Jump to content
Dogomania

Dwie siostry szczeniakii z Drohiczyna - Lilo i Tosia już szcześliwe w DS!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jakie nic? Już jestem :) Pakuj Tosia walizki, bo od piątku będziesz Warszawianką! Super dom, naprawdę. Młodzi ludzie, od niedawna małżeństwo. Mieszkanie na 3 piętrze, z windą. Pierwsze oczywiście o co zapytałam to o sterylkę, i o to, że jeśli się nie zgodzą to oczywiście Tosi nie dostaną:evil_lol: Nie ma żadnego problemu, mają zdrowe i normalne podejście do tej kwestii (raz, że chroni przed nowotworem, dwa, ograniczamy w ten sposób bezdomność psów). Pracują na zmiany, więc czasem Tosia będzie siedzieć sama, ale kupią zabawki, i zrobią wszystko żeby się nie nudziła :) Kupa, siku w domu(wiadomo, szczenię), absolutnie ich nie przeraża, doskonale wiedzą o co chodzi. No nie wiem, pytajcie mnie o co chcecie to odpowiem, bo sama nie wiem co napisać. Strasznie mili, ciepli, młodzi ludzie. Mówię to z pełną odpowiedzialnością.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Jakie nic? Już jestem :) Pakuj Tosia walizki, bo od piątku będziesz Warszawianką! Super dom, naprawdę. Młodzi ludzie, od niedawna małżeństwo. Mieszkanie na 3 piętrze, z windą. Pierwsze oczywiście o co zapytałam to o sterylkę, i o to, że jeśli się nie zgodzą to oczywiście Tosi nie dostaną:evil_lol: Nie ma żadnego problemu, mają zdrowe i normalne podejście do tej kwestii (raz, że chroni przed nowotworem, dwa, ograniczamy w ten sposób bezdomność psów). Pracują na zmiany, więc czasem Tosia będzie siedzieć sama, ale kupią zabawki, i zrobią wszystko żeby się nie nudziła :) Kupa, siku w domu(wiadomo, szczenię), absolutnie ich nie przeraża, doskonale wiedzą o co chodzi. No nie wiem, pytajcie mnie o co chcecie to odpowiem, bo sama nie wiem co napisać. Strasznie mili, ciepli, młodzi ludzie. Mówię to z pełną odpowiedzialnością.[/QUOTE]

Super, bardzo mnie to cieszy! Wiedziałam, że to dobry domek, Pani bardzo miła, do tego ankieta wyszła świetnie, jak u mojej Joy :) To co, Tosia w piątek jedzie do domku :) Dziękuję Ci ciotka bardzo, bardzo, bardzo ogromnie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Super, bardzo mnie to cieszy! Wiedziałam, że to dobry domek, Pani bardzo miła, do tego ankieta wyszła świetnie, jak u mojej Joy :) To co, Tosia w piątek jedzie do domku :) Dziękuję Ci ciotka bardzo, bardzo, bardzo ogromnie![/QUOTE] :)


Nie ma sprawy. Życzyłabym sobie żeby więcej takich ludzi było. Na poadopcyjne też mogę wpadać, zresztą jestem już zaproszona :)
Dograjcie koniecznie transport!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']:)


Nie ma sprawy. Życzyłabym sobie żeby więcej takich ludzi było. Na poadopcyjne też mogę wpadać, zresztą jestem już zaproszona :)
Dograjcie koniecznie transport!![/QUOTE]

Sunia pojedzie z nami, zaraz się dogadam z Państwem :) Dzięki za pomoc, oczywiście o pieczę nad domkiem będę Cię prosić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Super! Ale szybko!! Dać jeszcze podlasiaka?[/QUOTE]

Ponoć mam (tfu tfu) "złote ręce" :evil_lol: Na razie tutaj mam kilka maluchów ze stodoły na oku, zobaczymy, jak to się rozwinie - poza tym, odległość jednak powala ;) Ale w przyszłości, kto wie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']Ona tak sama piłkę oddaje, bez protestów? Oj, będzie miał ktoś z niej pociechę :) Może nowi Państwo dadzą się namówić na jakieś szkolenie sportowe mądrej małolaty? :cool3:[/QUOTE]

Sama oddaje :) Właśnie byliśmy u weta po zaświadczenie o zdrowym psie.. Oczywiscie próbowali mnie namówić na szczepienie p/wściekliźnie, chyba nie byłam miła w końcu, ale jak mówię, że nie zaryzykuję szczepienia psa teraz, kiedy jutro będzie miał stresy i nowych ludzi, to chyba mam swoje racje, tym bardziej, że termin szczepienia na wściekliznę wyznaczony na 10tego grudnia... Boże, jak ja nie lubię wetów starej daty...

A sunia ładnie przespała noc od północy do 9,30 rano ;) Potem trochę zabawy, potem wycieczka do weta - zaliczyłyśmy nawet malutki spacerek, ładnie chodzi na smyczy na dworze, choć robi czasem "osiołka" i próbuje podejść do każdego przechodnia, ale ja w końcu byłam atrakcyjniejsza, bo miałam smaki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']O kurcze, pewnie się mała spompuje w pociągu ;) O której będziecie w Wawce??[/QUOTE]

Będziemy o 16.10 w Warszawie Wschodniej, umówiłam się już z panem, bo Pani będzie w pracy. Małą muszę zawinąć w jakiś ręcznik albo koc, cokolwiek, żeby ciepło było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Szkoda, że pracuję do 16, chętnie bym się z wami spotkała.
Tak czy siak, Tosię z pewnością będę miała okazję zobaczyć ;)[/QUOTE]

W sobotę będę w centrum, jeśli interesuje Cię wypad na kawę bez Tosi, możemy się umówić - ale z rana, bo po południu już wracamy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...