Jump to content
Dogomania

Nabór do grupy poszukiwawczo - ratowniczej OSP w Szczecinie


Look

Recommended Posts

Do lutego przyszłego roku trwają nabory do zespołu psów ratowniczych w Ochotniczej Straży Pożarnej, zapraszamy osoby zainteresowane do kontaktu: [email][email protected][/email]

[LIST]
[/LIST]Przewodnik powinien być pełnoletni,
[LIST]
[*]powinien być zdeterminowany,
[*]powinien pasjonować się psami
[*]powinien wiedzieć że praca przewodnika polega na pracy zespołowej,
[*]powinien wiedzieć że w ratownictwie nie ma sukcesu, jest radość i satysfakcja z pracy całego zespołu,
[*]przewodnik powinien być spokojny, nie powinien pozwalać ponosić się emocjom,
[*]powinien być przygotowany na to, że będzie oceniany
[/LIST]

[B]Pies[/B]
[LIST]
[*]wiek do 3 lat, sprawny fizycznie
[*]kontaktowy w stosunku do ludzi, otwarty na kontakt
[*]samodzielny
[*]bez obaw do ludzi, podłoża i hałasu
[*]musi mieć motywację np. lubić się bawić piłkami, gryzakami, silną chęć aportowania.
[/LIST]

Praca z psami ratowniczymi obejmuje także wspieranie działalności ratowniczo - gaśniczej Ochotniczej Straży Pożarnej. Przewodnik z psem będzie zobowiązany angażować się także w edukację i działania związane z ratownictwem i funkcjonowaniem Ochotniczych Straży Pożarnych w Polsce.

Szczegóły po kontakcie mailowym.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='barrakuda']jest jeszcze jedna jednostka we wroclawiu - jrs. niestety moje próby kotaktu zarówno z jrs jak i OSP siechnice się nie powiodły, a też jestem zainteresowana dolączeniem :/[/QUOTE]
Przedwczoraj wysłałam maila- zaraz po tym, jak Pegaza sprezentowała mi linka do nich i na razie ciiiisza na poczcie...

Poza tym z wiarygodnego źródła dowiedziałam się, iż pies (poza innymi warunkami do spełnienia) musi być do 3 lat i nie może wcześniej brać udziału w sportowym szkoleniu obronnym. Także mnie tutaj to dyskwalifikuje :( No chyba, że z drugim mnie przyjmą, o ile W OGÓLE odpiszą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...