Jump to content
Dogomania

Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!


mala_czarna

Recommended Posts

[quote name='mala_czarna']Spokojnie, wiem, a podziekować moge i kilka razy, bo w przypadku Spajka każdy grosz jest na wagę złota ;)[/QUOTE]

Hej wpłacam już dziś po południu, więc myślę, że pieniążki będziesz mieć jutro u siebie. Postaram się tym razem więcej wpłacić, bo wiem że początki są najtrudniejsze. Tak, za grudzień :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Cajus, a może podam numer konta jak Spajkus dotrze już do hotelu? :) Jak wolisz.[/QUOTE]

Nie ma różnicy. Poczekam jak będzie w hotelu.

Myślę, że 200 pw uda mi się dziś wysłać. Jutro na Lapiego i tak na zmianę aż do skutku. Swoje trochę odpuszczę.

Link to comment
Share on other sites

Śliczny Malec.
Mogę wyskrobać w tej chwili tylko 20zł na stałe.
Jak mój Gamoń przestanie chorować może uda się więcej.

poproszę nr konta.

A przy okazji kliknijcie:
[URL="http://szerlok.pl/nakarm_psa/"][COLOR=#4444ff]http://szerlok.pl/nakarm_psa/[/COLOR][/URL]

Nas kosztuje to tylko kilka sekund czasu..a może pomóc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kropka77']Śliczny Malec.
Mogę wyskrobać w tej chwili tylko 20zł na stałe.
Jak mój Gamoń przestanie chorować może uda się więcej.

poproszę nr konta.

A przy okazji kliknijcie:
[URL="http://szerlok.pl/nakarm_psa/"][COLOR=#4444ff]http://szerlok.pl/nakarm_psa/[/COLOR][/URL]

Nas kosztuje to tylko kilka sekund czasu..a może pomóc[/QUOTE]

[quote name='Martika@Aischa']Za wiele pomóc nie mogę ale chociaż kilka groszy i ja dorzucę dla Spajkusia bo aż serce boli :( ech....Proszę o nr konta - 20 zł - jednorazowo[/QUOTE]

Wysłałam Wam numer konta. Seredecznie dziękujemy!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

nie mogę dużo, bo mam na głowie moje konie, naszego psiaka, do tego pomagamy splacic klinikę znajomemu (5500za 2 operacje, eutanazję i utylizację - nienawidzę tego ostatniego stwierdzenia ;/ ) i sami musimy jakoś życ, ale dajcie nr konta i dane do przelewu na pw...10zł na razie wrzucę, nie mam więcej... i namawiam Rodziców na jakąś stałą deklarację ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ag2709']nie nie, te dodatkowe 20 to po prostu dodatkowe 20 na lepszy start, a styczeń swoją drogą, choć mam nadzieję, że będzie już wtedy DS..[/QUOTE]

Bardzo dziękuję :)

[quote name='kropka77']Śliczny Malec.
Mogę wyskrobać w tej chwili tylko 20zł na stałe.
Jak mój Gamoń przestanie chorować może uda się więcej.

poproszę nr konta.
[/QUOTE]

Serdeczne dzięki! Obraczus pewnie już wysłała numer :)

[quote name='obraczus87']Poprosilam jedna kochana Cioteczke o wykonanie ogloszen dla Spajkusia. Wiec niedlugo powinny byc! :)[/QUOTE]
Suoer, dziękuję! :)

[quote name='Martika@Aischa']Za wiele pomóc nie mogę ale chociaż kilka groszy i ja dorzucę dla Spajkusia bo aż serce boli :( ech....Proszę o nr konta - 20 zł - jednorazowo[/QUOTE]

Zaraz prześlę na PW :)

[quote name='emhokr']nie mogę dużo, bo mam na głowie moje konie, naszego psiaka, do tego pomagamy splacic klinikę znajomemu (5500za 2 operacje, eutanazję i utylizację - nienawidzę tego ostatniego stwierdzenia ;/ ) i sami musimy jakoś życ, ale dajcie nr konta i dane do przelewu na pw...10zł na razie wrzucę, nie mam więcej... i namawiam Rodziców na jakąś stałą deklarację ;)[/QUOTE]

Dziękujemy!! Zaraz wysyłam pw z numerem :)

Link to comment
Share on other sites

powysyłałam wieści jak i gdzie mogłam :) facebook, NK (o ile tam ktoś jeszcze zagląda ;) ) gg, skype :)
no i własnie dyszka poleciała, pewnie, skoro o 13-14 jest księgowanie, dziś do Was doleci :)

edit: mam 5 dych od Rodziców, ale w pon dopiero wyślą, jak wrócą! :multi: drugie 50zł przekazuje na biednego boksia... za dużo tych bid... dziś kumulacja.... CIOTECZKI! gramy !!! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emhokr']tadam :) kolejna osoba dziś coś Spajkiemu podrzuci na konto :) nie wiem ile, ale kumpelka się zadeklarowala :)
[/QUOTE]
Same dobre wieści dzisiaj :)
Naprawdę nie przypuszczałam, że Spajkuś tak się spodoba. Myślałam, że takie zwykłe kundelki to nie mają szansy. Bardzo proszę podziękować koleżance :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...