim jade na ostry dyzur z Niunia do weta. Wychodzimy za 30 minut a bedziemy jechac 2h, daleko tam mamy :(

[IMG]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img1110/img_826771a4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Owocnej wizyty i daj znac, co tam wet ustalił.
Pzdr.[/QUOTE]
[quote name='wiki4']I co z Niunią?[/QUOTE]
[quote name='wejherstaff']O własnie, jak Niunia ??
Czekamy.[/QUOTE]
[quote name='Cerber']łooo jaki szał! [URL]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img1110/img_85452ea2.jpg[/URL] dobre!
czytałam o niuni bardzo mi przykro i trzymam kciuki by jak najszybciej jakoś w tego wyszła! zdrówka![/QUOTE]
[quote name='ames']foty bossskie!
jednak jechałyście na ostry dyżur...jak Niunia się czuje?[/QUOTE]
[quote name='Katasza']co tam z Niunią? :([/QUOTE]
[quote name='Paula03']I co z Niunią?[/QUOTE]
Witam! Tam sie jedzie ponad 2h, czekanie na weta, i powrot 2h to dopiero weszlam. Jako ze ide do innego szpitala we wtorek na konsulatacje to oni nic zrobic nie chcieli :angryy: Wzieli niezla kase za to ze powiedzieli ze ma juz kortyzon i oni jej nie moga pomoc skoro zmieniam szpital :angryy: a ze pies nadal na 3 lapach i tak bedzie mial az do wtorku to malo ich obchodzi :angryy: pies ktorym sie zaopiekowali i ktoremu chcieli pomoc... nie wiem czy co oni tylko kase widza ze jej nie dostana bo ide do innego czy co :mad: mi sie wydawalo ze dobrze isc sie skonsultowac, potwierdzic przypuszczalna diagnoze, nowe oczy spojrza na psa, zbadaja ale nie :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katasza']Deer, już się wystraszyłam, że coś się stało że na ostry dyżur jechałyście. Biedna Niunia :( Niestety tak to już jest, kasa, kasa, kasa....[/QUOTE]
Wiesz to samo, nie lepiej ale nie gorzej. Tylko ze tu jak nie masz czasu umowionego to mozesz pojechac na ostry dyzur i tez Cie przyjma z czym tam przychodzisz, tylko extra to kosztuje troche.

Opieke Niunia tam miala, nie to ze nie jestem zadowolona tylko polecono mi sie z tamtym ortopeda umowic i jednak 20 km a 60 km w jedna strone to tez roznica.. zalozmy ze moze potrzebna bedzie rehabilitacja i wtedy bym miala problem zeby codziennie jezdzc po 120 km i nie wiadomo na ile godzin Sherry sama zostawiac. Co jak co weta ma sie prawo zmienic tylko irytujace ze niektorzy to tylko kase widze i sie wkurzaja jak sie tlumaczy ze extra kontrola moze byc wazna i przydatna plus blizej mnie a nie wiadomo ile jeszcze wizyt bedzie potrzeba i lepiej miec blizej weta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katasza']Mimo wszystko brak złych wieści to dobre wieści :)
U mnie też jest jeden trzyłapek, leczony już u kilku wetów. Jakieś minimalne postęp są, więc czekamy na unormowanie wagi, kastracje i może do Torunia z maluchem pojedziemy.[/QUOTE]
No dokladnie, w jakis tam sposob fajnie ze nie jest gorzej ale.. po tylu tygodniach to by fajnie byloby widac poprawe.. nic zobaczymy co we wtorek powie ortopeda. trzylapek po amutacji czy wlasnie cos z lapami i skacze na 3? u niuni mozna byloby pomyslec o amputacji jakby to tylko ta noga... ale ona ma wiele stawow zaatakowanych :(

Link to comment
Share on other sites

Skacze, od kiedy skończył 4 miesiące a ma ponad 2 lata. Ogólnie teraz skacze jak jest zimno, albo się zmęczy, a operowany był 3 razy.
Czyli faktycznie nie ciekawie z małą Niunią, jeżeli to ie tylko ta łapka. :( Kciuki mocno zaciśnięte, czekamy do wtorku i oby było tylko lepiej!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katasza']Skacze, od kiedy skończył 4 miesiące a ma ponad 2 lata. Ogólnie teraz skacze jak jest zimno, albo się zmęczy, a operowany był 3 razy.
Czyli faktycznie nie ciekawie z małą Niunią, jeżeli to ie tylko ta łapka. :( Kciuki mocno zaciśnięte, czekamy do wtorku i oby było tylko lepiej![/QUOTE]
Dzieki! Trzeba miec nadzieje ze teraz w koncu juz dowiemy sie co i jak.. rokowania itp. bedzie trzeba to sie ja uspi jesli by sie miala meczyc i ratunku nie ma :( zaden zwierzak nie bedzie cierpial niepotrzebnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula03']Biedna Niunia :([/QUOTE]
No niestety :(

[quote name='YxNinaxY']Miejmy nadzieję, że wszystko skończy się pomyślnie, że stan Niuni się polepszy i będzie mogła normalnie funkcjonować.
A czy to schorzenie sprawia jej ból?[/QUOTE]
Czlowiek juz nie mam sily do wet... Tak, inaczej by chodzila na 4 lapach a tak od 8-9 tygodni skacze na 3 lapach :( na szczescie tylko chwilowo miala temperature, tak to sie dobrze czuje po za tym ze ja boli :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...