Jump to content
Dogomania

Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!


mala_czarna

Recommended Posts

kurcze aż trudno uwierzyć że super Spajk wciąż bez domu :( moja przygoda z dogomanią zaczęła się w 2010 roku właśnie od wątku Spajka. Wesprzemy chłopaka w listopadzie bazarkiem :)

 

Dzięki, kochane wszystkie jesteście!! :)

Ja niestety podtrzymuję swoje stanowisko, że tylko do końca tego roku Spajk będzie pozostawał "pod moją" opieką, i bardzo bym prosiła żeby znalazł się ktoś kto się Spajkiem "zdalnie" zajął.

Ja juz dawno poległam, bardzo mi przykro, ale taka jest prawda.

Link to comment
Share on other sites

Wpłacam za hotel za październik. Przypominam, że wobec braku funduszy, nie uregulowałam wtedy kosztów szczepienia, i odrobaczenia. Sporo osób spoza Dogo mi niedawno wpłaciło (wszystko ujęte w rozliczeniach), i stali deklarowicze, na których zawsze mogę liczyć, oprócz deklaracji stałych ponownie dorzucili, że już nie wspomnę o Aldrumce, która ratuje nas bazarkami. Dla wszystkich ogromne podziękowania, i wyrazy wdzięczności, bez was sytuacja finansowa osiągnęłaby stan krytyczny.

 

Informacja o tym podana jest na stronie 163, post nr 3250

 

25 zł szczepienie

14 zł odrobaczenie

Link to comment
Share on other sites

ja tez jestem mocno zdziwiona,ze ten piękny,slodki  chłopaczek jeszcze bez domu...ludziska się nie znaja ,naprawdę :(

no tak. Gdyby Spajkuś był yorczkiem z pewnością w mig by znalazł dom a tak biedak siedzi :( pamiętam yorczkę Megan którą miałam na tymczasie i mimo że nigdzie nie była oficjalnie ogłaszana mój telefon nie przestawał dzwonic. Kiedy tylko proponowałam innego psiaka natychmiast telefon się rozłączał.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...