Jump to content
Dogomania

Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!


mala_czarna

Recommended Posts

Dom sprawdzony!!! Wszystko ok, a jak później  zadzwoniłam  do Pani Ani to była  zdenerwowana, że  może  źle wypadła, ze na pewno coś nie tak poszło, ale wizytatorka jest osobą  doświadczoną  w adopcjach, i miejmy nadzieję,  ze się nie myli. 

Nie zdarzyło  mi się  żeby  mi pies z adopcji wrócił,  ale różnie bywa, i zawsze się  boję,  ze coś pójdzie  nie tak. Spajk jedzie w sobotę,  pani Ania przyjedzie po niego, pójdą na spacer, i dopiero do domu. Nie wiem czemu, ale mam stracha, i w dodatku sama się  jeszcze nakręcam :D

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, UlaFeta napisał:

Kama czy Ty bedziesz przy wydaniu Spajka?

Nie, ja nawet nie miałabym możliwości dojechać, bo Pani Ania przyjedzie rano. Auta nie mam, a autobusem to musiałabym chyba o 4 rano z Wawki, a później siedzieć na przystanku w Grójcu, na kolejny autobus :(

Za to mam zaufanie do Joasi w tym względzie, to ona przebywała ze Spajkiem 24 godziny na dobę, i ona wie, o czym ma jeszcze porozmawiać z przyszłym domem :)

No ale oczywiście cały czas ta niepewność, że coś się nie uda we mnie siedzi. Ja tak zawsze mam, dlatego obiecałam sobie, że jeśli Spajk znajdzie dobry i kochający dom, to odpuszczam sobie adopcje. Przerasta mnie to.

 

Link to comment
Share on other sites

Spajkuś pojechał!!!! Pani Ania przyjechała dzisiaj po niego razem ze swoją synową :) Siedziały u Joasi ponad 3 godziny, i Joasia mówiła, że gdyby nie czekająca je droga do Krakowa, pewnie jeszcze by zostały :) Powiem szczerze, do znudzenia już, że ja nadal nie mogę w to uwierzyć, tyle czasu w hotelu, tyle nadziei, i udało się!!! Mam nadzieję, że będzie dobrze, że dotrze się z psiakami, że nie będzie rozrabiać, i że długo nie będzie tęsknić za kolegami i koleżankami z hotelu!! Chciałam podziękować wszystkim z całego serca za wsparcie deklaracjami, bazarkami, że te osoby, które były od początku, nadal są na wątku, że sporo osób tu dołączyło, i podczas gdy ja biadoliłam jak stara baba, to mnie nie zostawiły, i podtrzymywały na duchu. Joasi dziękuję za opiekę, i za całokształt!!!

Kochani, jak zapłacę za hotel to na koncie Spajka zostaną pieniążki, ale jeśli pozwolicie, to niech one jeszcze tam będą, bo różnie bywa, musi mieć chłopak zabezpieczenie. Czy może tak być?? :)

 

Kilka zdjęć z dzisiaj :)

cc5cf8d0f69aaa7f.jpg

 

4a89ba14e9e8657b.jpg

0c60cacd08053923gen.jpg

 

e623189b312f81d8gen.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Spajek dostał w wyprawce karmę na trzy dni i kocyk, żeby miał swój zapach. 

Wiadomości jeszcze ciepłe:

"Dojechaliśmy, Spajk przywitał się ze wszystkimi, upodobał sobie męża tapczan, jest bardzo zadowolony."

24908762941_18b05d82a2_b.jpg

 

24706402150_5a5aef3e0f_b.jpg

 

"Koty go nie interesują, nie zwraca na koty uwagi, teraz się położył na kołdrę i swoim kocyku, chyba zaśnie bo jest zmęczony, za dużo wrażeń."

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Aldrumka napisał:

O matko brak słów .... dalej kciuki, ale będzie dobrze

Musi być,  nie biorę  nawet pod uwagę,  że  coś  się  stanie. Nie ma prawa! :)

8 godzin temu, bric-a-brac napisał:

Rewelacja! Intuicja mi podpowiada, że to będzie bardzo udana adopcja!

nie ma prawa być  inaczej :)

Link to comment
Share on other sites

Spajka widziała  już cała rodzina, sąsiedzi, a mmsy Pani Ania wysłała wszystkim znajomym :D S pajkus jest grzeczny, chyba zero stresu, załatwia się  tylko na spacerach. W nowego Pana wpatrzony jak w obrazek, chyba potrzebował  męskiego  towarzystwa :D dzisiaj rano poszli na spacer, dopytywałam jeszcze czy na smyczy, i cały czas przypominam, że  pod żadnym pozorem nie wolno to puszczać  luzem. Zasadniczo to cała  rodzina przeszczesliwa! W samochodzie grzeczny, Pani Ania była zszokowany, bo jej staruszki jeżdżą z przygodami. 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, mala_czarna napisał:

Spajka widziała  już cała rodzina, sąsiedzi, a mmsy Pani Ania wysłała wszystkim znajomym :D S pajkus jest grzeczny, chyba zero stresu, załatwia się  tylko na spacerach. W nowego Pana wpatrzony jak w obrazek, chyba potrzebował  męskiego  towarzystwa :D dzisiaj rano poszli na spacer, dopytywałam jeszcze czy na smyczy, i cały czas przypominam, że  pod żadnym pozorem nie wolno to puszczać  luzem. Zasadniczo to cała  rodzina przeszczesliwa! W samochodzie grzeczny, Pani Ania była zszokowany, bo jej staruszki jeżdżą z przygodami. 

wspaniale !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Możecie coś doradzić? Przez jaki okres mam "przetrzymać" na Spajkusiowym koncie pieniądze? Zapłaciłam 200 zł za hotel od 31 stycznia do 13 lutego, zostało mi 295 zł. W kwestii późniejszego rozdysponowania, może macie jakieś psie bidy, które bardzo potrzebują wsparcia? Może na leczenie, na sterylizację/kastrację, na karmę? Macie kandydatów? :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...