Jump to content
Dogomania

Konkurs na najbardziej ,,oryginalne" imię dla pesa:)


e.m.i.l.@

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U mnie jest Milena, Paolo (Pałek-zapałek:evil_lol: ) i Aksa, nazywana częściej KrAksą (nie bez powodu...) A ciocia ma sunię o imieniu Piesia, żeby nikt nie pytał [I]"co to jest?"[/I]:evil_lol: - to dawna Łyska z dogo...

Najbardziej trafne imiona dla zwierząt z jakimi się spotkałam, to Kokaina, Etna i Demoniczna, czyli klacze ze stajni w której jeździłam:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Purple]Mój pierwszy pies miał na imię Roko. Miałam też kotkę, która miała na imię Kicia, dopóki się nie okazało, że jest chłopcem i od tego czasu był Cymbał :)

Teraz mam:
labradorkę - Neli, którą nazywam Pupa (wołam też Malina, Kukułka, Nunu, Nu), od Pupy są też zdrobnienia - pupka, pupcia itd.
wyżełkę - Atena, wołamy też Atencja, Atencjona, Ati, Atka - Wariatka, no i Gównojad :evil_lol:

koszatniczki - Zenon i Teofil.

[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

jeden z moich faworytow to rottka - Bożenka :> jak dla mnei imie boskie szcegolnie dla takiej suczki ;) swego czasu mialam ja na przechowaniu kilka dni i dosyc osobliwie ludzie sie na mnei patrzli jak si wydzieeralam "Boże-nka Boże-nka" po czym leciala lekko przytuczona "morderczyni" ;) swoja droga przeslodka suczka ;)
Moj osobisty pies sie zowil Pasek (bynajmneij nei od Jana Chryzostoma ;)), aktualnie drugi pies zowie sie Zark - z kreskowki. Koty - Milton (tez nie od pana "mrocznego" - a od konia, ktory swego czasu zgarnial w skokach) i Regis (od Regosa z Sapkowskiego) - tylko pech chcial, ze jest kocica ;)

ah i jeszce dawno temu dawna znajoma miala na osiedlu psa - Kupę ;) pieszczotliwie wolana Kupcią ;)

Link to comment
Share on other sites

Moja koleżanka miała kiedyś psa o umieniu Banialuk - nie wiem skąd ona to wzięła ;)

A moja młodssza siostra nazywała kiedyś mojego Ferdynanda Grubczusiem, bo miał mnóstwo długiej sierści na sobie i ona sądziła, że jest spasiony ;P

Moja sunia to Kala, a jej córeczka - Iris.

Trzy kocice wredne jeszcze mam:
Enola i Mrusia to siostry.
Lizak została znaleziona przeze mnie w listopadzie zeszłego roku. Ktoś ją wyrzucił albo matka gdzies ją zostawiła :( Było przeraźliwie zimno a ta mała koteczka miauczała pod murem. Nie mogłam przecież pozwolić, żeby biedaczka tam umarła, lub padła ofiarą wstrętnego psa ;]

Miałam kiedyś szczurki dwa:
Kleopatrę i Siostrę Bronię ;P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Znajomi mają koty: Dzyndzla i Brombę :D Bardzo mi się podobają te imiona. Mieli w planach jeszcze ewentualną nazwę kocią Zybcyk, ale trafiła się Bromba - dziewuszka :)

Mój psiur wabi się Kudeł, bo chciałam coś słowiańskiego, polskiego.

Kiedy mieliśmy szczurki, zawsze miały na imię po prostu Szczur, co jest zgodne z filozofią mojego TZ. Psa chciał nazwac oczywiście Pies, ale nie zgodziłam się :evil_lol: Wymyślił też kupę innych dziwnych propozycji, w tym "Straż! Straż!", "straż miejska", oraz "Światłowód". Chyba nigdy nie pozwolę mu nikogo nazwac. A zwłaszcza dziecka, bo pewnie byłby Syn, albo Córka. :lol::lol::lol:

Kuzynka kiedyś opowiadała mi o proboszczu, którego psy wabiły się Plus, Minus i Dolar :D Tyz piknie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...