Jump to content
Dogomania

Dwie siostry szczeniakii z Drohiczyna - Lilo i Tosia już szcześliwe w DS!


LadyS

Recommended Posts

[quote name='ladySwallow']Widzę, że nikt nas nie odwiedza... Dostałam maila w sprawie Tosi, szukamy kogoś, kto zrobi wizytę przedadopcyjną do piątku do 12. Lilo pojechała do domu, ma bardzo fajną, sympatyczną, młodą Panią :)[/QUOTE]

Wiesz, że bym zajrzała, ale akurat byłam "wybyta" ;) Gdzie ta wizyta dokładnie ma być?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lilo w domku, jak będę miała wieści, to na pewno napiszę :)
Tosia nieco płakała za siostrą, potem ją trochę zabawiłam - poćwiczyłyśmy komendy, Tosia jest super psiakiem, szybko łapie - umiemy już "siad" z komendą głosową i samym gestem, będziemy utrwalać. Teraz marudka śpi nakryta kocykiem, z kostką pod pachą :)

Link to comment
Share on other sites

Niedawno wróciliśmy z TŻtem z uczelni. Tosia była grzeczna, było tylko jedno siku tuż obok maty i moja bluzka na podłodze. Podejmowała również próby ściągnięcia sobie na łeb kwiatka, ale jej nie wyszło, więc odgryzła kawałek liścia jedynie ;) Obszczekała nas jak wróciliśmy, mam nadzieję, że nie wydawała podobnych dźwięków pod naszą nieobecność. Zdjęcie z TŻtem - pies komputerowy:
[IMG]http://lh4.ggpht.com/__PzL0RsYOIA/TO0UnRydZJI/AAAAAAAABi8/9ZsB5zmjKPo/s512/PICT0343.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']Dawaj :cool3:[/QUOTE]

Uff, choć jedna zainteresowana :evil_lol: Lilo więc ma się dobrze, wczoraj była nieco przestraszona i zdezorientowana, jednak noc przespała bardzo ładnie, nie stając. Dziś już lata i broi, małe ADHD :evil_lol: Ponoć - ku uciesze domowników :)

Link to comment
Share on other sites

Nakręciliśmy filmik, ale jest tak ciemno i jest tak złe swiatło, że nic nie widać na filmiku... Wstawiam, może ktoś coś wypatrzy ;)
[url]http://pl.tinypic.com/m/dp7bcx/3[/url]
Generalnie sunia ładnie aportuje, przynosi wprost do ręki zabawkę i czeka w siadzie, aż rzuci się znów :) Uwielbia siedzieć na czymś - podłoga kole w ciałko, więc dobry jest ręczniczek, mata, ale też nogi mojego Michała - co widać na filmiku, a teoretycznie - powinno być widać :evil_lol:
Umiemy już ładnie "siad" na komendę głosową i na gest. Do tego uczymy się chodzenia przy nodze - na razie po mieszkaniu oczywiście, w warunkach mało rozpraszających. Przy zatrzymywaniu sunia ładnie siada na komendę i na gest. Wykonanie siadów ma opanowane w 100%, jak jest bardziej rozproszona, to jedynie zajmuje jej to chwilę - coraz krótszą. Przychodzi na zawołanie. Bardzo podoba mi się, że sunia, gdy ćwiczymy, praktycznie cały czas patrzy na przewodnika - jest bardzo skupiona, nic nie trzeba jej powtarzać. Świetna sunia. Już martwię się wizytą, jeszcze tylko pół godziny niecałe...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Super wieści, dzwonił do mnie Pan z Wawy, szuka małego młodego pieska.[/QUOTE]

Czekam cały czas na decyzję, co z tym domkiem - właśnie toczy się wizyta... Denerwuje się jak nie wiem co... Jak będę wiedzieć, co i jak, to najwyżej dam znać - mam na oku kilka innych szczylków, które będą mikro :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...