Jump to content
Dogomania

Ursynów, natolin-DUZY RUDY PIES JUZ W SWOIM DOMU !DZIĘKUJĘ ZA POMOC !


idusiek

Recommended Posts

Przed chwilą była u mnie Pani Zosia, zapłakana, bo właśnie dziś jej ktoś sprzątnął na Stryjeńskich budki, w których karmiła stamtąd koty...
Pokazałem jej plakat psiaka i mi powiedziała coś , co mnie zasmuciło:
że bardzo podobny psiak błąkał się w okolicy Stryjeńskich i Kazury, ale miesiąc temu...
Może dlatego ktoś kojarzy go właśnie z ulicą Stryjeńskich...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Nie wiem czy ktos jescze rozwiesil plakaty???? I gdzie? Te ode mnie zostaly rozwieszone na stacji metra Natolin , na ul. Stryjenskich i w okolicy.[/QUOTE]

Plakaty zostały rozwieszone przy Kazury i Stryjeńskich i na bazarku. Naklejała je też Pani Zosia...

Przy metrze Natolin w drodze do pracy, a potem z pracy żadnego plakatu nie widziałem, więc dziś jeszcze pójdę i nakleję...
Może zostały przez kogoś zerwane...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Plakaty zostały rozwieszone przy Kazury i Stryjeńskich i na bazarku. Naklejała je też Pani Zosia...

Przy metrze Natolin w drodze do pracy, a potem z pracy żadnego plakatu nie widziałem, więc dziś jeszcze pójdę i nakleję...
Może zostały przez kogoś zerwane...[/QUOTE]
No ktos zerwal bo na pewno byly powieszone a moze tam nie wolno naklejac?Ale czy byl odzew to tylo Ida moze sie na ten temat wypowiedziec.
Dziekujemy bardzo Pani Zosi:)

Link to comment
Share on other sites

Tak Elllig napisałam własnie na fb - wiesz :)

Pani odebrała psiaka z Palucha niedługo po tym jak zaginął.
Niestety z wrażenia nie pamietam, jak on ma na imię i gdzie dokładnie mieszka...

Pani zadzwoniła do mnie z podziękowaniem za ogłoszenia.

Dostała opr za brak adresatki- którą jak najszybciej zakupi. psiak ma tez juz chipa ( z Palucha pewnie).

Pochodzi ze wsi, jest bardzo płochliwy i zerwał się Panu na spacerze, po prostu szarpnął bardzo mocno i poszeeeedł.

Chciałabym podziękować wszystkim za pomoc, za ogłoszenia( widziałam zafoliowane) i za zainteresowanie psiną !

DZIEKI WIELKIE WSZYSTKIM, KTÓRZY POMOGLI !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']
Właśnie wracam z Galerii Ursynów, gdzie w sklepie dla zwierząt widziałem jeszcze ogłoszenie psiaka. [/QUOTE]

to moja mama wieszała te kolorowe :cool1::cool3:


[quote name='idusiek']DOWIEDZIAŁAM SIĘ :)
pIES MA NA IMIĘ RUDY I MIESZKA NA MEANDER.[/QUOTE]

o, to blisko :) imię to oczywiste, sama tak plakat nazwałam "rudy_plakat" ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...