Jump to content
Dogomania

Dwie siostry szczeniakii z Drohiczyna - Lilo i Tosia już szcześliwe w DS!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jaanna019']Dziewczyny ja z innej beczki. Trzeba pomóc chłopakowi, który szuka stancji w Lublinie. Musi znaleźć lokum gdzie go przyjmą z psem inaczej pies straci pana. Pomóżcie im.[/QUOTE]

To wcale nie jest takie łatwe, najlepiej znaleźć najpierw lokum, potem zrobić dobre wrażenie i na końcu mówić o psie... Ja nie mam żadnych kontaktów praktycznie, trzeba szukać w ogłoszeniach niestety... Ile chłopak ma czasu, jaki to pies?

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Tosi>:razz: Ja tu juz byłam, ale nie wiem czy cos naskrobałam.:roll:
[B]Miłej podrózy[/B]. :Rose::Rose:
Sunia jak taka mądra to pewnie przespi cała drogę:lol: Te wyżełkowate tak mają, jakiś geniusz w nich drzemie. U nas chyba Agnieszka odchowała maluńką w typie wyzełka sunie i jak z nią podróżowała, sunia spała sobie a ludzie sie dziwili,[B]jaki to madry piesek.[/B]
:klacz::Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']To wcale nie jest takie łatwe, najlepiej znaleźć najpierw lokum, potem zrobić dobre wrażenie i na końcu mówić o psie... Ja nie mam żadnych kontaktów praktycznie, trzeba szukać w ogłoszeniach niestety... Ile chłopak ma czasu, jaki to pies?[/QUOTE]
Shar pei z tego wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/196887-Aston-szuka-domu[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Shar pei z tego wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/196887-Aston-szuka-domu[/url][/QUOTE]

Popytam, ale nic nie obiecuje, znalezienie takiej stancji wcale nie jest proste...

Dziś jedziemy, Tosia pozna nowych Państwa - dam znać dopiero w sobotę wieczorem, bo będę bez internetu :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem gościnnie na chwilę na necie, Tosia była bardzo grzeczna, ładnie przespała całą drogę. Odebrał ją przyszły właściciel, bardzo sympatyczny i konkretny, mam obiecane zdjęcia, filmiki i relacje :) Obie umowy prześlę Ci monia3a w przyszłym tygodniu, przyślij mi na PW adres :)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Trzeba się wybrać do tej ''chodowczyni'' i ciekawe z jakim nabytkiem wrócimy ?? ;)

[quote name='ladySwallow']Obie umowy prześlę Ci monia3a w przyszłym tygodniu, przyślij mi na PW adres :)[/QUOTE]

Bardzo chętnie tylko wyczyść swoją skrzynkę :)

Link to comment
Share on other sites

Tosia już się zaaklimatyzowała w nowym domku, sika ładnie na matę, śpi z nowymi właścicielami na łóżku :) Rodzice Państwa już poznali Tosię i są zachwyceni nią i jej zakręconym ogonkiem :) Dziś dziewczynkę czeka pierwszy, krótki spacer :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...