Jump to content
Dogomania

Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!


mala_czarna

Recommended Posts

Kama, pamiętasz naszą wyprawę z Dominikiem do hotelu Spajkosiowego (tego poprzedniego)? Nie wiedziałam, że aż tyle czasu zajmie szukanie domu temu przystojniakowi, ale teraz już z czystym sumieniem mogę powiedzieć: "A nie mówiłam?!" :D

Udało się i to jest NAJWAŻNIEJSZE!!!

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Nutusia napisał:
29 minut temu, Nutusia napisał:

Kama, pamiętasz naszą wyprawę z Dominikiem do hotelu Spajkosiowego (tego poprzedniego)? Nie wiedziałam, że aż tyle czasu zajmie szukanie domu temu przystojniakowi, ale teraz już z czystym sumieniem mogę powiedzieć: "A nie mówiłam?!" :D

Udało się i to jest NAJWAŻNIEJSZE!!!

 

Nutusiu, pewnie, że pamiętam!!! :) To u Donki byłysmy :)

Wtedy byłam w 100% pewna, że znalezienie mu domu nie zajmie dużo czasu, a tu zobacz, 5 długich lat odkąd trafił do hotelu w Konstancinie :) No ale mam nadzieję, że naprawdę będzie dobrze, i że nie czeka mnie telefon żeby dziada odebrać :D

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj od Pani Ani dostałam takiego smsa: "Witam pani Kamilo. Spajk czuje się świetnie, pięknie chodzi na spacerach, ale cały czas na smyczy. Koty go polubiły, a jeden to już nawet leżał z nim na kołderce. Jak przychodzę z pracy, to Spajk chce mnie zalizać na śmierć. Jest po prostu cudowny" :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nutusia napisał:

Kama - dzięki, że pomyślałaś o mnie jako o wierniej przeciwniczce FB :D

Faktycznie trudno uwierzyć, że to JUŻ, że Spajkuś wreszcie jest w pełni domny :)

Nutusi, powiem Ci szczerze, że mam już  dosyć  FB, tam jest jeszcze większe  bagno niż w najgorszym momencie na drogo :(

1 godzinę temu, auraa napisał:

przeraziłam się, że spajk zginął!!!!

tu, T fu, wypluj to!!!

1 godzinę temu, auraa napisał:

 

 

Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, mala_czarna napisał:

Kejciu, na FB był do adopcji prawie brat bliźniak  Spajka, niemal nie do odróżnienia!  Wielkość,  waga, te same znaczenia miał!!

Ten piesek ze zdjęcia jakie wstawiłam zaginął kilka lat temu ale cały czas mam go w głowie - podobny do mojego Cygana ale mój nie ma bialego krawata- zawsze jak byłam w okolicznych przytuliskach, schronie w NDM i w Chrcynnie rozglądałam się czy go tam nie ma ... 

Link to comment
Share on other sites

O 19.02.2016o21:20, Gusiaczek napisał:

Spajk
Smutna, psia historia.
Niepozorny,
młodziutki kundelek,
taki, jakich wokół nas setki. Na dniach stanie się kolejnym numerem w schronisku. Kolejnym, który zapomni dotyku ludzkiej ręki, ciepłego kącika we własnym domu,
pełnej miski i tego, co najważniejsze: prawdziwej miłości.

361129deb0551ba6med.jpg

Zaginiony psiak miał 5 latek to przecież młodzież:) a wątek Spajka też kilka lat na dogo przecież ( dokładnie od 2010 roku )  :)ale z jednym co wytłuściłaś się zgodzę - takich wokół nas setki :)

 

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze, że jak zadzwoniła Pani Ania w sprawie adopcji, to pomimo tego, że sensowna, że fajnie mi się rozmawiało, to pomyślałam, ot, telefon jak każdy, pewnie już nie oddzwoni, albo zapomni, albo wymyśli tysiąc innych powodów żeby nie przyjechać, a tu proszę, taka niespodzianka, i taki dobry dom!! :)

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, mala_czarna napisał:

Powiem szczerze, że jak zadzwoniła Pani Ania w sprawie adopcji, to pomimo tego, że sensowna, że fajnie mi się rozmawiało, to pomyślałam, ot, telefon jak każdy, pewnie już nie oddzwoni, albo zapomni, albo wymyśli tysiąc innych powodów żeby nie przyjechać, a tu proszę, taka niespodzianka, i taki dobry dom!! :)

super :) tak miało widocznie być :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...