Jump to content
Dogomania

Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!


mala_czarna

Recommended Posts

Na FB jes strona poświęcona adopcji psiakom i kotom z Palucha -

 

https://www.facebook.com/SchroniskonaPaluchuAdopcje?fref=nf

 

Poprosiłam wczoraj żeby grzecznościowo zamieścili ogłoszenie Spajkulca wraz ze zdjęciami, i dzisiaj wstawili :) :)

Stronę odwiedza bardzo dużo ludzi, może i do Spajka się uśmiechnie szczęście?

Link to comment
Share on other sites

Dżizys, nie sumuj tego... to działa przygnębiająco na Ciebie i podczytywaczy. Nie rozumiem dlaczego Spajk jeszcze nie ma domu, to bez sensu. Nie wiem.... może hottel za daleko i ludziom się nie chce przejechać, żeby go poznać? Może jakiś inny tekst, zdjęcia... A może po prostu są psy, które znajdują dom migiem, a są takie którym zajmuje to więcej czasu? Czysta statystyka. W końcu ktoś go zauważy. Kiedy kończy się wyróżnienie?

Link to comment
Share on other sites

Dżizys, nie sumuj tego... to działa przygnębiająco na Ciebie i podczytywaczy. Nie rozumiem dlaczego Spajk jeszcze nie ma domu, to bez sensu. Nie wiem.... może hottel za daleko i ludziom się nie chce przejechać, żeby go poznać? Może jakiś inny tekst, zdjęcia... A może po prostu są psy, które znajdują dom migiem, a są takie którym zajmuje to więcej czasu? Czysta statystyka. W końcu ktoś go zauważy. Kiedy kończy się wyróżnienie?

 

Jak mam nie sumować, jak to się robi coraz gorsza makabra :( On nie znajdzie domu, jest coraz starszy, niemal całe swoje życie spędził w hotelu. Jak nie mam już siły zajmowac się tą adopcją, już mi dawno wszystko po prostu opadło!

Ogłoszenie jest wyróżnione do 29 stycznia, wyświetleń ponad 800, i na tym się kończy.

Na FB udostępniony setki razy, nic poza tekstami "jaki piękny", "niech go ktoś adoptuje", bla, bla, bla, nic nie wynika, kompletnie nic!!!

 

Paulina z FB (nie pamiętam jaki miała nick na Dogo), zrobiła mu tekst do ogłoszeń:

 

Poszukujesz psa, który będzie kochał cały świat, łącznie z dziećmi, kotami i psami? Chcesz mieć psa, który będzie pogodnym optymistą wiecznie czekającym na wspólny spacer? Doskonale trafiłeś! Oto Spajk – 5-letni pies, który już bardzo długo czeka na swojego człowieka. Zgadza się z psami, koty traktuje zupełnie obojętnie. Miał regularny kontakt z dziećmi, dzięki czemu możemy stwierdzić, że jest w stosunku do nich nieagresywny, przyjazny i delikatny. Nie sprawdzi się jako stróż – obcego nie tylko wpuści, ale i zaprosi na kawę. Będzie natomiast doskonałym towarzyszem spacerów, przyjacielem i powiernikiem. Spajk waży ok. 40 kg, posiada aktualne szczepienia, jest wykastrowany i zupełnie zdrowy. Chcesz go adoptować? Skontaktuj się: [email protected], 663 412 931.
 

Link to comment
Share on other sites

Teraz i tak nie ma innego wyjścia jak czekać i ogłaszać. Można sobie wyciągać wnioski na przyszłość w kwestii zasadności brania psów na PDT, ale to nie zmienia obecnej sytuacji Spajka. Przecież nie można odwieźć go do schronu. Jak się skończy aktualne wyróżnienie, wyróżnię z tym tekstem powyżej, wyedytuję to że długo czeka. Olx ma normalne ceny wyróżnień, spróbuję też sfinansować na gumtree.

Jedyne co przychodzi mi do głowy, to zabieranie go na psie imprezy/pikniki z chustą, ale to dość trudne w wykonaniu gdy jest na tyle daleko od Ciebie...

 

I trzeba wyrzucić ten pesymizm! A sio! Ma być dobra energia, rezygnacja nie pomaga. <tupnęła nogą> ;)

Link to comment
Share on other sites

Kama, musimy zawsze liczyć się z tym, że psiaka nie uda się wyadoptować. Jak chcesz pomagać, to musisz myśleć pozytywnie. Spajk jest bezpieczny, szczęśliwy i to jest najważniejsze! On nie wie, że jest bezdomny.

 

Mój Kair nigdy nie znajdzie domu. 4 lata temu była jakaś nadzieja, teraz jestem szczęśliwa, że w hoteliku mieszka razem z ludźmi i z rezydentami i jest kochany i szczęśliwy.

 

Powtórzę za bric-a-brac - wyrzuć ten pesymizm!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...