Jump to content
Dogomania

Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!


mala_czarna

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nie dzwoniłam do Pani Ani ostatnio, ale mam nadzieję, że wszystko jest w porządku :) Może w sobotę poproszę o jakieś najnowsze zdjęcia. W niedzielę 13 marca to już miesiąc będzie jak pojechał do domku :)

Cały czas przypominam, że na koncie Spajkulca jest kwota 295 zł do rozdysponowania na jakieś bardzo potrzebujące bidy. Ktoś, coś? Jakieś sugestie???

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Aldrumka napisał:

Chyba Deklarowniczki tu rzadko bywają, zaproponuję przekazanie jakiejś  kwoty na leczenie Rokusia z nowotworem pod opieką Ewy Marty.

Może teraz posypia się inne pomysły albo ukonkretyzowanie podziału  pieniędzy.

Swietny pomysl.Poznalam Rokusia osobiscie,Cudny pies i taki chorutki.:(

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Ewa Marta napisał:

Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za pamięć o Rokusiu! Mimo najszczerszych chęci i pokochania Rokusia nie mogę wziąć go na swoje utrzymanie:(

Ewa, gdybyśmy chciały brać wszystkie te bidy na własne utrzymanie to bankructwo murowane w ciągu pół roku ;)

Tak więc poszło dla Rokusia i Kulki 147,50, a na koncie Spajkulca pozostał spadek w wysokości 142,50 zł :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Kochane Ciotki, postanowiłam, że suma jaka pozostała na koncie Spajkulca zasili raz jeszcze konto Rokusia, który pozostaje pod opieką Ewy Marty :)

I mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko, zwłaszcza, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że Rokuś nie ma nowotworu, ale dużą torbiel, przylegającą do trzustki. Potrzebna jest bardzo pilna diagnostyka.

 

Tutaj wątek Rokusia i tymczasków u Ewy:

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, mala_czarna napisał:

Kochane Ciotki, postanowiłam, że suma jaka pozostała na koncie Spajkulca zasili raz jeszcze konto Rokusia, który pozostaje pod opieką Ewy Marty :)

I mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko, zwłaszcza, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że Rokuś nie ma nowotworu, ale dużą torbiel, przylegającą do trzustki. Potrzebna jest bardzo pilna diagnostyka.

 

Tutaj wątek Rokusia i tymczasków u Ewy:

 

Kama, serdeczne dzięki! Jak tylko pieniądze dojdą, natychmiast potwierdzę!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...