Jump to content
Dogomania

Rostock 7/8 październik 2006


Martach1

Recommended Posts

ja mam prosbę może ktoś mi przetłumaczyć bo zgłaszalam psy do Niemiec na wystawe, i dostalam od nich maila niestety po niemiecku i nie wiem o co im chodzi, jedyne co zrozumialam ze o coś proszą ale o co:roll:
ich habe die Meldung Ihrer Siberian Huskies Rüden:
- tu psy wymienione

erhalten. Auf dem Meldeformular fehlt folgende Angabe:

(XX) Zuchtbuchnummer

Ich bitte um Mitteilung bis zum 27. September 2006. Vielen Dank.
prosze o pomoc

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[SIZE=4]Dzisiaj byłąm osobiście w tej sprawie się pytać. Weterynaż powiatowy zapewnił że niema problemu z przekroczeniem granicy o ile pies posiada paszport z wbitą wścieklizną. NIetrzeba też żadnych specialnych zaświadczeń.[/SIZE]
[SIZE=4]Byłam dzisiaj ok godziny 15.[/SIZE]
[SIZE=4]I się pytałam bo też się wybieram na tą wystawe.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, kurcze, mam jechać w niedzielę do Rostoku a tu mi się chyba ciężarna będzie wcześniej rozsypywać, oby przetrzymała jeszcze tydzień.

Są może podane zgłoszone psy albo choć plan sędziowania, jak myślicie, jechać rano czy na wyznaczoną godzinę sędziowania. A jak to jest z opłatami na miejscu, a i kto jedzie w niedzielę i wspomoże zestresowaną koleżankę na miejscu?

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=1358"]bonia[/URL] vbmenu_register("postmenu_2249976", true);

Super, podaj mi swoją kom. zawsze rażniej jechać z kimś z polski, może spotkamy się na miejscu.

Moje gg 5024123

Ja jeszcze nie wiem o której jechać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonia']Przed chwilą dzwoniłam do weterynarz ,która również jest wystawcą i powiedziała ,że nie ma co panikować ,na wszelki wypadek w paszporcie na dzień przed wyjazdem ,zrobić badanie kliniczne ,że pies jest zdrowy.
Ufff odetchnęłam[/quote]
Powodzenia! mnie jednak nie będzie :roll:
:)

Link to comment
Share on other sites

A ja muswze się pochwalić. PIccolo na wystawie w Rostoku zdobył V1, Anw.Dt.Ch.VDH, CAC, CACIB, BOB, Singer Rostock:multi: :multi: :multi: :multi:
Ogólnie ładny dojazd do wystawy, dobrze zorganizowana, mnustwo stoisk z bajerkami dla psiaków. Jeden minus to to że trzeba czekać na dostanie papierów aż zakończy się sędziowanie w ringu niezależnie od zajętej lokaty, ale i tak było warto. Piccolo bardzo się podobał ja też jestem zachwycona tym jak został przyjęty:multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Niestety karolaka niezostałam na bisiejak zawdze mi sie spieszyło. Na intera mam wszystko oprucz wymaganego czasu.
Ja ze szczecina miałam 250 km. Jechaliśmy 20 na której niema ograniczenia prędkości z wyjątkiem kilku punktóe. Wsumie jechaliśmy 2 godzinki i 20 minut. Droga świetna poza wszelkimi miastami, ładnie jest wszystko oznakowane tak więc trafilismy bez problemu na teren hali.
Napewno to nieostatnia wystawa na jakiej byłam w Niemczech.
A zachwile podam stawki psiaków.:p

Zwergschnauzer(schwarz/silber)

Ruden/Jugendklasse
Qualifica's art OF JOY
LITTLE ROSEBUD'S
championklasse
RUEDESHEIM'S BOOMERANG
CHINON'S U-TURN
hundinnen/veteranklasse
LITTLE ROSEBUD'S AMBER QUEEN
jugenklasse
QUALIFICA'S ANGEL OF DREAMS
zwischerklasse
AQUI VANILIA VAMP
offen klasse
AU REVOIR VIS A VIS
LITTLE ROSEBUD'S LOVING MEMORY


sHAR PEI

R/JUG.
HAPPY HIPPO'S BUTCH
TSHINAMO'S AFRICAN PRINCE
R/CH.
CHAGALL;S LORD OF THE RIRG
DENAR TAY RYSI WYKROT
R/OFFENKL.
TSHINAMO'S RONG SHAO-LI

H/JU.
ELOISA VAN WANG XINHUAN
HAPPY HIPPO'S BAISHA
HAPPY HIPPO'S YUMI OF INDIAN SUMMER

H/OFFENKLASSE
HAPPY HIPPO'S TRIOLA

Link to comment
Share on other sites

:lol: NIema sprawy

Windspiel
hundinnen/zwiscgenklasse
IL CAGNOLINO FIONA

H/OFFEN KLASSE
IL CAGNOLINO FELIZIjak widać było ich tylko 2

a co ciekawego za zwycięstwo w swojej klasie dostaje się małego szampana a medal tylko za cacib zapomniałam napisać o tej inowacji:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...